anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

To się nazywa jakość obsługi klienta! I beznadzieja działu technicznego Allegro...

MAMY ROZWIĄZANIE!
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

jakosc1.jpeg

Nieźle dbamy o klientów, prawda? 😎 Niestety wg Allegro zasługujemy tylko na ocenę "neutralny" i "dobry" w tych aspektach... 😢 Jeśli ktoś się zastanawia co należy zrobić by mieć oceny "super" to służę pomocą z drugiego konta:

jakosc2.jpeg

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że robi się na tym portalu coraz większe burdello i coraz mniej rzeczy działa tu jak należy?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jakbyście potrzebowali przeszkolić pracowników gdzie należy stawiać przecinek i kropkę, to proponuję zaprowadzić ich do najbliższej podstawówki. Abstrahując już od tego, że druga wartość powinna być w punktach, nie procentach.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
IDEALFIX
#9 Pomysłodawca#

Aż sprawdziłem u siebie. Niesamowite co się tu dzieje 😕

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Idzie nowe, będziesz ty musiał pójść do szkoły.🤣

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@medalik_2009 Beznadzieja działu technicznego? Jeden naprawdę drobny babol w kodzie do formatowania danych wyjściowych pewnie, a ty się rozpisujesz i rzucasz wrzutami o braku wykształcenia. Jeszcze żeby coś ważnego było nie tak, a to tylko taka głupota i na dodatek w środku nocy. Ogarnij się.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Gdyby to był jeden babol w ostatnim czasie... @Client:94057046  rozumiem, że Tobie nie przeszkadzają błędy i niedoróbki w czymś za co płacisz? Jak np klient dzięki jakiejś innej drobnej niedoróbce lub błędowi w kodzie nie dostanie w obiecanym (przez Allegro) czasie przesyłki to wytłumaczysz mu to?

Poza tym Allegro systemem kija (częściej) i marchewki (rzadko) wywiera presję na sprzedawcach by świadczyli swoje usługi z jak największą dbałością o jakość. Więc myślę, że tego samego mogą sprzedawcy wymagać od Allegro.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

U mnie aktualnie jeden byk ,, Polecenia od kupujących:99% ,, powinienem stracić SS , może i stracę , ale negatyw na razie nie wpadł. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Cześć. Masz rację, zgłosiłam już tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Dziękuję za sygnał! Otrzymałam informację, że już wszystko powinno wyświetlać się prawidłowo. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Już tamtego dnia popołudniem było ok.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ko_alka przy okazji, podobny błąd, ale w drugą stronę (nadużywanie przecinków) występuje w katalogu produktów:

przecinek.jpeg

W tym przypadku, ale również wielu innych (np. moc wyrażona w watach) dodawany w katalogu Allegro do liczby całkowitej jest ",00" całkowicie zbędnie! 

Co jeszcze najciekawsze tam gdzie pokazuje zmianę do zatwierdzenia w katalogu - pojemność inna (512,00) - i tak po zatwierdzeniu wyświetla w ofercie normalnie, tj. 512GB bez ułamków... Jednak za każdym wystawieniem i wznowieniem produktu wyskakuje komunikat o zmianie z pytaniem czy łączyć, czy nie produkt. Wkurza to...

Dodatkowo jak wstawiane jest to ",00" to ucina informację czego dotyczy, jednostkę miary. Bo w tytule w katalogu co to jest te 512,00? Megabajty, kilobajty czy terabajty? A może centymetry lub godziny?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Nazwa w tej kategorii jest tworzona na podstawie parametrów, a w tym produkcie jest błędna wartość parametru "Pojemność dysku". Zgłosiłam już konieczność poprawki. 

Co do wartości po przecinku w parametrze - wynika to z tego, że nazwy są tworzone w oparciu o uzupełnione parametry, a ten parametr występuje w wielu kategoriach. W niektórych z nich miejsca po przecinku są istotne (a sam parametr musi być uniwersalny). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ko_alka to musisz chyba zgłaszać po kolei wszystkie dyski, bo kogoś odpowiedzialnego za katalog mocno fantazja poniosła, kolejny przykład z dzisiaj:

dysk przecinki....jpeg

I znów to samo pytanie 1024,00 czego? Megabajtów, voltów czy centymetrów? Zatrudnijcie tam fachowców, nie przypadkowe osoby, proszę.

oznacz moderatorów