anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tytuł aukcji , parametry . opis . Każdy innej wartości.

MAMY ROZWIĄZANIE!
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Zróbcie jakieś uproszczenia dla sprzedających .

Kupiłam i czekam aż sprzedawca obleci magazyn i podmieni mi towar bo inaczej się nie da .

I proszę nie pytać sprzedawcy o to , bo jestem z nim w kontakcie , dzwonił do mnie nie mam problemu ze sprzedawcą.

Uprościć ten system , nie zawsze się da czekać na skompletowanie towaru kilka dni .

CHCE ALLEGRO ZADUSIĆ OPŁATAMI SPRZEDAJĄCYCH I NAS KUPUJĄCYCH TEZ _!!!!!!! 

Proszę ten krzyk rozpaczy przekazać dalej , wyżej niż allegro Gadanie !!!!!

Ten system jest bardzo uciążliwy  w obsłudze nie tylko dla sprzedających ale dla kupujących .

Nie znam zasad jakie musi spełniać tekst ogłoszenia ale to jest beznadziejne 

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ares_
#14 Krzewiciel#

@rudzielec10824 

 

Twój post jest na tej samej zasadzie co większość narzekań w internecie....nie podoba mi się coś ale sam nie wiem co i nie wiem co z tym zrobić. 

Można bardziej merytorycznie? Opisz dokładnie o co chodzi, co jest nie tak z zamówieniem. No chyba, że chciałeś się tylko wypłakać to nie odpisuj.

oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

w  większości zakupów robię je z aplikacji w telefonie i nie mam czasu przewracać strony do końca , w głównej wyszukiwarce  tytuł inny , po otwarciu konkretnego linku jeszcze inaczej pisze , po przeczytaniu parametrów następna wersja a po dotarciu do opisu aukcji następna wersja . Ma być to samo w każdym punkcie , obojętnie czy to tytuł czy opis czy parametry  danej oferty sprzedaży.  Mam 63 lata i płakać już nie umiem z takich powodów . Gdzie zasada klient nasz Pan . Nie chodzi o jedno zamówienie . Detalista jestem ale wydaje średnio między 500 a 1000 złotych miesięcznie, czasem więcej czasem mniej. Kupuję dla siebie , kupuję dla rodziny . Mieszkam w SE i większość przesyłek czeka na mnie w PL . czyli nie mam możliwości zwrotu bo czas zwrotu mija zanim się pojawię w PL. 

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@rudzielec10824 to o czym pisze nazywa się "Katalog produktów Allegro" i niestety przeglądając oferty na telefonie widzisz w pierwszej kolejności tytuł narzucony przez Allegro (który w 99% przypadków jest nic nie wart), później parametry produktu z katalogu (tutaj sprzedawca ma wpływ na to ale nie każdy jest w stanie tego przypilnować) i na końcu dopiero jest opis sprzedawcy na który powinieneś patrzeć bo tam są najważniejsze informacje. Niestety tak to aktualnie działa i Allegro tego nie zmieni, ten ich katalog zawsze będzie zawierał błędy więc zawsze patrz na opis oferty stworzony przez sprzedawcę.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 czy możesz jasno wskazać czego oczekujesz? Wybacz, ale Twoja wiadomość nie jest klarowna i nie wiem, co miałabym przekazać dalej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

nie pierwszy raz spotykam się z dwuznacznymi ofertami , tytuł aukcji majtki 86 , 96 ,106 , Schodzę niżej na parametry i już potrafi być inny opis , potem niżej w opisie aukcji jeszcze inne detale .  Nie wiadomo co kupuję , często pytam sprzedawców co sprzedają bo tego nie rozumiem co w końcu jest do sprzedania  . Nawet karma dla psów mi się trafiła tak dziwnie opisana , zupełnie bez logiki. Najpierw w pokazuje się Rocco 24 puszki , klikam otwieram tą którą wybrałam i zonk jest opis 800 gram puszka . trzeba zejść niżej doczytać parametry i opis aukcji . Cholernie brak mi czasu na takie czytanie.  Może wprowadzić opłaty od sprzedaży realnej nie od ilości aukcji. 

Ja nie wiem ale ta Bruksela z tym bankiem chyba przestała realnie myśleć . 

A najgorzej jest gdy patrzę jak dostawa z Chin , Tu już mogą być przekręty i naciąganie klienta , jednak to chińszczyzna . Nie ufam chińskim produktom , często są to rozmiary i produkty nie odpowiadające normom i rozmiarom w Europie. o czasie dostawy nie wspomnę  bo allegro przecież gwarantuje szybkość !!! a tu dostawa z chin 3 tygodnie minimum . Niech Chińczycy założą magazyny w Polsce i robią normalne wysyłki . Bo ja już u nich nie kupuję przez takie wysyłki z Chin . 

oznacz moderatorów