anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie ofert przez allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Precious79
#9 Pomysłodawca#

Witam. Czy wyjaśni mi ktoś "jak krowie na rowie" o co chodzi z tymi miniaturkami? Dziś od rana allegro usuwa mi oferty, już chyba z 30 usunęło i nie wiem kiedy koniec będzie. O co chodzi??? Dziwnym trafem dzieje się to po tym jak uruchomiłam promocję (na wyróżnienie za 0zł), oczywiście oferty z darmowym wyróżnieniem usunięte w pierwszej kolejności. Proszę mi wytłumaczyć o co non stop czepia się allegro. Przecież tak nie da się prowadzić firmy na allegro...non stop kłody pod nogi. Ciężko pracuję aby zdobyć wyświetlenia i dobre opinie a tu najlepiej sprzedające się oferty zostają usunięte. A przecież allegro też czerpie niezłe korzyści finansowe ze sprzedaży ...więc nie rozumiem. W międzyczasie również dostałam powiadomnienie o usunięciu kolejnych ofert, za chwilę bedzie pusty sklep....HELP!!! @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  co mam robić, jak to poprawić? Oferty przecież nie od dziś są na allegro.

Chodzi między innymi o te oferty: 15815442292, 15817179860, 15571614925, 15555924708, 15879377857, 15913784638, 15404489482 i jeszcze mnóstwo innych...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Precious79 

A co tu tłumaczyć.

https://help.allegro.com/sell/pl/a/czym-sa-miniaturki-i-jak-je-stosowac-zgodnie-z-naszymi-zasadami-D...

Większość fotek ma znak wodny, jakieś napisy!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Precious79 zasady dotyczące miniatur są opisane w tym artykule. Otrzymałaś też e-mail z informacjami o naruszeniach dotyczących miniatur, m.in. nie może być na nich znaków wodnych ani napisów. Gdy poprawisz miniatury, oferty nie będą usuwane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

wa.png

faktycznie czeka sporo roboty ...

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów
Egzotyczna-Farma
#8 Zapaleniec#

Spójrz w komentarze na Facebooku Allegro pod postem sprzed 4 dni. Pewien pan podał im kilkaset numerów aukcji z błędnymi miniaturami. Możliwe, że dowiesz się komu podziękować 😉

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sygnaliści są wszędzie ,zwłaszcza wśród zazdrosnych znajomych oraz konkurencji.

oznacz moderatorów