anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Utrata "super sprzedawcy" a otwarta dyskusja

www_wgl_pl
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj utraciliśmy status "Super sprzedawcy" przez jedną, niezakończoną dyskusję.

Klient otworzył nam dyskusję, ponieważ paczka, która była zwrotem została zagubiona przez inPost. Po wpisaniu numeru zwrotu nie ma po niej żadnego śladu - jakby nigdy nie istniała. Klient złożył reklamację i czeka na rozwiązanie. My jako strona jesteśmy Bogu ducha winni... Nasza ekipa sklepowa przez cały miesiąc stara się sprostać wyśrubowanym oczekiwaniom Allegro, a zabiera się nam status "Super sprzedawcy" przez dyskusję, w której nie możemy niczego uczynić... (Klient na bieżąco otrzymywał odpowiedzi. Nie został odesłany z kwitkiem.)

Jaki to ma sens? Jak teraz działać? Poprosiliśmy klienta o zamknięcie dyskusji, ale jesteśmy teraz zdani na jego wolę... Dlaczego Allegro nie pomaga w takich sytuacjach?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

mdrogeria
#21 Demiurg#

@www_wgl_pl trwające dyskusje nie mają wpływu na jakość i tym samym znaczek SS , musiało coś innego zadziałać .

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

www_wgl_pl
#7 Wielbiciel#

bzdura... Proszę najpierw sprawdzić wymagania na SS. Wszystkie inne znaczniki mamy wypełnione. Mamy jedną nierozwiązaną dyskusję i to ona powoduje zbyt wysoki odsetek nierozwiązanych dyskusji (0,14%) względem wszystkich zamówień.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@www_wgl_pl achhh .... ,,nierozwiązaną ,, , a w pierwszym wpisie piszesz ,,niezakończoną ,, to dwa różne zwroty o różnych konsekwencjach .

Zaczekaj wypowiedź na moderatorów 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@www_wgl_pl   Póki co to widać u Was status Super Sprzedawcy 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

www_wgl_pl
#7 Wielbiciel#

tak, napisałam niżej o co chodzi 🙂

oznacz moderatorów

www_wgl_pl
#7 Wielbiciel#

jedyne co, to teraz sprawdziłam, że status utracimy dopiero jutro, bo będzie weryfikacja - na ten moment mamy jedynie informację, że przez tą dyskusję przestaliśmy spełniać warunki SS. To jedyny błąd w pierwotnej wiadomości. Resztę podtrzymuję.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@www_wgl_pl to nie koniec świata , jeszcze nie jeden raz stracicie , a po miesiącu znowu będzie .

oznacz moderatorów

www_wgl_pl
#7 Wielbiciel#

to jak ma Pani takie podejście, to proszę się nie udzielać w dyskusji 🙂 Nie po to cały zespół, przez cały miesiąc, spełnia wszystkie wymagania Allegro, po to żeby stracić status nie z naszej winy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@www_wgl_pl i Wy zmienicie podejście .... z czasem ... pozdr.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ja tam ostatnio się ucieszyłem jak małe dziecko z dyskusji bo dostałem punkty i wskoczyłem na Super + 😄

Mam 0 dyskusji 0 zapytań 0 zwrotów i po punktach 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 to samo mam w tym miesiącu 😁

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@kostas11 To może uda nam się podyskutować bo mam to samo (zero zwrotów ,zero dyskusji i rzadko ktoś o coś pyta ,nigdy moi klienci nie korzystali z POK ) ,jakby takie "kontrolowane dyskusje " były pomocne to trzeba się zastanowić nad pomaganiem sobie bo na pomoc allegro to nie ma co liczyć.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 wiesz że ostatni miałem myśl żeby napisać do klienta co by założył mi dyskusje i ją zakończył jako rozwiązaną 🙂

Widzę że coś zmienili bo mam 70/70 

hjdjd.jpg

Ale zwroty mam 18/30 godzi ma 0 zwrotów 😞

Ale dalej brak punktów za POK dyskusje czy czas w dyskusjach 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@www_wgl_pl nie stresuj się sam znaczek SS nie wiele zmienia, czy go miałem czy nie sprzedaż była podobna 🙂

Bardziej bym się skupił na jakości i punktach bo jak miałem przez miesiąc Super + to sprzedaż podskoczyła o 30-40 %

________
Κώστας
oznacz moderatorów

www_wgl_pl
#7 Wielbiciel#

No to fajnie, nie zmienia to faktu, że nie rozwiązuje to naszego problemu i nie prosiłam o rady "jak nie mieć SS", tylko dlaczego Allegro przyzwala na takie rzeczy, że traci się go z byle powodu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@www_wgl_pl wywołani są moderatorzy , zaczekaj na stanowisko allegro . Pierwszy raz jak utraciłem SS miałem czarne myśli , A ... nic się nie stało  ,czasem się coś przytrafi  ,trafisz na furiata, na co nie masz wpływu .. głową muru nie przebijesz 

oznacz moderatorów

www_wgl_pl
#7 Wielbiciel#

poczekam, ale odpisujecie, to wchodzę w dialog 😉 Nie utraciliśmy go pierwszy raz, ale pierwszy raz możemy utracić kompletnie nie z naszej winy - tylko dlatego założona jest ta nitka.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@www_wgl_pl

Przychodzisz na forum społeczności i oczekujesz odpowiedzi na pytania, które sobie wszyscy tutaj zadajemy od lat. I jeszcze cięgi zbieramy, że w ogóle się odzywamy 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@www_wgl_pl wszyscy co sprzedają od lat Ci tłumaczą że to nie koniec świata, nie raz będą takie kwiatki i nic z nimi nie zrobisz, nie słuszne negatywy ( nawet nie będziesz wiedział za co ) tak działa allegro i ich systemy, szkoda czasu i nerwów, ja ostatni cieszyłem się że mam dyskusje bo zyskałem punkty do jakości j wskoczyłem na Super+ bo z reguły mam 0 dyskusji 0 pytań 0 zwrotów i tracę na tym przez dziwny sposób liczenia, ale nic z tym nie zrobimy mają swój świat decydują ludzie co nie mają pojęcia o sprzedaży, jak by każdy z allegro poprowadził tu firmę prze rok szybko by wprowadzili zmiany 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów