anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wprowadzacie wielojęzykowość na Allegro ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
eightbitclone2
#14 Krzewiciel#

Hmm, pare minut temu niestety z bólem serca ale musiałem załozyć dyskusje ze sprzedawcą. Pierwsza od 6 lat.. Co mnie zaciekawiło  to te angielskojęzyczne wtrącenia ze strony Allegro . O co tu chodzi ? Od 9 lat mieszkam w Polsce, komputer kupiony w Polsce, Windows 10 w wersji PL. Skąd mi albo wam sie ten angielski zalągł przy zakładaniu dyskusji ?  Czyżbym miał za dużo śledzących ciasteczek z Allegro na kompie ?

eightbitclone2_0-1714405696654.png

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
Client:44052296
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 może sprzedawca jest obcojezykowcem np "Mój przyjacielu" z azji

oznacz moderatorów
eightbitclone2
#14 Krzewiciel#

Nie jest, też firma z PL. Po prostu zaciekawiły mnie te angielskie wtrącenia i dlaczego tak sie dzieje ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

Ja miałem w dyskusji takie oczekiwania: Oczekiwane rozwiązanie: partial refund, 50%

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eightbitclone2 Cześć, dopytam o tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

U mnie to samo wtrącenia są po angielsku w dyskusji 

oznacz moderatorów
eightbitclone2
#14 Krzewiciel#

Trzymam za słowo. Bo to jest naprawdę trochę dziwne i niepokojące.

 

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

Potwierdzam u nas także wiele wtrącen angielskich. Dotyczy to sytaucji kiedy kupujący np zakładając dyskusje wybiera w opcji allegro np: Powód otwarcia dyskusji: no proof of purchase, manual, or warranty

oznacz moderatorów
eightbitclone2
#14 Krzewiciel#

Mnie to wygląda na jakieś wczesne testy na sprzedawcach , i przymierzanie się do  wejscia Allegro na anglojezyczne rynki.. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eightbitclone2 Przepraszam, że tyle to trwa, ale wciąż pracujemy nad poprawką. 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 proste pytanie, gdzie w regulaminie allegro jest napisane, że obowiązują nas te obcojęzyczne wstawki allegro?

Ciekawe czy allegro przeprosi za tą sytuację?

W podobnych zdarzeniach polecam "udawać Greka" i dopisać w swoich regulaminach, że umowy są zawierane w języku polskim.

 

oznacz moderatorów
twogu1
#9 Pomysłodawca#

we wszystkich dyskusjach, tych starych również zmieniony na angielski jest: Powód otwarcia dyskusji i oczekiwane rozwiązanie - już od dłuższego czasu niezależnie skąd i jaki klient

oznacz moderatorów
musashi2007
#13 Ambasador#

Programista jak pisał kod to przecinek dał w złym miejscu i teraz go szuka. 
W końcu znajdzie, poprawi i będzie po problemie. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Wdrożyliśmy poprawkę, dziękuję za cierpliwość. 🙂 

oznacz moderatorów