anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wypłata z pok kupującemu

MAMY ROZWIĄZANIE!
uOlusia
#9 Pomysłodawca#

Jak to jest, kupujący zgłosił zwrot wibratorów bez podania przyczyny , zadzwoniłem poinformowałem że te produkty nie można zwrócić.

On otworzył spór , marudził że ma prawo..., allegro mu podpowiada że może może inny ma powód do zwrotu ,wtedy wymyśla bajkę o braku instrukcji, tylko że takiej brak w opisie. Upiera się że mam prawo i basta , odpowiedziałem że spoko niech wysyła ja mam prawo stwierdzić żę jest użyta i o kosztach itp.

 

Po jakimś czasie przestał pisać dał se spokój chłopaczek. A dziś informacja w sporze

"

Jeśli problem został rozwiązany, zakończ dyskusję. W przeciwnym razie możesz poprosić nas o pomoc, albo oznaczyć dyskusję jako nierozwiązaną i wystąpić o zwrot pieniędzy z Programu Ochrony Kupujących.
18 lutego 2022 17:39
Kupujący oznaczył problem jako nierozwiązany.
 
18 lutego 2022 17:39
....., przykro nam, że nie udało się rozwiązać tej dyskusji.

Jednak nie wszystko stracone, możesz otrzymać zwrot pieniędzy w ramach Programu Ochrony Kupujących. Szczegółowe informacje.
 
 
No i o 19.04 pieniądze trafiają na konto widze kupującego o 19.05 już zwrot prowizji za tranzakcje
 
Jakim prawem allegro zwraca pieniądze i wysyła mi maila w której jasno daje do zrozumienia że grozi mi blokada konta jak nie wyjaśnie sprawy ps o 17,42 czyli przed wyrokiem z 19.04 a odpowiedziałem 0 17,48
 
. Ktoś u was pracuje, czy boty już wszystko rozpatrują
Teraz podstawę prawną proszę podać że jest na korzyść kupującego.
Czy przeprosicie za to że musiałem poświecić czas swój na wyjaśniania sprawy, bo skoro zgłoszony zwrot , nie wysłał w ciągu 14 dni go mimo ustawowego terminu , to jakim prawem on ma rzecz i pieniądze teraz?
Rozumie że zwrot prowizji to przeprosiny dla mnie ,wy z własnej kieszeni mu zrobiliście prezent. 
Jutro spór zostanie zamknięty , 
Wpierw mu zwrócicie środki,następnie każecie oddać. Jemu zostanie usunięta możliwość komentarza, bo jak widzę wpłynęliście właśnie na opinie o transakcji. On nie pisał ani nie odesłał ani nie mścił sie a teraz dziś sie cieszy jak dziecko które dostało loda bawi się zabawką i kasa się zgadza. pięknie. Lincz się wam należy, na czacie jakoś nikogo nie ma co osądza, i każą czekać do jutra, wiec kto potwierdził zwrot mu boot tak,
Wiec po 80 minutach wyrok skazujący bez możliwości obrony, i teraz będę miał negatyw przez to i wy nie będziecie mogli go usunąć bez zgody coooo????????? stara śpiewka,
oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg 

...a kiedy przyjdą i nocą

kolbami w drzwi załomocą,

ja grzecznie zapytam: czego?!

DZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA ALLEGRO!!!

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg, @Kasiulki2 podaję Was do Urz... znaczy Działu... no... do DBA! Zagroziłyście czystości mojego monitora. 😜 Ostrzegajcie następnym razem "nie czytać w trakcie przeżuwania!". Brakło instrukcji obsługi posta. Choćby obrazkowej...

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@medalik_2009 

Pozwól, że zdefiniuję pojęcie Mniejszego Zła na powyższym przykładzie:

- są posty, po których ścierasz z monitora zawartość jamy gębowej

- i są posty, po których ścierasz z klawiatury zawartość żołądka

Te pierwsze to właśnie Mniejsze Zło, quod erat demonstrandum😊

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@uOlusia W tej sytuacji rekompensata z Programu Ochrony Kupujących została wypłacona bez żadnych konsekwencji dla Ciebie, więc jej koszty ponieśliśmy wyłącznie my. Co do generalnej zasady zwrotów takich przedmiotów jest dokładnie tak jak napisała powyżej @Kasiulki2. Kupujący ma prawo zwrócić wibrator bez podania przyczyny, pod warunkiem, że nie jest rozpakowany.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
uOlusia
#9 Pomysłodawca#

Macie prawo. Szanuje. Chyba teraz każdy tak będzie  robił kupował  ,otwierał spór o jakiś problem nie odpisywał ani i nie odsyłał przedmiot po cz po 14 dniach zgłoszenie że nie rozstrzygnięty spór i POK. - Nowy myk jak naciągnąć allegro o ile sprzedawca się zorientuje w swoich prawach

oznacz moderatorów
uOlusia
#9 Pomysłodawca#

Ciekawe, czemu za to dalej spór jest otwarty? Pewnie takich rzeczy to już nie możecie zamknąć z automatu?,ale kase oddać to już tak?

I skoro wy jesteście teraz jedną stron transakcji . To komentarz niech wam wystawi, ja dziękuje od niego nie potrzebuje ,

Mieszacie się bezprawnie ,oraz sugerujecie klientom jak mają zmieniać powody sporu by mogli zrobić zwrot ,co jest bezczelne wobec mnie jasne okreslenie strony waszej nie ma możliwośći jeśli paczka była otwarta i koniec tematu ale nie wy mu może inny powód może jest inna przyczyna a może zwróc i zobacz co odpowie sprzedawca na to że użyłeś przedmiotu, wiec sobie teraz chwale zachowajcie - super na pewno da wam  pozytyw.Bo przez prostą polityke nie można używanych przez klienta wibratorów zwracać ale wy skoro użyłeś to napisz o może że coś nie działa może ... serio taka polityka mediatora w sporze. a sprzedawca ma się użerać to teraz proszę by gdy bedzie komentarz niech zostanie przeniesiony na wasze konto przecież administrator strony może skoro nie może to nie może zwracać za mnie pieniędzy!!!!

A skoro możecie  rozdawać kasę, to ja straciłem czas na tłumaczenia, to wy i wasza praca jest sprawdzić czy istnieją przesłanki do wypłaty,- śledzenie zwrotu- wysłanie prośby do kupującego o nr paczki jeśli wysłał poza smartem!, czy minął termin na rozpatrzenie! i dopiero chyba macie prawo do Info z POK do mnie!?

 

Skoro tak zdecydowaliście,(PRZEZ POMYŁKĘ) bo mogliście, to po co była do mnie wysłana groźbą? czekam na zapłatę za stracony czas zapewne już nie możecie co? bo to był błąd ALE głupia odpowiedz  jest lepsza niż prawda. 

I dobrze wiem że bez afery wyrok zapadł i kase bym płacił.

 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ tu masz przykład neutralności allegro

kupujący ma towar i pieniądze za niego

oznacz moderatorów