anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypowiedzenie umowy przez operatora płatności PayU

maxnovashop
#1 Nowicjusz#

Niestety problem z zablokwaniem sprzedazy w allegro z powodu wypowiedzenia umowy przez payu nadal godzi w użytkowników, którzy z różnego powodu nie zweryfikowali swoich danych w terminie 2 miesiące na prośbę payu i allegro. Co ciekawe blokady nie da się zdjąć. Już nigdy nie uruchomisz sprzedazy na swoim koncie. Nie bo nie. Bo punkt w regulaminie, bo ostrzegaliśmy, bo blokada jest na stale. Moje ponad 16 lat pielęgnowania konta, dbania o każdy szczegół jest nieważne. Mogę założyć nowe konto i po ponad 16 latach zacząć wszystko od nowa. Próby odwołania? Udowadnianie, że blokada była bez ostrzeżenia (bo maile przypominające są ale w nich mowa jedynie o blokadzie możliwości wypłacenia środków - intondo momentu aktywacji z konta a nie o blokadzie sprzedazy i to na zawsze bez mozliwosci ponownej weryfikacji ). Nie mam pojęcia dlaczego tak traktuje się użytkowników. Poza tym payu to tylko jedna z metod obsługi płatności. Dlaczego nie blokuje się tylko jej pozostawiając inne możliwości? Mamy odbiory własne, mamy przedpłaty itd. To jakaś zmowa? Co to za taktyka i filozofia. Przecież każdy miał prawo zrobić sobie przerwę od allegro, nie zauważyć maili albo jak ja - nadać sprawie niski priorytet bo jak po otrzymaniu maila "zablokujemy mozliwosc wypłaty środków" zobaczyłem , że na moim koncie allegro jest nadpłata +5zl i że jak się nie zweryfikuje to mozliwosc wypłacenia tych 5 zł przepadnie do momentu ponownejnweryfikacji to zostawiłem temat na później, szczególnie że w mailu jasno napisano, że mozliwosc będzie przywrocona  ale jak dokonam tej weryfikacji. Zero informacji o calkowitej blokadzie czegokolwiek a gdzie dopiero calej gałęzi biznesowej czyli sprzedazy!  Halo allegro!!! wystarczy umożliwić ponowna weryfikację payu i nie dziękujcie za mój super pomysł po prostu wystarczy wyjść z otwartym umysłem i chęcia pomocy do użytkownika. Po co nowoczesna firma buduje takie kości niezgody i kto za tum lobbował? Sytuacja wręcz niepojeta. Jednak rozumiem, że zgodna z regulaminem i ludzi jak ja odsyłacie do założenia nowego konta i budowania wszystkiego od zera....

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0