anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystąpił błąd

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ziolko39
#21 Demiurg#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Po kliknięciu "Ja w społeczności" pokazuje się komunikat ; 

Wystąpił nieoczekiwany błąd.
  • Realizacja żądania nie powiodła się. Skontaktuj się z administratorem systemu i wprowadź datę i godzinę wystąpienia błędu, a także identyfikator wyjątku: 52C07F36 

Zniknęły też wszystkie moje dane z zakładki "ustawienia"

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może prezent od allegro w postaci jakiegoś bana (oby nie). 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 Ale tutaj mogę pisać bez problemów. Jak dostałem kiedyś bana na 7 dni na AG to było powiadomienie, a tu nic.  Kupować i sprzedawać też bez ograniczeń. Pewnie jakiś "błąd techniczny". Poczekam co powiedzą moderatorki. 

Rzadko zaglądam do tej zakładki, więc da się bez niej żyć.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 jak zawsze polecam usunięcie ciasteczek i pamięci podręcznej oraz sprawdzenie w innej przeglądarce i trybie incognito. Jeśli to nie pomoże, prześlij mi tutaj proszę zrzuty, które obrazują tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dobry! a u mnie bug stary jak allegro gadane - ankieta. Cały czas wyskakuje.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Madex0
#10 Popularyzator#

Mam to samo cały czas mi ankieta wyskakuje 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash cześć! Ciastka zaakceptowane? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ A jak ktoś nie lubi "słodkich ciasteczek" to bez ich akceptowania nie da się pozbyć tej ankiety? Mnie bardzo cukier skacze jak coś piszę a ankieta włazi i przeszkadza.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 przykro mi, ale trzeba iść z cukrem na kompromis i zaakceptować ciasteczka. Wtedy ankieta nie powinna się ponownie pojawiać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie, z założenia : nie 😀

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash w takim razie poproszę o zmianę założeń i ich zaakceptowanie, a problem zniknie 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@pinsplash pozbylem sie tej ankiety w ustawieniach adblocka zaznaczasz element do blokowania klikasz w okienko ankiety potwierdzasz i byebye maszkarooo

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Wszystko wyczyszczone i to nie jednym programem > sprawdzone na dwóch innych przeglądarkach w trybie zwykłym i incognito > wszędzie to samo > załączam zrzut

Zrzut ekranu 2024-01-07 131546.jpg

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 dziękuję, przekazałam już zgłoszenie o tym błędzie do naszego zespołu technicznego. Jak tylko otrzymamy wieści w Twojej sprawie, wrócę tutaj do Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 dostałam potwierdzenie, że Twój problem jest naprawiony, więc sprawdź proszę jeszcze i daj znać, czy wszystko jest już w porządku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Jest ok. dziękuję.😍

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 bardzo proszę 😊

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Ziolko39  @_HolaOla_  Ten błąd do już od dość dawna występuje. Nawet pisałem o pomoc na adres  społeczność@allegro.pl  ale bez  żadnej odpowiedzi.

Czyszczenie ciastek nie pomaga, to jeden z wielu błedów  genialnych programistów Allegro, a my użytkownicy jako króliki doświadczalne nie powinniśmy im zawracać 4 liter takimi głupstwami

Po prostu trzeba się przyzwyczaić,  traktować to jako normalne zachowanie Allegro, allegro błędami stoi.

 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Dla zainteresowanych mam podpowiedź:

Bład pojawia się gdy usiłuję usunąć ze swojego konta niewysłaną wiadomość tzw. Szkice.

Jeśli kliknę na taki szkic na opcję "odrzuć"  mam na kilka dni zablokowany dostęp do własnego konta, do własnych wiadomości. A po kilku dniach problem się sam naprawia, nie wiem czy samoistnie czy ktoś to odblokowuje.

Ale pisać nowe wiadomości mogę.

oznacz moderatorów