anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z Allegro Pocztex problem 19.12.2022

MAMY ROZWIĄZANIE!
Respivent
#10 Popularyzator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Zam. 

55ec20c0-7e38-11ed-aae9-a3192cbfece9
nie można wygenerować etykiety, długo kręci się kółko i 
pokazuje:

"Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę."

"error.common.processing"

Wszystkie pola dobrze wypełnione, niczego na czerwono.
oznacz moderatorów
73 ODPOWIEDZI 73
wiekszy
#10 Popularyzator#

a ja nie wiem dlaczego mój post o problemach z Pocztexem, które mam od ubiegłego tygodnia nie trafił tu, tyko do osobnego wątku... 

Przeklejam - pisałem bo uznałem że tu się może przydać:

nie wiem na ile mój przypadek jest odosobniony - podejrzewam że może nie być. Jestem Kupującym, Sprzedawca nie udostępniał dostawy innej niż pocztex więc wybrałem automat w Biedronce i od kilku dni czekam na kod obioru. Wg. Pocztexu moja paczka leży w automacie odbiorczym od czwartku rano. Wg Allegro od dzisiaj wraca do Sprzedawcy. Sprzedawca w piątek rano prosił Pocztex o wysłanie kodu odbioru - ja też wysłałem do pocztexu maila bo dodzwonić mi się nie udało. Pocztex milczy, za to przy każdej wiadomości do sprzedawcy przez Centrum wiadomości "Alina" mówi mi, że najlepiej żebym rozpoczął dyskusję i liczył na pomoc Allegro...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wiekszy Jak sam napisałeś jesteś kupującym, dlatego przeniosłam Twój wpis we właściwe miejsce i to w tym wątku uzyskasz pomoc. Ten temat dotyczy problemów sprzedających z nadaniem przesyłek dla PP, więc nie dodawaj proszę kolejnych wpisów tutaj. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
misio6000
#10 Popularyzator#

Elektroniczny Nadawca Poczty nie działa. Jest komunikat o przerwie technicznej. Nie zakładajcie co chwila tematów, że czegoś nie możecie wysyłać pocztexem. Czy jakiś przedstawiciel Allegro albo poczty odpisze kiedy awaria zostanie usunięta ? Bo w picku sprzedażowym przed świętami takie coś nie ma prawa się zdarzyć.

oznacz moderatorów
misio6000
#10 Popularyzator#

Dobra - już działa... Odczarowałem 🙂

oznacz moderatorów
ArekKarp
#10 Popularyzator#

Szczegóły przesyłki 00159007738253827560

Oczekuje na nadanie

Od 19 gru 2022, 08:51

 
 
 
oznacz moderatorów
EgonBricks
#8 Zapaleniec#

a czy to jest poczta polska? Bo ja mama problem własnie z przesyłkami poczty polskiej. Allegro na razie nie wiem co jest powodem, zresztą jak co poniedziałek

 

oznacz moderatorów
sklepcolors
#8 Zapaleniec#

Ja mam tak samo, nie mogę nadać przesyłek Poczty Polskiej.

oznacz moderatorów
ArekKarp
#10 Popularyzator#

tak Poczta

oznacz moderatorów
ArekKarp
#10 Popularyzator#

Tak Poczta Polska

oznacz moderatorów
Respivent
#10 Popularyzator#

Miałam rano to samo. Usuńcie ciasteczka allegrowe, mi pomogło.

oznacz moderatorów
ALL-DA
#13 Ambasador#

Przy enadawcy pojawiła się ino o przerwie technicznej więc pewnie poczta, dodam że rano działało.

Zrzut ekranu 2022-12-19 094721.png

oznacz moderatorów
EgonBricks
#8 Zapaleniec#

Czy ma ktoś problem z nadawaniem paczek Allegro przesyłka polecona? Od rana nie działa system wysyłam z allegro tylko dla przesyłek Poczty Polskiej

oznacz moderatorów
nalie_store
#8 Zapaleniec#

Problem z nadaniem pocztą polską nadal występuje, nie mogę nadać przesyłki, numer zamówienia 670201d0-7d94-11ed-adcc-65887761e3db

 

oznacz moderatorów
BuBu-lodz-pl
#9 Pomysłodawca#
 

W tej chwili nie możesz nadać przesyłek Poczty Polskiej na umowie Allegro - razem z przewoźnikiem pracujemy nad rozwiązaniem problemu. 

Niepoprawne dane autoryzacyjne

19 gru 2022, 11:15
087c1c10-7f86-11ed-bb8b-1b3909f416b7
 
i co z tym dalej?
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@BuBu-lodz-pl czekamy, kiedyś naprawią...

oznacz moderatorów
cosfajnego01
#8 Zapaleniec#

u mnie to samo...a wczoraj nie było problemu. Podejrzewam, że po weekendzie jest bardzo duzo zleceń i systemy po prostu padły. Na moje pytanie czy to allegro bedzie odpowiadać przed klientami którzy czekaja na paczki - pani z infolinii nie potrafiła odpowiedzieć. Taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca i jest nie do przyjęcia w tak gorącym okresie....dodatkowo zasugerowano mi żeby w ogóle usunąć dostawę allegro pocztex i zmienić na inne - masakra!

 

oznacz moderatorów
BuBu-lodz-pl
#9 Pomysłodawca#

Z Pocztexu zrezygnowałam na większości aukcjach po tym jak klintce która a pro po pracuje na poczcie wysłałam zamówienie , które szło ok.10 dni i to po 2 reklamacjach i monicie .Tak , zdecydowanie Pocztex to odradzam.Dla mnie zdecydowanie jak narazie paczkomaty Inpostu są ok.

oznacz moderatorów
cosfajnego01
#8 Zapaleniec#

Niestety nie wszystko można wysłać paczkomatem😬

oznacz moderatorów
PelnaMichaPupila
#8 Zapaleniec#

U mnie udało się wygenerować Etykiety PP

oznacz moderatorów
misio6000
#10 Popularyzator#

Wszystko już nadałem ale allegro dało oznaczenie na wszystkich ofertach "dostawa za 9 dni"... No szkoda słów co odwaliła poczta w tym roku. Paranoja !

oznacz moderatorów