anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwarka zmienia wpisane nazwy na niepoprawne

MAMY ROZWIĄZANIE!
marcin2311
#8 Zapaleniec#

Nie mogę znaleźć przedmiotu poprzez wpisanie nazwy ponieważ wyszukiwarka cały czas po wciśnieciu "szukaj" poprawia na niewłaściwe. Tzn chcę wyszukać adapter Klark a poprawia mi na adapter Lark i nici z wyszukania zwłaściwego przedmiotu, albo wpisuję: Lampa Klark a poprawia Lampa Clark ://///////////////// kurrrrr

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marcin2311 Wpisz wyszukiwaną frazę w cudzysłowie. To powinno rozwiązać problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

To samo mam od wczoraj, sprawdzam BEBIKO płyn, BEBIKO mleko, a uparcie wyskakuje Bebio płyn Chodakowskiej, a na co mi on, skoro szukam mleka. Do kitu wyszukiwarka.  I też warczę...brzydkimi słowami.

Owszem po wpisaniu w cudzysłowiu zaskakuje, ale czy to jest sens wyszukiwarki?? Konia z rzędem temu, kto wpadnie od razu na pomysł wpisania szukanej frazy nazwy w cudzysłowiu. 

Zamiast ułatwic wyszukiwania allegro utrudnia i zamiast to poprawić czym prędzej, olewa temat.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@nat_not why?

wczoraj chciałem coś kupić na allegro - ta nowa opcja lub tzw dopasowanie skutecznie pozbawiły mnie chęci do przeszukiwania setek ofert

oznacz moderatorów
Mac20ek00
#13 Ambasador#

Po wpisaniu w szukajkę faktycznie zmienia na lark, ale pod szukajką masz taki tekst:

"

szukasz „

adapter Lark

281ofert
Przekierowano z adapter Klark.".
Wciskasz adapter Klark i w okienku szukajki znów zmienia na to czego szukasz. Nie trzeba niczego wpisywać w cudzysłowie.
 
AptekaNatolinska To samo z płynem Bebiko, szybko i bezboleśnie ;). Problemem może być to, że Bebiko pokazało mi tylko 1 aukcję ( ofertę ).
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Chyba należy znów przywracać "złote patelnie lub chochelki" za wygrzebywanie tematów sprzed ponad 12 miesięcy.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów