anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznawianie ofert archiwalnych

MAMY ROZWIĄZANIE!
iLOVEmovies
#3 Debiutant#

Witajcie!

 

Po 60 dniach zakończone oferty znikają z "Mojego asortymentu".

Miałam zwieszoną działalność i na początku lipca zakończyłam wszystkie aukcje (było ich blisko 1.300). Chciałam je dzisiaj wznowić, jednak okazało się, że wszystkie zniknęły (najprawdopodobniej wczoraj lub przedwczoraj).

Czy można je w jakiś sposób odzyskać/przywrócić do wznowienia, aby nie było konieczności wystawiania ich wszystkich od nowa?

Bardzo proszę o pomoc.

 

P.S. nie mam wygenerowanego pliku z ofertami w Excelu.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@iLOVEmovies nie ma, oferty trzeba stworzyć od nowa. 

oznacz moderatorów
iLOVEmovies
#3 Debiutant#

😭

i pomoc Allegro też nic nie może z tym zrobić???

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@iLOVEmovies o to trzeba ich pytać  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  ale wątpię, że ktoś pomoże. 

oznacz moderatorów
iLOVEmovies
#3 Debiutant#

Dziękuję za pomoc. Może ktoś jeszcze miał podobną sytuację...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@iLOVEmovies przykro mi, ale @sl-aw-ek ma rację. Oferty zostały usunięte i nie mamy żadnej możliwości żeby je przywrócić. Nie ma innej możliwości niż wystawienie ich od nowa. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@iLOVEmovies jedyne co mogę poradzić to

Archiwum Allegro i kopiuj - > wklej

Oferty bezpowrotnie zniknęły z mój asortyment

oznacz moderatorów
iLOVEmovies
#3 Debiutant#

Dzięki, znam to rozwiązanie, ale perspektywa wystawiania od nowa ponad tysiąca aukcji to jakaś masakra kompletna 😵

Może ktoś jeszcze coś podpowie...

oznacz moderatorów
bosek_2804
#8 Zapaleniec#

Cóż możemy podpowiedzieć, jeśli wszystko, z czym borykamy się my sprzedawcy tu na Allegro to same problemy i wiecznie pod górkę ? To już najmniej przyjazne miejsce na ziemi,...

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@iLOVEmovies "Może ktoś jeszcze coś podpowie..." 

Mogę podpowiedzieć na przyszłość, że najlepiej jest wystawiać oferty narzędziem zewnętrznym, a już najlepszym pomysłem jest posiadanie narzędzia które utrzyma zakończone oferty "przy życiu" tak długo jak będzie trzeba. 

oznacz moderatorów
iLOVEmovies
#3 Debiutant#

A co to za narzędzie?

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@iLOVEmovies to już musisz sobie wybrać samodzielnie z tego co jest dostępne na rynku - ewentualnie można stworzyć własne. Przykład - EasyUploader - ale ogólnie tego typu programów ... są setki. 

oznacz moderatorów
NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

To samo miałem ze szkicami, dzień wcześniej były, a jak chciałem uruchomić ponad 2 lata temu, po zgromadzeniu/przygotowaniu minimum ofert, to połowa zniknęła. Nie dało się odzyskać, w regulaminie gdzieś głęboko było zaszyte, że trzymają 60 dni, ale posłuchali sugestii i teraz 14 dni przed skasowaniem pojawia się na czerwono ostrzeżenie, że za x dni skasują. Miło by było gdyby to samo rozwiązanie pojawiło się przy zakończonych, bo i mi tak zniknęły.  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ 

Uwaga: by przedłużyć szkic wystarczy coś w nim zmienić/uzupełnić, a w zakończonych to nie działa -trzeba wznowić i ewentualnie zaraz zakończyć.

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów
iLOVEmovies
#3 Debiutant#

Dzięki wszystkim za odpowiedzi / pomoc 🙏

oznacz moderatorów