anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowanie konta z powodu naruszenia art. 2.9 b Regulaminu Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
derbacoffee
#9 Pomysłodawca#

Witam Wszystkich,

przed chwilą otrzymałem maila o zablokowaniu mi konta z powodu naruszenia art. 2.9 b Regulaminu Allegro.

Faktycznie zrobiłem zakup między kontami allegro z allegro lokalnym.

Proszę o informację od Was jakie są teraz procedury i na jaki czas mam konto zablokowane.

Maila wysłałem do działu bezpieczeństwa. Czy Ktoś z Was miał tak sytuację i może podpowiedzieć o najszybszej ścieżce postępowania. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Będę bardzo wdzięczny 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mdrogeria
#21 Demiurg#

@derbacoffee z DBT nic nigdy nie wiadomo , z opisów innych użytkowników wnioskuję ,że z odblokowaniem konta są spore problemy .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@derbacoffee Tylko dział bezpieki może Ci odblokować konto i tylko z nimi musisz się dogadać. Moderacja nie może zając stanowiska- zabronione ma.

oznacz moderatorów
derbacoffee
#9 Pomysłodawca#

A jak można się skontaktować z działem bezpieczeństwa w sprawie odwieszenia konta? Jakis mail, telefon?

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

tylko mail. ten  którego pisali. ale trwa to tygodniami. nie dniami i nie godzinami

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

nie wiem czy to odblokujesz. zrobiłeś transkację między swoimi kontami a to tu ma rangę zbrodni

Dodatkowo i co chyba ważniejsze - handlujesz kawą.

Kawa, elektronika, lego - tu na cenzurowanym. Nie są te podmioty tu mile widziane, a nowe nie są wpuszczane

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

Faktycznie zrobiłem zakup między kontami allegro z allegro lokalnym.

po co? dlaczego? i to na allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
derbacoffee
#9 Pomysłodawca#

Aktualnie zmienił mi się status z konta zablokowanego na konto zawieszone, zostało zabrane mi 300pkt z jakości, ale jeszcze wszystkie produkty mam jako sprzedaż zakończona. 

Wydaje mi się że są szanse na odblokowanie, czy się mylę?

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

jest gorzej

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

Mylisz się

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @derbacoffee. Kwestię blokady wyjaśnisz tylko w prywatnej korespondencji mailowej. Nie ma innej ścieżki, która pozwalałaby szybciej rozwiązać tę sytuację.  

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
derbacoffee
#9 Pomysłodawca#

Konto zostało odblokowane. Dziękuję bardzo działowi bezpieczeństwa, super z Was ludzie.

oznacz moderatorów