anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zagraniczny numer tel. uniemożliwia wygenerowanie etykiety InPost

kakabe_2007
#11 Animator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Klient złożył zamówienie i podał zagraniczny numer telefonu (pewno chciał się pochwalić że ma takowy). Adres dostawy na terenie Polski do paczkomatu InPost. Brak możliwości wygenerowania etykiety nadawczej. Nie reaguje na e-maile - brak kontaktu.

Czy Allegro mogło by wreszcie coś z tym zrobić i zablokować możliwość podawania zagranicznych numerów do przesyłek na terenie Polski w szczególności dla przesyłek InPostu???

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kakabe_2007 podaj proszę numer tego zamówienia, poproszę o wykluczenie go z jakości Twojej sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#11 Animator#

@la_nika  Dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy.

Nie chodzi mi o wykluczenie tego zamówienia bo po kilku godzinach oczekiwania i kilku próbach nawiązania kontaktu klient łaskawie raczy podać właściwy numer.

Bardziej zależy mi na informacji czy Allegro wreszcie wprowadzi blokadę aby wysyłki na terenie Polski miały podawany tylko i wyłącznie Polski numer telefonu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kakabe_2007 dziękuję za odpowiedź! Obecnie nie mamy w planach wprowadzenia takiej opcji, ale Twoja sugestia trafi do zespołu, który zajmuje się formularzem płatności i dostawy. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kakabe_2007 allegro tego nie zmieniło i nie zmieni. Pisz monit do allegro że kupujący podał nieprawidłowe dane i do kupującego o podanie numeru telefonu z prefiks +48

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kakabe_2007 kiedyś na ryzyk - fizyk w takiej sytuacji w numerze klienta zmieniłem tylko prefiks na polski +48 , monitowałem tą paczkę , poszła i została odebrana bez najminiejszego problemu

oznacz moderatorów