anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakazane marki

Ziolko39
#21 Demiurg#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Wytłumaczcie mi jak  to jest > czy sprzedaż używanego obiektywu firmy Sony, Canon , Fuji jest zakazana? > a taki sam obiektyw Nikona, Samyanga lub Olympusa już nie?  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ziolko39 Listę marek znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/1#czesc-ii i jeśli nie ma na niej wskazanych marek, to możesz je wystawiać. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka Przeglądałem tą listę > wiem gdzie ona jest > ale to  nie jest odpowiedź na moje pytanie > ktoś poszedł na łatwiznę rzucając cały asortyment danej marki do jednego wora > wiem, że chodzi o podróbki > ale pokażcie mi kogoś kto kupił podrobiony obiektyw Canona > ktoś go wyprodukował w garażu?

Zamiast takiego bezmyślnego podejścia "wylania dziecka razem z kąpielą" ktoś przed zrobieniem takiej listy powinien puknąć się solidnie w czoło i pomyśleć że część asortymentu z zakazanej marki można wykluczyć > nikt nie podrabia telewizora Sony, drukarki Canon, czy obiektywu Fujifilm

Ale to widocznie albo za ciężka praca (mózg się przegrzewa???) > albo zbyt niskie IQ😭

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@Ziolko39 To właśnie pokazuje, jak głupie jest to "zarządzenie" Allegro. Takie same produkty podlegają lub nie podlegają wydumanym ograniczeniom, zależnie od producenta.

A przecież zawsze było czymś normalnym, że osoby prywatne sprzedawały używany sprzęt fotograficzny

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Allegro lokalnie też to dotyczy?

Nie mogę sprzedać prywatnie np. starego komputera apple, ekspresu krupsa, starej drukarki epson albo sukienki z h&m lub zary? 🙂 Poważnie?!

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@vonNogay to dotyczy tylko Allegro. Jeśli masz konto zwykłe, możesz wystawiać takie oferty na Allegro Lokalnie

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@ko_alka OK, dzięki za wyjaśnienie.

oznacz moderatorów