anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
Upominionek
#7 Wielbiciel#

Witam. W okresie przedświątecznym, z racji bardzo dużej ilości zamówień, zamawiający otwierali bardzo dużo dyskusji, wszystkie były w toku lub były rozwiązywane na bieżąco. Allegro w tym czasie zawiesiło konto pomimo, że ocena sprzedającego waha się aktualnie na poziomie 97,9 %. Do allegro było wystosowanych kilka wiadomości co należy zrobić, aby konto zostało odblokowane, niestety bez odzewu. Jak w takiej sytuacji można się skontaktować z allegro skoro przez formularz nie odpowiadają już przez ponad miesiąc?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Konto @Upominionek nie jest zawieszone, więc nie mam jak się odnieść. Pracownicy Allegro zawsze odpowiadają na wysłane do nas przez formularz wiadomości - jeżeli twierdzisz, że w Twoim przypadku było inaczej, albo Twoja wiadomość do nas nie dotarła, albo do Ciebie nie dotarła nasza odpowiedź.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
Upominionek
#7 Wielbiciel#

Mam na myśli inne konto: alle-chrzest . Są to konta założone na jedną firmę. Czy otworzyć temat z tamtego konta?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Widzę, że 13 stycznia wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z wytycznymi co powinieneś zrobić, by konto zostało odblokowane. Sugeruję, żebyś postępował zgodnie z nimi. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Upominionek
#7 Wielbiciel#

Niestety żadna wiadomość 13 stycznia nie dotarła. Czy ma Pani możliwość przesłania tego jeszcze raz?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Nie mam możliwości przesłania ponownie wiadomości. Zalecam, żebyś sprawdził folder ze Spamem. Być może tam się znajdzie, a jeśli nie, napisz proszę przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Upominionek
#7 Wielbiciel#

Kontaktowaliśmy się już kilkukrotnie przez formularz i nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Nasza poczta nie posiada spamu, więc nie ma możliwości żeby tam się znalazła.

Czy można się skontaktować inaczej niż przez formularz?

oznacz moderatorów
rysibek
#7 Wielbiciel#

Nie przejmuj się Pan, mnie też powoli blokują, pewnie za dużo kupuję. Teraz nawet nie mam jak opłacić zakupów.

oznacz moderatorów
ik-mercado-uk
#9 Pomysłodawca#

Odblokowuje się w bardzo prosty sposób - podając Allegro do sądu !!

oznacz moderatorów
dzielo05
#10 Popularyzator#

Hahaha dobre

oznacz moderatorów