anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmienimy warunki Allegro Smart! dla sprzedających na kontach firmowych !!! 22 sierpnia 2023

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  kiedy dacie tego newsa 😄

Co zmienimy 22 sierpnia

Smart! będą tylko te oferty, w których udostępnisz

  • co najmniej 2 metody dostawy do drzwi z listy metod kwalifikujących

oraz

  • co najmniej 3 inne metody dostawy – do punktu odbioru i/lub automatu paczkowego z listy metod kwalifikujących.

Dla wysyłek, które nie mieszczą się w automatach paczkowych i punktach odbioru, będziemy wymagać dwóch różnych metod dostaw do drzwi z listy metod kwalifikujących.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

O #$%&*j 
3 x punkt 
2 x kurier 
Będzie ciekawie, kurierka już zaciera ręce na myśl o zleceniach odbioru od mniejszych sprzedawców. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek dziwne dobijanie małych sprzedawców, bo mając kilka paczek ( a darmowy podjazd jest od 5 szt ) będzie problem, wiem wiem zawsze można mieć darmowy podjazd Allegro One i to pewnie jest powodem rozszerzenia ilości przewoźników, co by sprzedawcy dodali ich dostawy, jak będzie małe zainteresowanie w przyszłym roku będą wymagać 4 punkty i 3 kurierów 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kostas11 są sposoby na uniknięcie dopłat za zlecenia. 

Natomiast do Allegro One najlepiej robić zlecenie osobno do każdej przesyłki ^^ 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek nawet o tym nie myślę, mam umowę z Pocztą i Inpostem i mi wystarczy dwa podjazdy i do domu 🙂 zastanawiam się jak to ugryźć po 22 sierpnia co by nie rozbijać paczek na trzy podjazdy 😞 Ekologia w wykonaniu allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kostas11 PP robi normalnie podjazdy z free? Jaką dokładnie masz przesyłkę? 

Tak nie lubię PP ... znaczy kiedyś miałem Paczki MINI a jak to się skończyło to zapomniałem o PP i jestem z tego zadowolony. 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

ja mam w umowie z PP podjazd w kwocie 1zł, chyba 5 paczek to takie minimum logistyczne.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kostas11  też mam ten problem ale według rozpiski to POCZTEX i allegro polecony to dwie różne metody dostawy do drzwi. Wiec może to wystarczy.

Jełsi nie to albo trzeba edzie zrezygnowac ze smarta albo podpisywac umowe z dpd

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_Likos_ List nie zda egzaminu bo potrzeba jeszcze jeden punkt 😞 

DPD odpada 😞 bardziej myślałem na DHL + DHL punkty 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gancik1
#1 Nowicjusz#

było by spoko gdyby Allegro One Kurier był także mieście co ma 170tyś.  mieszkańców jak Bielsko-Biała ....

a że, nie ma -  to oprócz Pocztex będę musiał wybrać wysyłki z drogimi dopłatami do smart jak UPS czy DHL  .

po prostu rewelacja...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gancik1 oni nawet w 500tyś mieście mają 4 automaty na obrzeżach a w centrum żadnego punktu czy automatu żeby nadać paczkę 😞

Przepraszam pojawił się jeden punk 

wed1wd.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów