anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znowu bzdury w terminach dostawy wyświetlanych klientom

DavidPL
#10 Popularyzator#

Znowu Allegro wyświetla bzdury w terminach dostawy wyświetlanych klientom.
Po wprowadzeniu opcji "Nie wyświetlaj dostaw szybszych niż moja deklaracja" przez jakiś czas był spokój i działało to tak jak powinno - teraz przestało.


Przykład:
Zamówienie 96ba25d0-809c-11ef-b0da-3bb067138459
Wyłączona opcja "Wyświetlaj dostawy szybsze niż moja deklaracja"
Godzina graniczna dla tej formy wysyłki w środę ustawiona na 10:00
Zamówienie zeszło o godzinie 10:59 i ma ustawioną wysyłkę tego samego dnia.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Halfrunt
#19 Nestor#

bo to się na kilka dni tylko wyłącza, później system sam włącza i musisz ponownie wyłączyć. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zapoznałeś się z funkcjonowaniem opcji  "Nie wyświetlaj dostaw szybszych niż moja deklaracja" jeśli nie , to zrób to , wskazań algorytmu nie da się wyłączyć na stałe .

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

@DavidPL  Musisz to klikać co 10 dni

oznacz moderatorów

DavidPL
#10 Popularyzator#

Wiem o tym doskonale, że co 10 dni trzeba klikać - nie używam tego pierwszy raz.
Jak już napisałem, opcja wyświetlania szybszych dostaw niż deklarowane jest wyłączona.

oznacz moderatorów

DavidPL
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Mogę liczyć na jakąś pomoc, sprawdzenie i informację, od kiedy ta opcja przestała działać jak jak działała do tej pory?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DavidPL opcja "Nie wyświetlaj dostaw szybszych niż moja deklaracja" jest dostępna w przypadku ofert z deklarowanym czasem wysyłki 3 i 4 dni, a w ofertach we wskazanym zamówieniu deklarujesz wysyłkę w ciągu 24h. 
Przewidywany czas dostawy został obliczony m.in. na podstawie historycznych danych. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

DavidPL
#10 Popularyzator#

Ok. Czy coś się w tej materii pozmieniało, bo nigdy nie mieliśmy czasów wysyłki 3 i 4 dni (zawsze mieliśmy tylko wysyłki w przeciągu 24 godzin albo 2 dni i wiecznie mieliśmy problem z tym, że klienci widzieli nierealne czasy dostawy).
Czy jeśli klient złożył zamówienie dzisiaj ale już po godzinie granicznej, czy w tym przypadku nie powinno mu się wyświetlić, że planowany termin dostawy to piątek, a nie czwartek?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DavidPL nie, zawsze ta opcja dotyczyła ofert z czasem dostawy 3 i 4 dni. 
Najprawdopodobniej nadawaliście przesyłki później po godzinach granicznych i to wpłynęło na przewidywany czas dostawy. Algorytm bierze pod uwagę róźne czynniki w tym dane hisortyczne o nadawaniu przesyłek. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

DavidPL
#10 Popularyzator#

Dziwne to trochę bo od momentu wprowadzeniu tej opcji z wyłączeniem szybszych czasów dostawy niż deklarowane, skończyły nam się problemy z klientami którzy twierdzili, że Allegro wyświetliło im, że paczkę będą mieć jutro, a według nas jutro to ona dopiero miała wyjść. Dopiero od jakiegoś tygodnia czy dwóch znowu są jakieś dziwne akcje.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DavidPL to rzeczywiście dziwne, bo od początku ta opcja dotyczyła wysyłek z czasem dostawy 2 i 3 dni, może wcześniej nie nadawaliście przesyłek po wyznaczonej przez Was godzinie granicznej, a później się Wam to zdarzało i to wpłynęło na czas dostawy?
Gdy to sprawdzałam przy pierwszej weryfikacji, czyli ok. 13:25, to już przewidywany czas dostawy dla One Box wskazywał na piątek, nie na jutro. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów