anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przesyłki niepodjętej z winy Klienta

planeta_kabli
#11 Animator#

Klient nie podjął przesyłki w terminie - wróciła jako zwrot - chcę go obciążyć pomniejszając mu zwrot z jego wpłaty. 

Jeśli tak zrobię nie otrzymam rabatu transakcyjnego 

Jak mogę to zrobić ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

planeta_kabli
#11 Animator#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

2 pytania 

czy poniosłeś koszt powrotu przesyłki ?

czy klient odstąpił od umowy ?

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Pytania nie mają zupełnie związku z moim pytaniem. 

Jednak odpowiem 🙂

Tak poniosłem 
Nie nie odstąpił (jednak tutaj to nie ma znaczenia) ponieważ w ofercie jest wskazane że koszty w przypadku odstąpienia pokrywa Kupujący 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@planeta_kabli ,,Nie nie odstąpił ,, ?? .... ma znaczenie , towar w dalszym ciągu należy do klienta , wyślij wiadomość o zwrocie paczki i czekaj , nie zapomnij poinformować o kosztach magazynowania .

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Nie nie odstąpił, ponieważ już minął czas. Napisał, że chce anulować zamówienie a ja jako sprzedawaca nie robię problemów. Stąd nie odstąpił od umowy ale zmienił jej warunki.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@planeta_kabli ,, Napisał, że chce anulować zamówienie ,, czyli jednak odstąpił  . Zwróć kasę , tyle co się należy , wystąp o zwrot prowizji , jak odrzucą to się odwołasz  ,w odwołaniu masz możliwość opisu oraz załączenia dokumentu jakim jest wiadomość od klienta .

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Nie zmienia to faktu, że rodzi się problem ze zwrotem rabatu 🙂 i nadal nie wie co z tym zrobić, 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie dostaniesz zwrotu jak nie masz dowodu na brak transakcji, tu wstaw brak odbioru jako dowód, Ale jak chcesz mu zwrócić skoro nie wiesz czy nie chcesz już towaru? tu przesyłka załupiona jest nadal jego własnością. Poniósł koszty przesyłki zwrotnej?: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów