anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot/ reklamacja/rajstop noszonych

MAMY ROZWIĄZANIE!
grazas12
#9 Pomysłodawca#

Dzien dobry.

Klientka kupila rajstopy 40 den.Po kilku dniach zalozyla dyskusję ze rajstopy byly zaciagniete przy otwarciu.Jest to bardzo malo prawdopodobne.Przysyla mi zdjęcie rajstop noszonych /uzywanych/ z dziurami i oczkami i zada zwrotu pieniedzy.Na kazdej aukcji jest informacja iz rajstopy nalezą do bielizny i zwrot jak i reklamacja porzysluguje tylko dla rajstop nie uzywanych.Jednak pracownik allegro nie sprawdzając danych na aukcjach wymusza na mnie przyjęcie reklamacji,ktora z gory skazana jest na odrzucenie.Proszę o info co dalej bo widzę ze regulamin i informacje na aukcjach dla pracownikow allegro są niczym.Sprzedajacy zawsze winien.SKANDAL.grazas12

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mikeza
#20 Guru#

jeśli reklamacja to odrzucasz, jak odstapienie od umowy potrącasz koszty zużycia, czyli według mnie, bo zakładam, że produkt do wyrzucenia - 99% wartości.

Niestety pracownicy allegro będą wymuszać zawsze oddawania kasy klientowi, bo taka jest ich praca. Trzeba się nie dać i trzymać litery prawa.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
grazas12
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję bardzo.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A cóż dziwnego ze ktoś składa reklamację? do zwrotu mógłbyś się czepiać że noszone>używane.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@grazas12 reklamacja porzysluguje tylko dla rajstop nie uzywanych ???

Ten zapis jest nie zgodny z prawem, jak są kiepskiej jakości lub mają wady to konsument może reklamować nawet używane poł roku 🙂 więc pracownik ma rację reklamację musisz przyjąć ale czy ją uznasz czy odrzucisz to Twoja sprawa !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

wiesz że pierwsze rajstopy były wręcz niezniszczalne? osłabili je właśnie dlatego żeby kobiety 5 parami całe życie nie obskoczyły 😄

oznacz moderatorów