anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zestawy i rabaty - lepsze zarządzanie

Kategorie
kupujący
kupujący 875
inne
inne 171
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
33
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Zestawy i rabaty - lepsze zarządzanie

logario_ig
#12 Orędownik#

1. Przydałoby się, żeby na stronie "Zestawy i rabaty" dało się hurtem usunąć pozycje. Można je hurtem dodać (rabaty), ale usuwanie to już męka - każdy z osobna trzeba kliknąć i potwierdzić usunięcie.

2. Szkoda, że nie można edytować utworzonych rabatów czy zestawów. Trzeba je usunąć i tworzyć od nowa. W przypadku zestawów jest to męczące, bo trzeba od nowa wyszukiwać produkty. Fajnie by było, gdyby dało to się robić też hurtem - zaznaczam np. 5 rabatów i zmieniam wybrany parametr we wszystkich - podobnie jak to się odbywa na stronie "moje oferty" 

3. Wyszukiwarka przedmiotów "dodaj przedmiot" mogłaby pokazywać więcej informacji niż tylko nazwa, numer i cena. Kategoria i liczba sztuk byłaby też przydatna - miejsce jest.  

4 Komentarze
Sibrien
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam - powinna być opcja edycji zestawów. To że jej nie ma i trzeba je usuwać i robić od nowa żeby coś w nich zmienić to koszmar!

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Weryfikowany

Dziękujemy za te pomysły @logario_ig, do tej pory nie były zrealizowane, ale przeanalizujemy jakie mamy tutaj możliwości. 

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@logario_ig przepraszam, że wracam do Twojej propozycji dopiero teraz, ale dostałam potwierdzenie, że nie będziemy wprowadzać zmian w  zakładce Zestawy i rabaty, ponieważ niebawem zaczniemy stopniowo ją wygaszać. Mam też dobre informacje - niebawem rozpoczynamy pracy nad całkowicie nowym narzędziem i w trakcie jego projektowania na pewno weźmiemy pod uwagę, to co było dobre i spełniało swoje zdanie, a które kwestie wymagają poprawy. Na pewno więc uwzględnimy Twoje uwagi, więc jeszcze raz za nie dziękuję. 

ana_sma
#7 Wielbiciel#

Podobno trwają prace nad nowym systemem dla rabatów, mam nadzieję, że nie zabraknie tam funkcji dodawania i usuwania pojedynczych ofert w istniejących już zestawach.

W tej chwili po dodaniu nowej aukcji, trzeba usunąć całość i stworzyć nowy zestaw. Przy rabacie "za kilka przedmiotów" jest to bardzo uciążliwe.

Przykładowo mam w zestawie 60 aukcji, wystawiam 2 nowe aukcje, ale żeby one też były objęte rabatem muszę usunąć zestaw dla 60 aukcji i utworzyć nowy wklepując 62 aukcje 😕

P.S. Po urlopie wróciły moje zestawy ofert, ale rabaty dla kilku przedmiotów przepadły 😞

oznacz moderatorów