anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Delivery - kurier, brak podjazdu

MAMY ROZWIĄZANIE!
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Allegro Dalivery to jakiś żart - na 3 zamówione podjazdy kuriera, 2 razy nie doszły do skutku. Dziś kolejy raz podjazd numer 11039210 ]. Po co wprowadzacie ten badziew sporo nie macie ani ludzi ani sprzętu by to ogarnać? Rozumiem kuriera, ma tak duży obszar, że nie jest w stanie go w jeden dzień ogarnać, tym bardziej tym wehikułem, którym przyjeźdża, ale dlaczego w związku ze złymi decyzjami Allegro jak mam mieć kłopoty i tłumaczyć  się klientom z opoźnień? Zmuście swoich kurierów chociaż do tego, żeby dzwonili i informowali, że danego dnia nie przyjadą, bo dodatkowo tracę czas na czekanie na podjazd. Pocztex, UPS, InPost wszyscy działają profesjonalnie i na czas, a Alllegro Delivery to jest jedynie żart, a nie usługa kurierska.
Przez formularz zgałaszałem już ten problem i dostałem jakieś marne przeprosiny - a ja oczekuję jednak, że coś z tym zrobicie @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kroliczajamapl Bardzo dziękuję za sygnał. Jeśli kurier nie podjechał mimo zamówionego podjazdu, to jak najbardziej możesz złożyć reklamację przez formularz (https://allegro.pl/pomoc/kontakt). Podejmiemy interwencję w oddziale. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka tych sygnałów to macie kilka dziennie, a ilu tu nie pisze, może warto coś poprawić, zamiast interweniować bo jak widać to nie wiele daje 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Składanie reklamacji przez formularz to nic innego tylko kolejna strata czasu. Już to robiłem wcześniej w tej sprawie i nic to nie wnosi, pracownika dodatkowego nie zatrudniliście, rekompensaty nie otrzymałem, wiadomość do klienta z przeprosinami nie wy napisaliście tylko ja. Dziś oglądałem dokument z Wojtku z Zanzibaru i jakoś całe to Allegro Delivery przypomina mi jego robotę - jeśli Pani nie widziała to polecam 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kroliczajamapl masz jeszcze to 🙂

Art. 10a. 1. Prezes UKE wydaje decyzję o zakazie wykonywania przez
operatora pocztowego działalności pocztowej objętej wpisem, w przypadku gdy:

3) stwierdzi rażące naruszenie przez operatora pocztowego warunków
wymaganych prawem do wykonywania działalności pocztowej objętej
wpisem do rejestru.
2. Decyzja, o której mowa w ust. 1, podlega natychmiastowemu wykonaniu

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

jak i gdzie to można zgłaszać? Chętnie to zrobię bo uważam, że Delivery to jest jedna wielka kpina ze sprzedawców i kupujących

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka skoro Macie problemy i doskonale o tym Wiecie to może podsunę pomysł , o którym już zdążyłem kiedyś napomknąć . Jest sporo dobrze rozwiniętych zakładek nieco ułatwiających życie sprzedawcom i po mojemu w tej sytuacji przydała by się zakładka o nazwie ,,Delivery gorąca linia ,, w której to sprzedawca bez żadnych ceregieli zgłaszałby bezpośrednio do odpowiedniego działu problem po uzupełnienieniu TYLKO numeru przesyłki lub numeru pojdazdu .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria jak się nie wyrabiają to wystarczy przestać rozdawać monety oraz usunąć One Kuriera z obowiązkowych metod 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 nie pomyślałem o tym 😂

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Dziś mam kolejne przesyłki Allegro One Kurier do nadania, ale dziś nie jestem w stanie nawet wygenerować etykiety - pojawia się komunikat 'Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera' 
Do wczoraj kod nie był poza obszerem - jaja sobie robicie? Co mam teraz zrobić i jak zrealizować zamówienia? @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@kroliczajamapl 

Oooo,  zacieśniają Zabierzów 🙂 

Ciekawe czy możesz teraz wyłączyć One Kuriera w Delivery?

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Jasne, gdybym mógł to bym tego nigdy nie miał 🙂 Nie mogę, czekam aż mi odpiszą i zaczną działać w tej sprawie. Najbardziej mnie **piiip**a, że nie mogę wygenerować tych etykiet, to już są jaja 🙂

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

mi się [chyba] udało to jednorazowo rozwiązać i mogę nadać te **piiip**... przesyłki

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@kroliczajamapl 

Zmieniasz dane nadawcy w Wysyłam z Allegro 🙂

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

tak, na nieistniejące, ale w ich obszarze 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kroliczajamapl no , OK , tylko teraz jak nadasz  ,te przesyłki może podjąć tylko Kurier One ....

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

wygenerowałem je po to żeby nadać w One Box - mam do niego 20km, ale chcę się tego g... jak najszybciej pozbyć. Kuriera One już u mnie nie zobaczę, może na całe szczęście - tylko czekam aż mi wyłączą Delivery, bo sam nie jestem w stanie

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kroliczajamapl a , ten box , w którym chcesz nadać jest w zasięgu kuriera łone ?.... booo... jeśli nie jest to automat Ci odrzuci paczkę .,przerabiałem to na samym starcie i ostatecznie oddałem kasę klientowi , do zasięgu mam 40km 🙄

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

od pracownika Allegro dostałem info, że jak mam etykietę to paczkę nadam w dowolnym boxie i tym razem okazało się to prawdą - wszystko udało mi się nadać

oznacz moderatorów