anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Delivery - kurier, brak podjazdu

MAMY ROZWIĄZANIE!
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Allegro Dalivery to jakiś żart - na 3 zamówione podjazdy kuriera, 2 razy nie doszły do skutku. Dziś kolejy raz podjazd numer 11039210 ]. Po co wprowadzacie ten badziew sporo nie macie ani ludzi ani sprzętu by to ogarnać? Rozumiem kuriera, ma tak duży obszar, że nie jest w stanie go w jeden dzień ogarnać, tym bardziej tym wehikułem, którym przyjeźdża, ale dlaczego w związku ze złymi decyzjami Allegro jak mam mieć kłopoty i tłumaczyć  się klientom z opoźnień? Zmuście swoich kurierów chociaż do tego, żeby dzwonili i informowali, że danego dnia nie przyjadą, bo dodatkowo tracę czas na czekanie na podjazd. Pocztex, UPS, InPost wszyscy działają profesjonalnie i na czas, a Alllegro Delivery to jest jedynie żart, a nie usługa kurierska.
Przez formularz zgałaszałem już ten problem i dostałem jakieś marne przeprosiny - a ja oczekuję jednak, że coś z tym zrobicie @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas @kroliczajamapl @ko_alka to już nie są jaja to co odwala allegro podchodzi pod 190a) § 1. , z innymi przewoźnikami praktycznie nic się nie dzieje , codziennie rano jak odpalam system mam w głowie tylko łony , tylko jedno przyprawia mnie o dreszcze czy coś wlazło do łonomatu , czy wygeneruję jak należy etykiety , czy paczka jak powinna ruszy w drogę  ,czy dojdzie w czasie  ,a jeśli nie to czy allegro szybko zareaguje bo odpowiedź po 2 tygodniach od zgłoszenia ,że łaskawie dostarczyli wcale mnie nie satysfakcjonuje , nic innego tylko bez przerwy na tapecie łony , łony i łony

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

ONE.jpg

@mdrogeria 

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Czy udało Ci się pozbyć Delivery i zachować Smart? Bo ja na ten moment uzyskałem możliwość wyłączenia Delivery, ale znika mi też Smart

oznacz moderatorów
Client:121447705
#10 Popularyzator#

@kroliczajamapl Delivery = Smart

Inaczej się nie da.

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Może da się jednak tak żeby wyłączyć to **piiip**o z kurierem Allegro, którego nie ma, bo nie mają ludzi do pracy, a zostawić Allegro One UPS i DPD i zachować Smart?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@kroliczajamapl 

 

Może da się jednak tak żeby wyłączyć to **piiip**o z kurierem Allegro, którego nie ma, bo nie mają ludzi do pracy, a zostawić Allegro One UPS i DPD i zachować Smart?

 

A tak się da 🙂

Pisz do nich żeby dali Ci możliwość wyłączenia One Kuriera

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

udało się już wczoraj 🙂

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@kroliczajamapl 

No i gitara.

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Wczorszy podjazd kuriera po przesyłki Delivery nie doszedł do skutku, kurier się nie pojawił. Dziś nie jestem w stanie wygenerować etykiet do przesyłek Allegro One wczoraj zamówionych, bo pojawia się wiadomość, że kod jest poza obszarem. Moje pytania są takie:
- jak mam wygenerować etykiety? Jakoś musze zrealizować te zamówienia
- jak mogę usunąć Allegro Delivery z cenników nie tracać Smarta? Nie chcę kolejnych zamówień, do których nie mogę wygenerować etykiet, a bez Smarta nie ma sensu handlować na Allegro
- najbliższy One Box mam 20km od firmy, kto pokryje koszta pojazdu i czasu na to straconego?
Proszę o pilną odpowiedź gdyż część przesyłek miała być nadana już wczoraj! @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kroliczajamapl " jak mogę usunąć Allegro Delivery z cenników nie tracać Smarta?" - na tym właśnie polega Paragraf 22 by Allegro 2024. Program Allegro Delivery został skonstruowany tak, żeby stać się maksymalnie uciążliwym dla sprzedawców. Im więcej ludzi z niego zrezygnuje, tym mniejsze koszty Smart! po stronie Allegro. Potwór Smart! zżera i ich, i nas, więc wymyślili nowego potwora AD, żeby go chociaż trochę wygryzł.

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Sam nie jestem w stanie, ale ponoć oni to mogą zrobić, więc czekam aż mi to **piiip**o usuną. Mam nadzieję, że stanie się to zanim spłyną kolejne zamówienia  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@kroliczajamapl  tytuł adekwatny, wołać śmieciarkę żeby to wywiozła.

Ale rozumiem, że nie jest Ci do śmiechu. Obawiam się, że wielki marketplace ugryzł za duży kawałek "tortu" i dławi się , a nikt nie może walnąć go w plecy między łopatki. Słowem w którymś momencie się zadławi na amen.  Nic na to nie poradzisz, wszyscy z rozpędu lecą tu , zamiast rozwijać alternatywne kanały sprzedaży, własna strona lub konkurencja.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@AptekaNatolinska Nie wszyscy 😎  Duża część ma własne sklepy, ale często zaniedbane i niedopracowane. Brak szybkich przelewów, brak przesyłek do paczkomatów, nie zaktualizowana oferta - to najczęstsze grzechy. Do tego brak różnicowania cen na korzyść sklepu - i ogólny brak wiary w życie pozaallegrowe

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  
**piiip**. ... - znów dostałem zamówienie z nieobsługiwaną dostawą - kiedy to wyłączycie????!!!! Zatkało Was przed tymi monitorami?

oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Kwintesencja działania Allegro Delivery miała miejsce 15 minut temu - przyjechał kurier, ledwie mówi po polsku, po przesyłki, których nie mam, bo nadałem je wczoraj rano. Od wczoraj mój obszar jest wyłączony z Allegro Delivery. Koniec końców okazało się, że przyjechał na wezwanie z poniedziałku bo teraz mu było po drodze. Nic tylko rozwijać piękne Allegro Delivery! 🙂

oznacz moderatorów