anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient zamówił przesyłkę Orlen paczka. Niestety wymiary paczki z tym produktem jest za duży

dregal_pl
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem po raz kolejny!!! 
Klient zamówił przesyłkę poprzez Allegro Automat Orlen paczka.
Niestety wymiary paczki z tym produktem maja długość 64cm (max długość paczkomatów InPost), natomiast max wymiar do automatu Orlen to 60cm.

Już usuwałem opcję dostawy do "Automat Orlen paczka", ponieważ moje paczki mają 64 cm i się tam NIE MIESZCZĄ...... To automatycznie znowu została dodana ta opcja i klient zamówił. 

Nie mam zamiaru znowu kłócić się z klientami, bo to nie moja wina ( a klienci zawsze twierdzą, że to przecież ja ustalam czym wysyłam).
Proszę o załatwienie sprawy jak najszybciej, ponieważ to Wy zawaliliście.. I to w taki sposób aby nie spadła mi jakość sprzedaży.

Nigdy nie chciałem korzystać z tych automatów Orlenowych, ale oczywiście jak do wszystkiego tutaj zostałem zmuszony…. 
Zdecydowanie jest za dużo wymuszonych na sprzedających opcji dostawy🤯 (zaraz będzie podjeżdżać 10 kurierów po 10 paczek)


Podaje nr zamówienia:
8f678140-7c39-11ef-8006-2de0b7b30b9c

Pozdrawiam 
Paweł
@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@Client:110944380@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

dregal_pl
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Może wyślij produkt bez opakowania?

oznacz moderatorów

dregal_pl
#9 Pomysłodawca#

Niestety niema takiej możliwości, ale dziękuję. 

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

@dregal_pl też zależy kto ile wysyła, a jak się trafi (że ten jeden klient zamówi np. UPS gdzie u mnie w tym roku poszło może 5 paczek + za każdy podjazd jesteś liczony poniżej limitu)

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@dregal_pl zweryfikuję tę sprawę i wrócę z odpowiedzią. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

dregal_pl
#9 Pomysłodawca#

Super! Czekam.

Paweł 

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@dregal_pl otrzymałam informację, że jeśli zdecydowałeś się na Allegro Delivery — Allegro Orlen paczki są wymagane. Więcej informacji znajdziesz w tym artykule.

W sprawie jakości sprzedaży skontaktuj się z nami przez formularz

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

dregal_pl
#9 Pomysłodawca#

Ja na nic się nie decydowałem. Zostało to włączone automatycznie.......
Natomiast jeżeli wyłączą allegro delivery, tracę Smarta. A u mnie praktycznie wszystkie paczki klienci zamawiają właśnie ze smartem.
Łatwo wywnioskować że przez to zmniejsza mi się sprzedaż i mam duże problemy.  

Jak rozwiązać tą sprawę? 

Ponieważ idąc tym tokiem rozumowania rower czy telewizor też mam zmieścić w tej małej skrzynce? 

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@Client:110944380@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@dregal_pl skontaktuj się z nami proszę przez formularz w tej sprawie. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

dregal_pl
#9 Pomysłodawca#

Ps. Moje paczki idealnie pasują do wymiarów standardowych! I nie są niestandardowe - są to normalne małe paczki. 

Ps. W jaki sposób zamierzacie tą sprawę załatwić z moim kupującym? Ponieważ paczkę musi mieć na Sobotę? 
@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@Client:110944380@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

allegro smart.jpg

oznacz moderatorów

dregal_pl
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@dregal_pl skontaktuj się z nami proszę przez formularz w tej sprawie. Nasi doradcy na pewno Ci pomogą. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

dregal_pl
#9 Pomysłodawca#

Skontaktowałem się, dziękuje. 

oznacz moderatorów

technicsport
#1 Nowicjusz#

Czy sprawa w jakiś sposób została wyjaśniona jeśli chodzi o ten pomysł (który został wprowadzony bez przemyślenia po stronie allegro) ? Też mamy dużo produktów, które mieszczą się w paczkomacie (64 cm dł) a do orlean ni chu chu nie wejdą. W taki sposób zabieramy szansę na odbiór w punkcie  i sobie zmniejszamy sprzedaż, bo wiadomo, że zdecydowana większość kupując wybiera Inposta paczkomaty (żeby nie czekać na kuriera), a nie jakis beznadziejny Orlen... którego wielkość skrytek projektował ktoś chyba bez większego przemyślenia... a teraz Allegro obarcza nas z góry narzuconymi wymaganiami, których nie jesteśmy w stanie spełnić, żeby w większości produktów mieć smarta... z punktem odbioru... 

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@technicsport w usłudze Allegro Delivery przyjmujemy paczki do 64 cm. Jest to maksymalny wymiar w usłudze z dostawą do punktów i automatów. Nie ma natomiast możliwości wyłączenia samej ORLEN Paczki w ramach Allegro Delivery. Więcej informacji na temat dostaw z Allegro Delivery znajdziesz tutaj.

oznacz moderatorów