anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest kurier Allegro One?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Instrumenty_Dete
#8 Zapaleniec#

Chciałbym napisać do Allegro ale jakoś pracownicy są ukryci. Więc pytam na forum. Mam firmę centrum Katowice i od wtorku kurier nie przyjeżdża po paczki. Wysyłam codzienni przesyłki, InPost odbiera, DPD odbiera, DHL odbiera. Tylko Allegro One mam moich klientów w głębokim poważaniu. Czekam na negatywne komentarze moich klientów i zaniżenie poziomu sprzedaży przez Allegro. Wyłączam dożywotnio Allegro One i przestrzegam sprzedawców. Szkoda nerwów.

oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49
krzyszu18
#9 Pomysłodawca#

O witam. My również z Katowic a dokładnie z Giszowca. Kurier allegro ona od tygodnia nie odebrał paczek z automatu 😄 

Jeden z numerów paczek A000J48M71

 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzyszu18 Cześć. 🙂 Czy życzysz sobie zgłoszenia tych zamówień do wykluczenia z Jakości sprzedaży? Jeśli tak, to podaj proszę wszystkie numery zamówień 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
krzyszu18
#9 Pomysłodawca#

Życzę sobie abyście zweryfikowali wszystkie przesyłki allegro one z konta roe_auto. Wykluczyli opóźnione ze statystyk, poinformowali klientów o opóźnieniach bo ja k**wa jestem na urlopie i nie ma kto tego zrobić.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzyszu18 Przykro mi, ale żeby wykluczyć zamówienia z Jakości musisz do nas napisać z konta sprzedażowego i podać numery tych zamówień. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Biale_Stokrotki
#11 Animator#

U MNIE PODOBNIE paczka A000JZL8P2 od dwóch dni jest nieodebrana. Zgłaszałam wczoraj i dziś!  Nadal nikt nie odebrał paczki - to kurier dostawa dziś - proszę o odjecie tej paczki ze statystyk bo w tych oczywiście od razu odjęliście mi punkty. 

co mam zrobić? czekać na negatywa ze nie nadałam paczki? nie mogę jej nawet włożyć do zielonego automatu

oznacz moderatorów
tkaniny-madec
#9 Pomysłodawca#

Proszę o ogarnięcie swojego kuriera Allegro One. Od 2 tygodni nic nie robię, tylko tłumaczę Klientom opóźnienia spowodowane przez Państwa i siedzę na infolinii. Oczywiście konsultanci na infolinii potakują głowami i wszystko rozumieją, ale wciąż nic z tym nie robicie. Na aukcji klient widzi, że przesyłka Allegro One dotrze do niego na następny dzień roboczy, ależ skąd! Konsultant informuje mnie, że nie mam prawa do składania roszczeń, bo przecież macie 3 dni na dostarczenie swojej przesyłki. O co więc chodzi!? Nie mogę zrezygnować z waszych usług, bo usuwacie wtedy Smarta dla Klientów. Jak chcecie być jak Inpost, to przykro mi, ale nie jesteście żadną konkurencją, nawet poczta polska szybciej dostarcza paczki. 

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Osobiście dostarczam paczki do zaprzyjaźnionego punktu EPAKA

- Inpost wychodzi tego samego dnia

- Orlen wychodzi tego samego dnia

- Allegro ONE - *^%$#%@#@%

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci a kto jest przewoźnikiem ONE ? pewnie Allegro Kurier 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 na etykietach widzę UPS z którego nie korzystam na co dzień (ups... twoja paczka dotrze w nieznanym terminie, ups... zgubiliśmy Twoją paczkę)

 

Od momentu zmuszenia przez Allegro do tej formy sprzedaży z zachowaniem SMARka trafiała się może jedna paczka miesięcznie.... po świętach wielkanocnych nagle 3 paczki 😳

 

Mam nadzieję że Kupujący tylko testują, gdyż wszelkie inne formy dostawy już dotarły do Kupujących, ONE dopiero przyjęcie na magazyn 🤣

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci taż mam UPS do obsługi One ale na szczęście bez problemów, faktycznie jak wcześniej było raz w tygodniu od wczoraj mam już trzy, coś czuję jakieś monety rozdają lub dyskretnie manipulują 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów