anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest kurier Allegro One?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Instrumenty_Dete
#8 Zapaleniec#

Chciałbym napisać do Allegro ale jakoś pracownicy są ukryci. Więc pytam na forum. Mam firmę centrum Katowice i od wtorku kurier nie przyjeżdża po paczki. Wysyłam codzienni przesyłki, InPost odbiera, DPD odbiera, DHL odbiera. Tylko Allegro One mam moich klientów w głębokim poważaniu. Czekam na negatywne komentarze moich klientów i zaniżenie poziomu sprzedaży przez Allegro. Wyłączam dożywotnio Allegro One i przestrzegam sprzedawców. Szkoda nerwów.

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48
krzyszu18
#9 Pomysłodawca#

O witam. My również z Katowic a dokładnie z Giszowca. Kurier allegro ona od tygodnia nie odebrał paczek z automatu 😄 

Jeden z numerów paczek A000J48M71

 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzyszu18 Cześć. 🙂 Czy życzysz sobie zgłoszenia tych zamówień do wykluczenia z Jakości sprzedaży? Jeśli tak, to podaj proszę wszystkie numery zamówień 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
krzyszu18
#9 Pomysłodawca#

Życzę sobie abyście zweryfikowali wszystkie przesyłki allegro one z konta roe_auto. Wykluczyli opóźnione ze statystyk, poinformowali klientów o opóźnieniach bo ja k**wa jestem na urlopie i nie ma kto tego zrobić.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzyszu18 Przykro mi, ale żeby wykluczyć zamówienia z Jakości musisz do nas napisać z konta sprzedażowego i podać numery tych zamówień. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Biale_Stokrotki
#11 Animator#

U MNIE PODOBNIE paczka A000JZL8P2 od dwóch dni jest nieodebrana. Zgłaszałam wczoraj i dziś!  Nadal nikt nie odebrał paczki - to kurier dostawa dziś - proszę o odjecie tej paczki ze statystyk bo w tych oczywiście od razu odjęliście mi punkty. 

co mam zrobić? czekać na negatywa ze nie nadałam paczki? nie mogę jej nawet włożyć do zielonego automatu

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Osobiście dostarczam paczki do zaprzyjaźnionego punktu EPAKA

- Inpost wychodzi tego samego dnia

- Orlen wychodzi tego samego dnia

- Allegro ONE - *^%$#%@#@%

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci a kto jest przewoźnikiem ONE ? pewnie Allegro Kurier 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 na etykietach widzę UPS z którego nie korzystam na co dzień (ups... twoja paczka dotrze w nieznanym terminie, ups... zgubiliśmy Twoją paczkę)

 

Od momentu zmuszenia przez Allegro do tej formy sprzedaży z zachowaniem SMARka trafiała się może jedna paczka miesięcznie.... po świętach wielkanocnych nagle 3 paczki 😳

 

Mam nadzieję że Kupujący tylko testują, gdyż wszelkie inne formy dostawy już dotarły do Kupujących, ONE dopiero przyjęcie na magazyn 🤣

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci taż mam UPS do obsługi One ale na szczęście bez problemów, faktycznie jak wcześniej było raz w tygodniu od wczoraj mam już trzy, coś czuję jakieś monety rozdają lub dyskretnie manipulują 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów