anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

A000LKRMU6 , A000LJ7G33 , A000LJ5T71 Przesyłki nieodebrane z automatu

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy my musimy żyć w ciągłym stresie za sprawą Łonów ???

3 przesyłki nadane ok 12:30 , do tej pory nie podjęte z automatu przez kuriera i już nie ma szansy , aby ruszyły .

Kwalifikują się do wtkluczenia z jakości i proszę się tym zająć oraz op....ć przewoźnika w imieniu klientów oraz moim .

Wszystko idzie jak z płatka tylko non sto Łony i Łony

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Żadna z tych paczek nie jest jeszcze opóźniona. Jak już kiedyś Ci pisałam — wykluczenia są możliwe tylko dla paczek z opóźnieniem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka wykluczenie w swoim czasie , przypomnę się 👈 , ale op...ć przewoźnika możesz już , na moje konto .😁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Zainterweniuję u przewoźnika 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka zrób to z przytupem ... wiem ,że potrafisz 😋

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  nie ma szans żeby o tej porze ktoś raczył je wyjąć z automatu 

nadane wczoraj A000LKRMU6 , A000LJ7G33 , A000LJ5T71 również ...hmmmm , jeszcze weeked i zabraknie miejsca na moje paczki w tym automacie , ale z uporem maniaka w dalszym ciągu będę jeździł na Klonową .

ta sprawa w dalszym ciągu aktualna https://spolecznosc.allegro.pl/t5/allegro-one-dla-sprzedawców/a000lkrmu6-a000lj7g33-a000lj5t71-przes... 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka nooo... już mam urwane za nieterminowe nadania , z przytupem proszę !!!😇

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria U mnie za terminowość nadal maks, ale ze zdziwieniem odnotowałem w porównaniu z poprzednim miesiącem spadek o 20 pkt za brak zwrotów - mimo że cały ten czas nie mam i nie miałem żadnych zwrotów. Tam faktycznie jakieś tęgie głowy nad tym pracują

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter u mnie tylko łony zaniżają ,ale zwykle są wykluczane i wraca do full opcji .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria @TomBanknoter I tak nie przebijecie sytuacji, kiedy po kilku (!) dniach w łonomacie nadawczym nastąpił : zwrot do nadawcy - TADAAAM ! 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@pinsplash 

Ha ha. Paczka nie miała ochoty na podróż 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pinsplash @serwis-texas wczorajsze i dzisiejsze leżakują sobie w tym samym automacie  ,kuriera ani widu ani słychu , jedna z dopiskiem od klienta ,, BARDZO PILNE ,, , tfu... na psa urok , miałem niedawno pilną , nawet p.klient zadzwonił czy dzisiaj nadam bo potrzebna na sobotę / był czwartek / , po batalii z supportem i zaangażowaniu Oli dostał paczkę w poniedziałek ...he, he ...hmmmm... chyba nie he,he , punkty już urwali za nieterminowe , a obiecanki @ko_alka hmmm...i przytupu brak .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria  No to ja tak tylko w ramach statystyk i luźnych informacji (nie mam siły się tym denerwować) . Od dwóch tygodni mam stały podjazd One. Na 10 dni, dwa razy nie przyjechał :). 80 % procent skuteczności

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas nawet nie próbuję z podjazdami , u mni w rejonie Dziewucha jeździ , kiedyś mi zwrotkę podrzuciła do sklepu , powiedziała krótko po 9:00 nie ma szans na podjadz bo później jest na drugim końcu osiedla, wolę w automacie bo klient nie zarzuci złej woli , widzi nadanie w szczegółach zakupu 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria Jeśli Cię to pocieszy, to podjęcie z automatu przez kuriera wiosny nie czyni. Moją kurier zabrał z Łonego 23.04. przed 12.00 - i odtąd wszelki słuch o niej zaginął.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter to dopiero 2 dni , moja w styczniu miała 3 dniową krioterapię  w automacie 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria No tak, ale przynajmniej było wiadomo, gdzie jest 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter no wielkie dzięki , psim swędem w paczce nie było nic co mógłby uszkodzić mróz, a nocami było -15 .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy ktoś się tym zajmie ? , w d....manie na najwyższym poziomie 

do kolekcji kolene 2 -  A000LMXM86 , A000LMN3P2

oznacz moderatorów