anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak platnosci karta za Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:100994012
#8 Zapaleniec#

dlaczego zniknela platnosc karta jest tylko blik i przelew w przelewach niema mojego banku co jest

oznacz moderatorów
269 ODPOWIEDZI 269
Kociarka89
#8 Zapaleniec#

I niby do kiedy te testy ??? Chciałabym wszytko pospłacać terminowo a nie czekać łaskawie az włączycie funkcje!

oznacz moderatorów
Client:46970794
#4 Eksplorator#

To jest jakaś kpina, jeśli się to nie zmieni, to będą moje ostatnie zakupy. Spłacę w terminie i taki sposób jak chcecie, ale więcej zakupów nie będzie. Przeniósł się na **piiip**.

oznacz moderatorów
kranu2
#9 Pomysłodawca#

Dobrze, że masz jeszcze taką możliwość, żeby zapłacić inaczej. Ale większość jednak takiej opcji nie ma.

oznacz moderatorów
silvant
#8 Zapaleniec#

Na mój e-mail z opisem oo braku możliwości innej formy zapłaty  w terminie - taką dostałam odpowiedź :

,,Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Rozumiem, że sytuacja jest dla Pani niekomfortowa.

Niestety nie ma możliwości by przywrócić Pani opcję płatności kartą jeżeli Pani konto zostało zakwalifikowane do testu.

Do Pani dyspozycję pozostają inne metody spłaty umów Allegro Pay.

Jeżeli pojawią się nowe pytania, proszę pisać. Chętnie pomogę.

Pozdrawiam
// Dominika [edytowano]
Zespół Allegro''

Taka jest pomoc w rozwiązaniu problemu. Ja te przelałam kwoty do zapłaty na kartę, z której teraz nie mogę skorzystać. Musiałabym teraz wypłacić z karty pieniądze - ponosząc dodatkowe koszty prowizji od wypłaty, a potem wpłacić na konto z którego mogę zrobić płatność blik lub przelew. Super pomoc - dla osob z blisko 18 letnim stażem i aktywnością na Allegro. Zawsze polecałam tutaj zakupy i wszystkim znajomym robiłam grzecznościowo, ale teraz nikomu nie polecę i poszukam innych platform sprzedaży.

oznacz moderatorów
adas_elczanin
#8 Zapaleniec#

Trzeba zminimalizować zakupy na Allegro !

Też korzystałem z rat Allegro pay i spłacałem je kartą , bo wygodnie i efektywnie finansowo ale teraz Allegro zrobiło z nas sobie jaja !!!!

oznacz moderatorów
DJBojo
#9 Pomysłodawca#

Chyba pani żartuje. A jak ja mam teraz spłatę AllegroPay i nie mam możliwości zapłacenia inaczej to co ja mam teraz zrobić? Mi też to znikło, proszę o natychmiastowe przywrócenie tej opcji.

 

Takie to właśnie teraz mamy Allegro:

 

- Adres zdublowany - nikt nie usunął bo nie wie/nie umie/nie chce - pomimo zgłoszeń

- Wrzucenie mBank API żeby pobierało prowizję przy spłacie kartą - informacja Allegro: TO NIE MY! No przecie.

- Wyłączenie spłat kartą - informacja Allegro - spokojnie to tylko test, płaćcie jak coś gigantyczne kary.

 

BRAWO!!!!! KURTYNA

oznacz moderatorów
djtomusss
#7 Wielbiciel#

To ja mam pytanie, czy po tym całym "teście" wróci opcja spłaty Kartą? I ile ten cały "Test" ma trwać?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@djtomusss To zależy od wyników testów, ale na ten moment nie mogę wskazać Wam daty kiedy się zakończy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Piothrix_17
#7 Wielbiciel#

No bez jaj! Zawsze korzystałem ze spłaty za pomocą Google Pay, bo tylko z tego rozwiązania korzystam przy zakupach internetowych i wszelkich płatnościach a tu takie walki??!! 

Jako wieloletni użytkownik Allegro jestem po prostu zdumiony i rozgoryczony takim zachowaniem i testami bez uprzedniego poinformowania, że ten konkretny zakup będzie można spłacić tylko wybranymi metodami. SKANDAL!

oznacz moderatorów
p_sta
#8 Zapaleniec#

Proszę o podanie podstawy prawnej  pozwalającej na niewywiązywanie się z istotnych warunków umowy (formy płatności) z powodu prowadzenia testów.

oznacz moderatorów
ja_kub7
#2 Obserwator#

Przyłączam się do skarg pozostałych klientów. Zawsze płaciłem kartą w terminie! Powinno się o takich zmianach informować z wyprzedzeniem!

oznacz moderatorów
adas_elczanin
#8 Zapaleniec#

No, chyba sobie jaja robicie z klientów !! Bojkot Allegro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

oznacz moderatorów
Bert9
#7 Wielbiciel#

Pani Moderatorko, czy naprawdę uważacie, że użytkownicy Allegro są tak naiwni, że dadzą się nabrać na ten stek bzdur o testach? Co Wy tak naprawdę testujecie? Czy znamy przepisy prawa? A może czy potrafimy czytać podpisaną umowę ze zrozumieniem?

Wasza działalność w sposób oczywisty narusza zbiorowe interesy konsumentów, ponieważ łamiecie podpisane umowy i regulaminy.

Myślę, że nie tylko społeczność Allegro, ale też społeczność i prasa giełdowa chętnie dowie się w jaki sposób traktujecie swoich klientów, którzy są z wami nieraz od kilkunastu lat. To jest po prostu skandal!

Proponuję pozostałym Allegrowiczom zawiadomienie w tej sprawie UOKiK oraz KNF.

Nadmieniam także, że w tym przypadku Allegro jako wierzyciel uchyla się od przyjęcia świadczenia przez dłużnika. A zatem powstała w następstwie zwłoka w spłacie zobowiązania jest następstwem okoliczności za które dłużnik odpowiedzialności nie ponosi.

oznacz moderatorów
ortius
#4 Eksplorator#

A przez takie eksperymenty akcje Grupy Allegro od momentu debiutu lecą w dół.

oznacz moderatorów
frott
#3 Debiutant#

Dzień dobry. Korzystając z tego kanału. Chciał bym wyrazić swoje oburzenie i bardzo duży sprzeciw z uwag na wycofanie możliwości spłaty salda w allegro pay za pomocą karty kredytowej i Gpay. Zwłaszcza ze zostało to wprowadzone bez jakiejkolwiek informacji. Rozumiem że szukacie Państwo oszczędności ale w przypadku mnie, klienta który na allegro wydał w tym roku kilkadziesiąt tysięcy złotych to strzał w kolano (Państwa kolano), dla mnie była to jedna z podstawowych form płatności i rozliczenia. Z mojej strony oznacza to ograniczenia zakupów na Państwa portalu to niezbędnego minimum, niestety jesteście Państwo monopolistą na rynku i doskonale sobie zdajecie z Tego sprawę. Absolutnie takie działanie nie ma nic z rozwojem i dostosowywaniem do potrzeb rynku jak próbujecie informować przez dział prasowy.

oznacz moderatorów
Anik801
#8 Zapaleniec#

Kiedy będzie przywrócona możliwość spłaty Allegro pay kartą? To jakieś żarty? 

oznacz moderatorów
monia_olunia
#8 Zapaleniec#

Na razie jedynym efektem tego testu u mnie jest pospieszne założenie konta na najdłuższej rzece w Ameryce Południowej. (Nie pozwalają użyć nazwy) 

 

oznacz moderatorów
EwaGondek
#3 Debiutant#

Nie zapłacę dopóki nie przywrócicie formy płatności kartą. Bez uprzedzenia takich niespodzianek się nie robi

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@EwaGondek Rozumiem. Muszę jednak zaznaczyć, że niezależnie od powodu braku spłaty, odsetki będą rosnąć. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
p_sta
#8 Zapaleniec#

Proszę o podanie podstawy prawnej  pozwalającej na niewywiązywanie się z istotnych warunków umowy (formy płatności) z powodu prowadzenia testów.

oznacz moderatorów