anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z Allegro Pay [10.12.2021 r.]

MAMY ROZWIĄZANIE!
crysteck
#7 Wielbiciel#

Witam. Kika razy kupowałem przez Allegro Pay, wszystkie spłaty spłacone, środki na zakupy 4200. Ikona Allegro Pay na stronie głównej jest, lecz podczas zamówienia nie mam możliwości wyboru Allegro Pay.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
178 ODPOWIEDZI 178
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gustaff_ Zgłoszę taką potrzebę. Dzięki za zrzut ekranu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jadzius3
#7 Wielbiciel#

Nie wiem co sie dzieje dzis zaplacilam allegro pay zobowiazania a na kocie pay nic sie nie zmienilo .z mojej karty bankomatowej przelewy poszly .o co chodzi 

oznacz moderatorów
WronskiKielpino
#7 Wielbiciel#

Witam, kiedy chcę kupić przedmiot z allegro pay i zmienić ilość rat wyskakuje błąd że coś nie zadziałało , że błąd leży po stronie Allegro i że mam spróbować później. Mam już tak cały dzień. Proszę o pomoc .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dzisiaj dużo wpisów o kłopotach przy Allegro Pay.

oznacz moderatorów
MadFrankx
#2 Obserwator#

Czy jest może jakaś ogólna awaria Allegro Pay teraz? Weszłam dzisiaj żeby spłacić raty i nie chcą mi się załadować zakupy, cały czas jest "Błąd w trakcie pobierania danych"

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wyczyść przeglądarkę, albo zapłać bezpośrednio na konto, inaczej naliczą odsetki.

oznacz moderatorów
pikaczu16
#7 Wielbiciel#

Tez nie mogę dokonać spłaty.  Tylko mam taki komunikat.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MadFrankx Cześć. Wiemy o problemach z Allegro Pay - zespół techniczny już nad tym pracuje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
unadarek69
#8 Zapaleniec#

Spłaciłem zakup- pobrało z banku ale nie mogę wejść do allegro pay - najpierw było przetwarzanie wpłaty a teraz nie mogę wejść aby sprawdzić czy doszły pieniądze za spłatę towaru -moje  posty z tymi  pytaniami zniknęły z tego forum - wiec nowy post z pytaniem do Moderatora - czy jest awaria  ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@unadarek69 Cześć. Twoje posty nie znikają - przenoszę je do jednego wątku, w którym informuję o problemie z Allegro Pay. Dział techniczny już pracuje nad rozwiązaniem tej sprawy i będę tam informować Was na bieżąco. Sprawdź tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/allegro-pay/brak-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-kupienia-przez-allegro-pay/m... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Katia07
#1 Nowicjusz#

Potwierdzam, chciałam zrobić kilka płatności przez blika, z banku zeszło, ale nie dostałam żadnego maila z potwierdzeniem od Allegro i teraz nawet nie widzę listy Allegro Pay.

oznacz moderatorów
Client:41944685
#1 Nowicjusz#

Czemu nie mogę wybrać opcji spłaty z  pey gdy chce kupić dany produkt to nie pokazuje mi możliwość zapłacenia  z allegro pey jednak gdy chcę to kupić i wybrać opcjie spłaty to pokazuję mi komunikat że wystąpił błąd i proszę spróbować  później 

oznacz moderatorów
JAMA15
#8 Zapaleniec#

W dniu dzisiejszym kupiłem poprzez koszyk kilka przedmiotów od różnych sprzedających, wybrałem opcję płatności Allegro Pay w 5 ratach, po kliknięciu w zakładce zakupy mam informację płatność w toku- może to potrwac kilka minut- anuluj płatność.

Pytanie co z tym teraz zrobić, sprzedawcy nie dostali należności, towar nie jest opłacony....

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JAMA15 Cześć. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. Zgłoszę tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sitko7
#8 Zapaleniec#

Ja mam ten sam problem, nie wiem co z tym zrobić 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sitko7 Proszę Cię o cierpliwość. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sitko7
#8 Zapaleniec#

Teraz również poprzez kartę płatniczą  nie mogę zapłacić za inny towar.  Coś dzisiaj szwankuje

oznacz moderatorów
Ziva2112
#8 Zapaleniec#

Moje spłaty zostały zaksięgowane coś się ruszyło 🙂 jedynie dzisiejsze zakupy poprzez allegro pay nadal widnieją jako w toku potwierdzania - mam nadzieję że również wkrótce i to zostanie rozwiązane 😉 

oznacz moderatorów
Client:39065670
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam, dokonałam zakupu poprzez Allegro Pay. Od prawie dwóch godzin płatnośc jest w toku. Czy mam ją anulować czy czekać na usunięcie chyba jakiejś usterki?

 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39065670 Proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości, pracujemy nad usunięciem usterki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów