anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one dlaczego nie wyświetlają mi się punkty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:56788806
#8 Zapaleniec#

Witam chce skorzystać z dostawy allegro one punkt, już raz tak zamawiałam i był jeden punkt kolpoltera w mojej miejscowości. Teraz,gdy chciałam zamówić z taką dostawą najbliższy punkt wyświetla mi się w Grudziądzu. Nawet w Gdańsku nie pokazuje żadnego punktu a było ich tam dużo. 

oznacz moderatorów
85 ODPOWIEDZI 85
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:56788806, z powodu problemów technicznych musieliśmy wyłączyć część punktów. Utrudnienia potrwają do 14 listopada. Dostępne punkty znajdziesz, korzystając z tej wyszukiwarki: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:89986192
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie czy gdzieś można sprawdzić, czy dany punkt kolporter działa jako punkt dostawy? Jeszcze dwa dni temu odbierana była tam przesyłka, dziś już nie ma tego punktu na mapie, nie wiem czy to błąd mojej przeglądarki czy kiosk zrezygnował z przyjmowania przesyłek. Dodatkowo nie widzę też nigdzie w opcjach wysyłki na mapie w okolicy paczkomatów allegro, mimo że realnie one istnieją bo je często mijam.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Cosik się im spsuło i nie umieją naprawić ,była już o tym mowa na forum.

oznacz moderatorów
Client:89986192
#7 Wielbiciel#

Właśnie udało mi się odszukać ten temat, tam była podobna sytuacja opisana miesiąc temu, szkoda, że problem pojawia się do tej pory. Czy gdzieś to można zgłosić?

oznacz moderatorów
Client:89986192
#7 Wielbiciel#

Zerkam właśnie na pozostałe punkty odbioru. Mieszkam w Łodzi, wychodzi na to, że nie ma żadnego aktywnego punktu kolporter w mieście, a przynajmniej nie ma go na mojej mapie. Pierwszy kolporter jaki się pojawia, jest kawał drogi za miastem.allegro.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89986192 tak jak pisała @mr_oma z powodu problemów technicznych musieliśmy wyłączyć część punktów. Utrudnienia potrwają do 14 listopada. 
Dzisiaj (14.11.2021r.) mapa punktów odbioru Kolporter wygląda tak:

la_nika_0-1636887529229.png

Dostępność punktów odbioru możesz sprawdzać na bieżąco tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

czy awaria dalej trwa ? bo nie widzę mojego punktu nadań

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maximpreza czy możesz podać adres tego punktu? Sprawdzę to!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

Kolporter plac Piastów 7, 44-100 Gliwice

oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

@la_nika  jedyny kolporter , który mogę wybrać to 44-100 gliwice rybnicka 148 , ale punkt ten jest zamknięty 😞rybnicka 148.jpg

oznacz moderatorów
Client:89986192
#7 Wielbiciel#

Czy jest szansa, że awaria kolporterów skończy się jeszcze w tym tygodniu? W mojej okolicy nie ma ani jednego aktywnego. Mój najbliższy punkt odbioru znikł 4 dni temu.

oznacz moderatorów
kszychol
#9 Pomysłodawca#

Wychodzi z tego, że chcąc mieć 'spokój' z wyczekiwaniem na przesyłkę, saloniki Kolportera przy wyborze opcji dostawy, należy omijać szerokim łukiem

oznacz moderatorów
Client:56788806
#8 Zapaleniec#

Tak, już się dowiedziałam. Nadal punkt w mojej miejscowości nie działa. Jak i w całym Gdańsku, gdzie mogłabym też odebrać. Odpowiedź Allegro- awaria nadal trwa i nie wiemy kiedy zniknie. Powiem szczerze odpowiedź mało satysfakcjonująca. Jednak wolałabym otrzymać bardziej konkretną odpowiedź. Czy być może "awaria" zniknie wraz z promocją, która trwa do 31 grudnia? Proszę choć o przybliżony czas usunięcia awarii"

oznacz moderatorów
kupuj-za-grosze
#7 Wielbiciel#

Utrudnienia potrwają do 14 listopada? jak długo jeszcze będzie problem? zniknął mój punkt nadań,klient do odbioru również co robić?

oznacz moderatorów
profile
#9 Pomysłodawca#

"Utrudnienia potrwają do 14 listopada"


Jest 27 listopada. Kolejne punkty przestają działać.

oznacz moderatorów
Krzysztof76J
#7 Wielbiciel#

Proszę mi powiedzieć: Jak mam nadać paczkę w tej sytuacji? Osoba zapłaciła za przesyłkę Allegro One Box, a ja nie jestem w stanie nadać paczki, wydrukować etykiety. Co mam jej powiedzieć? Że ma czekać do 14 listopada? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysztof76J Opisz proszę dokładniej, o co chodzi. Który automat masz na myśli? Proszę Cię również o podanie numeru zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Krzysztof76J
#7 Wielbiciel#

A gdzie mogę znaleźć numer zamówienia? Mam konto na Allegro Lokalnie i nigdzie nie widzę numeru aukcji.

 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysztof76J W taj zakładce znajdziesz kupione przedmioty. A numer ogłoszenia znajdziesz w samym ogłoszeniu na samym dole, pod sekcją "oferty sponsorowane". 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów