anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO PROTECT WS. KONT W GRZE

MAMY ROZWIĄZANIE!
patryk250202
#7 Wielbiciel#

Witam,

jak wygląda sytuacja kiedy kupie konto do gry (w której sprzedaż/kupno kont jest nie do końca legalne) przez Allegro lokalnie, a sprzedający po upływie np.2-3 miesięcy zwróci się do wydawcy gry o kradzież konta, i w ten sposób zostaje bez konta. Czy allegro chroni mnie przed takim incydentem ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Nie kupuje się podejrzanych ofert, chroni Allegro, masz rekalamcję, dyskusję i możliwe że jak nie zostanie sprawa rozwiązana możliwe ze rekompensatę, ale nie tak od ręki.

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

Raczej nie, bo sprzedaż kont jest zabroniona w regulaminie, a same oferty są usuwane.

Ale niech się wypowie Moderacja

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@patryk250202 w takiej sytuacji możesz w przeciągu 2 lat skorzystać z prawa do rękojmi oraz jeśli dokonałeś zakupu na Allegro Lokalnie możesz złożyć wniosek do Allegro Protect. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

No, czyli zalegalizowano handel nielegalnymi przedmiotami.

Masz odpowiedź Allegro, więc śmiało kupuj.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Crow_Empire tego nie napisałam, ale jeśli dojdzie już do takiej sytuacji kupujący ma prawo skorzystać z tych opcji. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

Czyli wszystko ok. Handel zabronionymi produktami jest nielegalny, ale gdy już dojdzie do takiego handlu można się ubiegać o rekompensatę z Allegro Protect, czyli został ten handel zalegalizowany. Ogólnie absurd, ale nie wnikam 🙂 Pozdrawiam Ola.

oznacz moderatorów
KOGIEL_T
#9 Pomysłodawca#

Normalnie możesz sobie zamówić działkę koksu, a jak Ci sprzedawca wyślę mąkę poznańską, to możesz się zgłosić do Allegro Protect 😀

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Odradzam. Jest sporo ludzi, którzy uczciwie handlują takimi bzdetami. Ale jest też masa oszustów. Możliwość chociażby przejrzenia komentarzy sprzedającego i wystawienia własnego to podstawa bezpieczeństwa. W tych dziedzinach jest masa oszustw z obu stron. Raz krzyczy klient, że kupił i mu konto zbanowali. Innym razem krzyczy sprzedający, że klient konto dostał i zgłosił się z bajką do projecta... Kupowanie z lokalnego to proszenie się o kłopoty. A ja naprawdę nie mam normalnie nic przeciwko, sama surkami w jednej niszowej gierce handluję. Ale u mnie wszyscy się znają, co oznacza, że nikt  dziwnych akcji nie robi, bo potem wstyd mogłoby mu być wejść. Natomiast sądząc tu z postów to w innych grach jest naprawdę dużo gorzej.

oznacz moderatorów