anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bardzo poważna i pilna sprawa!!! OSZUSTWO

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wladyslawpriv
#9 Pomysłodawca#

 

Witam szanowną społeczność, czy ktoś może miał podobna sytuacje gdy po zakupie przedmiotu na Allegro Lokalnie okazało się że przesyłka jest nadana z zagranicy, bardzo długo jest transportowana, później problemy z doręczeniem, pomylone dane itd. a w końcu zamiast telefonu dostał paczkę rurek z czekoladą…?

Mi właśnie się zdarzyło po tylu latach zakupów na Allegro, niepokój nie daje mi spokoju… ponieważ chodzi o bardzo poważną kwotę a tak naprawdę nie wiem nawet co konkretnie mam robić w tej sytuacji…

Dyskusja została oczywiście rozpoczęta.

4FA3AC27-182B-46C5-8DD5-0C2A1202D91F.jpeg

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
komis-bell
#21 Demiurg#

@Wladyslawpriv Pokaż link do oferty w której dokonałeś zakupu.

oznacz moderatorów
Wladyslawpriv
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Wladyslawpriv Ciężko jest tu cokolwiek konkretnego doradzić.
Na pewno kontynuuj dyskusję - jeśli nie dojdziecie ze sprzedającym do porozumienia to najpewniej otrzymasz możliwość złożenia wniosku o rekompensatę - przypuszczam, że to zaakceptowania wniosku konieczna będzie wizyta na komisariacie i złożenie zawiadomienia o oszustwie.

oznacz moderatorów
Wladyslawpriv
#9 Pomysłodawca#

Dzięki wielkie za odpowiedź i poświęcony czas, chyba jeśli nie raczej finalnie dojdzie do tej wizyty, ponieważ to żaden „przypadek” tylko zwykle kombinowanie i oszustwo…

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wladyslawpriv widzę, że rozpocząłeś już dyskusję, więc poczekajmy na odpowiedź sprzedającego, ale chciałabym Cię uspokoić. Dokonałeś zakupu na Allegro, więc nie zostawimy Cię bez pomocy w tej sytuacji. Po 14 dniach od zakupów, jeśli sprawy nie da się wyjaśnić ze sprzedającym w dyskusji, będziesz miał możliwość złożenia wniosku do Allegro Protect i wypłacimy Ci stosowną rekompensatę za ten zakup. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Wladyslawpriv
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje szanownej Pani moderatorce za odpowiedź to naprawdę uspokaja 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Wladyslawpriv Czekać i kontynuować dyskusję, tak nie może sprzedający oszukiwać, Allegro reklamuje się gwarancją zakupów a więc niech zrekompensuje w razie czego.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wladyslawpriv cieszę się. Rzeczywiście sprawa wygląda niepokojąco, ale najpierw zanim zaczniemy działać, poczekajmy jakie wyjaśnienia na ten temat ma sprzedający. Zgodnie z zasadami ma 24 godziny na odpowiedź w dyskusji, a jeśli tego nie zrobi, pojawi Ci się przycisk "poproś Allegro o pomoc", więc skorzystaj z niego proszę. Wówczas do Waszej dyskusji włączy się nasz pracownik i poinstruuje Cię co powinieneś zrobić dalej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Wladyslawpriv
#9 Pomysłodawca#

Przy odbiorze paczki odrazu zauważyłem że coś w niej lata kruszy się i sypie, więc postanowiłem nagrać odpakowywanie i jak widać nie nadaremno, a więc pytanie czy takie nagranie będzie też brane pod uwagę na komisariacie? Bo zrobiłem to tak jak się należy jednym dublem bez żadnych sklejek i z zegarem obok.

oznacz moderatorów