anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 394 ODPOWIEDZI 1 394
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ja własnych ofert to nawet w  moim asortymencie, żeby je zdjąć jak się na O... sprzedały czasem znaleźć nie mogę. Kiedyś wystarczyło wpisać pół słowa i wyskakiwało, teraz czasem szukam po jednym słowie, potem po drugim. Nie ma. A za parę dni i tak znajduję wystawione...

Funkcja &description=1 też nie działa.

Oficjalnie ogłaszam ZGON allegro. Prosimy o zmianę nazwy, by nie mylić niewinnych osób wchodzących na portal...

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#10 Popularyzator#

@AnnaG-Antyki Allebubel.pl pasuje idealnie 😄

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

O rzeczywiście, coś musiałam źle kliknąć xD. Dzięki:)

oznacz moderatorów
wdowki
#10 Popularyzator#

2024-05-12_084203.jpg2024-05-12_084215.jpgWitam. Od wczoraj na moim koncie zostało włączone coś beznadziejnego a mianowicie grupowanie ofert. 

Niestety sam nie mogę znaleźć gdzie to wyłączyć. 

Działa niestety to na każdej przeglądarce i każdym komputerze. 

Tryb incognito także nie pomaga.

Jedyna opcja aby coś obecnie wyszukać to wylogowanie się z konta Allegro i wyszukiwanie bez logowania.

Załączam zdjęcia obrazujące problem @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe że zostałeś wybrany do testów. niektórzy tak mają.☹️

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wdowki Nie jest to błąd, ale trwający test jak napisał wyżej @LEW433 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
wdowki
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  To proszę sobie testować na kimś innym a nie na moim koncie. Ja pracuję a Wy tylko przeszkadzacie. Obecnie Przez Państwa "testy" tracę pieniądze

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wyłączą Ci, wiele o tym już tu na forum pisaliśmy!😞

oznacz moderatorów
Steve_lodz
#1 Nowicjusz#

Mam tak samo, i też uważam że to jest beznadziejna opcja. @allegro, zrobcie sobie program testowy dla chętnych a nie zmuszacie ludzi do odwalania roboty za was, tym bardziej że każdy płaci za korzystanie z serwisu. 

oznacz moderatorów
szalla1
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo normalnie beznadziejne to jest , jak się tego pozbyć ?

oznacz moderatorów
wiximo-store
#1 Nowicjusz#

Ale wy czytacie mejle o zmianach na allegro ?

Niestety od października wprowadzają to każdemu..

oznacz moderatorów
AndziaSalata
#7 Wielbiciel#

A kiedy ten test się skończy? Bo już nawet wylogowanie nic nie daje.

oznacz moderatorów
Qwin_sklep
#12 Orędownik#

Nie skończy się, tak już zostanie. Taka jest "decyzja biznesowa" Allegro.  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  wyjaśnią Ci, że to dla Twojego dobra. 

oznacz moderatorów
shopmw
#10 Popularyzator#

Czy po zakończonym teście klient zostanie zapytany czy mu się podoba zmiana? bo wprowadzamy testy- a wprowadzamy zmiany i tak nie masz nic do powiedzenie to jednak różnica.

oznacz moderatorów
majda_2007
#7 Wielbiciel#

Można wyłączyć widok  "porównaj X ofert" i wrócić do starego widoku ? nie widzę przez to ile osób licytuje

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Można ale nie wyłączą Ci jesteś wybrańcem i powinieneś się cieszyć.😮

oznacz moderatorów
wdowki
#10 Popularyzator#

Po co włączać coś co jest tak DEBILNEGO że aż szkoda gadać. Nic nie widać, nie da się nic sprawdzić. Aukcje się nie wyświetlają. żądam czym prędzej przywrócenia poprzedniego wyglądu 

oznacz moderatorów
szalla1
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się z przedmówcą ,debilne to mało powiedziane.  Już 2 razy odinstlowywalem to dziadostwo ale dalej to samo , chyba trzeba przejść na **piiip**.pl bo allegro w tej odsłonie to porażka 

oznacz moderatorów
szalla1
#8 Zapaleniec#

Zadam powrotu a jak nie to odinstalowywuje ta apke i idę do konkurencji na literę E .rli . Pl 

oznacz moderatorów