anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

No właśnie nie heja, liczą na to, że mniej rozgarnięta połowa ludzkości kliknie pierwsze lepsze, bo nie ogarnie, ale nie będzie wiedzieć, że można inaczej. Np. Mamę uczę podstaw obsługi internetu i samoobrony cybernetycznej, dzwoni jak chcą ją skroić na wnuczka czy na bank, sama już sobie kupuje karmę dla kota na allegro, ale widzę że zaś będzie trzeba ją od nowa uczyć, żeby nie wtopiła. Tragedia.

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

Dobrze gadasz. My dzięki Allegro od prawie 16 lat zarobiliśmy kilka milionów. Ostatnie miesiące to jakiś koszmar, mordęga i płacenie wielkich faktur za nic. Zaglądanie i monitorowanie korespondencji śmierdzące praktykami niedozwolonymi - CENZURA.

Wyłączanie przydatnych opcji. włączanie bezsensownych modułów i wrzucanie na siłę bez zgody na zagraniczne rynki. Rynki o innych stawkach VAT i innych zwyczajach, innym języku.

 

Wyłączanie ofert pod osłoną nocy, blokady kont, weryfikacja oferty przy wznowieniu czy wystawieniu.

 

Mimo kadry ponad 5000 pracowników graniczne z cudem dobijanie się do konsultantów, gdzie odpowiedź przychodzi na poziomie 7 latka. Pomijając nasze panie z AG. Tu zarzuty mniejsze. Starają się.

Problemy z portalem zgłaszają sprzedający i kupujący. Grochem o ścianę.

Nasuwa się wspólna myśl, że portal ma stać się wyłącznie miejscem dla wielkich korporacji, samego Allegro i ich magazynów oraz drugim Chińskim targowiskiem na wzór Tamtemów i Alimiexpresów.

 

Jakiś założony cel jest. Mają zostać tu najtańsi i najwięksi. Pozbyć się kilkuset tysięcy drobnych ciułaczy, którym i tak lada chwila KAS umili życie listami poleconymi o naliczeniu podatku.

 

 

Pisząc to już mam dreszcze, czy przypadkiem nie zablokują mi za chwilę konta.

 

Jakby co - POZDRAWIAM z Lublina.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
toMCioPP
#12 Orędownik#

Wychodzi po prostu na to, że tzw. ''foliarze'' mieli rację już kilka lat temu. Monopolizm, zamordyzm i dyktatura ekonomiczna. 

Nie zazdroszczę jedynie drobnym przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym, które załadowały się jakimś towarem z nadzieją, że coś tam do przodu na tym wyjdą, a teraz będą mieli ogromne kłopoty, aby w ogóle w jakikolwiek sposób to zbyć i wyjść chociaż na bilansie zerowym.

oznacz moderatorów
toMCioPP
#12 Orędownik#

Więc po prostu teraz trzeba wszystko jak leci na rympał ładować do tzw. koszyka, potem nie płacić, lekceważyć zamówienia. Chlew za chlew. Bo nie wiedziałem, bo nie znam się, bo się pogubiłem w tym nowym porządku świata allegro.

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  proszę o ustosunkowanie się do "sukcesu" testów Allegro z nowym widokiem 

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.allegro&hl=pl&pli=1

o czym piszą już media przykładowo:

https://antyweb.pl/lista-produktowa-allegro

oznacz moderatorów
Madoniowie
#8 Zapaleniec#

@Football-stockOto jedyny komentarz, jaki mi przychodzi do głowy, kiedy widzę oceny aplikacji: ahahahahahaha.

Nie wiem, jaki mają cel w utrudnianiu ludziom życia i psuciu tego co dobre. Allegro było dla mnie bardzo dobrym portalem. Lepszym od ebajów, bezosów i aliekspresów. Było. Niestety idą drogą firm jak Microsoft. "To nic, że naszym klientom się to nie podoba. I tak to zrobimy, bo taką mamy wizję." Czemu? Mają tym jakoś zwiększyć zyski? Ale jak? Utrudniając klientom wyszukiwanie produktu? Och, przepraszam. Przecież "Dzięki temu szybciej znajdziesz to, czego szukasz i łatwiej porównasz wszystkie oferty z tymi samymi produktami." Przecież oni wiedzą lepiej, jak mi jest łatwiej wyszukiwać produkt: Źle działającym, zbugowanym, uciążliwym interfejsem, który mnie odrzuca. 

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

Albo portal idzie na sprzedaż i Panowie z zarządu za grube miliony przygotowali do łączenia z innym pomarańczowym A albo wydali miliony na produktyzację i katalog, i nie wiedzą jak się wycofać. Ktoś musiałby odpowiedzieć za 3 letni plan inwestycji (patrz totalnej wtopy). 

oznacz moderatorów
lopes1990
#12 Orędownik#

Ta zmiana to totalna porażka. Oferty nie są właściwie katalogowane, algorytm łączy sobie wszystko wg. własnego uznania. Niektóre oferty są w ogóle niewidoczne, albo doklejone do kompletnie innego produktu. ( przykładowo widzę do porównania 96 ofert, a wyświetlają mi się tylko 42 ) Dla nas jako sprzedających jest to kompletnie irracjonalne i niezrozumiałe. W zasadzie nie wiadomo czym się kierować, aby znaleźć to co nas interesuję.

Produkty powielane niewiadomą ilość razy, mimo iż jest to jeden i ten sam produkt. Supercena, też chyba wybierana w sposób losowy. Nie mam pojęcia jak w naszym przypadku będzie się zachowywać sprzedaż, ale katalogi są totalnie zje...e Klienci dzwonią i pytają co my pozmienialiśmy bo nie mogą znaleźć produktów. O czasie traconym na tłumaczenie już nie wspominam. Najpierw katalogi, które w naszym przypadku są kompletnie nieprzydane ( wszystkie wymiary i symbole towaru, znajdowały się w opisie i tytule aukcji - czyli przepisywaliśmy ręcznie wszystko do parametrów ) , potem wymuszanie większej ilości dostaw, następnie podwyżka prowizji i kosztów dostawy, które zwiększyły fakturę płatną do serwisu o kolejne 20%,  następnie przymusowe włączenie spedytora allegro one, ostatnio dołożenie kolejnych **piiip**ianych spedycji, których łączny wolumen wynosi 1-2 % całości nadawanych paczek. Kurierzy przyjeżdżają dosłownie po 1 przesyłkę ... Paranoja. Teraz jeszcze to łączenie ofert, które ma za zadanie wykluczenie mniejszych sprzedawców. W naszym konkretnym przypadku, być może nie będzie to aż tak straszne, bo nasze oferty są pozycjonowane wysoko, niemniej na pewno odbije się to na reszcie. A sprzedaż skumuluję się na 2-3 dużych sprzedawców dla całej kategorii. Allegro przekształca się po prostu w marketplace, który będzie promować największych, najlepszych z danych kategorii. Mieliśmy rozmowę z Panią z konkurencji , początkowo nie byliśmy zainteresowani, ze względu na niewielką różnicę w prowizji. Niemniej po tych wszystkich udogodnieniach, najprawdopodobniej wrócimy do tematu. Osobiście dla mnie czy sprzedam na jednym portalu czy na drugim nie ma żadnego znaczenia. Państwa konkurencja przynajmniej na razie jest bardziej elastyczna i nie wprowadza takich fanaberii. Zależy im na nowych sprzedawcach. Rynek jak wiadomo nie jest z gumy, jak ktoś kupi u konkurencji nie kupi u Was, jak kupi u Was nie kupi u konkurencji. a to czy zapłacimy fakturę allegro czy innemu portalowi nie ma znaczenia. i wszystkim proponuję to samo.

oznacz moderatorów
WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

Aplikacja po zmianach z łączeniem ofert zbiera doskonale opinie buahahaha. A najlepiej poci się pod tymi opiniami ośrodek propagandy allegro, jak to słuchają użytkowników i i klientów. 

oznacz moderatorów
maxlukasz
#8 Zapaleniec#

dokładnie... jako sprzedawca właśnie zacząłem robić migrację produktów do konkurencji... to jest absurd co się dzieje, a allegro na to że i tak to wprowadzą i koniec. nie ma dyskusji. 

Jest taki przeogromny bałagan w katalogu, że nigdy nie da się go w takiej formie uruchomić. Poza tym jest duża część rzeczy których nie da się wrzucić do katalogu, bo są warianty i zestawy oraz rzeczy produkowane na zamówienie. 

Jako kupujący dzisiaj zacząłem robić pierwsze zakupu na konkurencyjnym portalu, w dodatku taniej więc... więc życzę "powodzenia" allegro...

oznacz moderatorów
piter12x
#7 Wielbiciel#

Niestety allegro podąża tą ciemną stroną mocy może by trzeba zastosować protest i przestać na dzień, dwa, tydzień lub miesiąc używać serwisu lub jak najmniej go używać to się opamiętają jak nie to skończy się na tym że pojawi się sporo konkurencji, serwis na e nie wprowadza takich zmian bo wiedza że im się to nie opłaci a tu jakiś karierowicz wymyślił jakąś bzdurną propagando-dyktaturę, wprowadzenie w aplikacji braku rozłączenia ofert porażka ( nie dość że muszę klikać sortuj po cenie to jeszcze teraz muszę klikać pokaż pozostałe i się okazuje że w tych pozostałych jest tańsza niż ta zaproponowana ) i tak będę sortować po cenie i po konkretnej marce produktu ( w pierwszej kolejności polskie ) nie chinole itp...

oznacz moderatorów
maxlukasz
#8 Zapaleniec#

pod warunkiem, że są dobrze  katalogowane produkty, a nie są. 

Co im do cholery szkodzi żeby dać nam wybór! Chce ktoś przeglądać połączone to proszę klika i ma, a nie na siłę! 

oznacz moderatorów
WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Właśnie niech któryś z moderatorów napisze dlaczego nie ma wyboru połącz-rozłącz. Bo co? Nie da się? Tak słuchacie ludzi? Jesteście za tępi? 

oznacz moderatorów
borda04
#7 Wielbiciel#

Ci geniusze sami sobie grób wykopali tym świetnym pomysłem. Przechodzę całkowicie na A-on

oznacz moderatorów
Lukecz
#7 Wielbiciel#

Najgorsze jest to że dopiero co przedłużyłem Smarta, a dziś się zorientowałem że już nie można rozłączać ofert... Szukam właśnie zestawu hamulców do auta i te połączone oferty to jest jakiś dramat. Czy ten serwis nie dźwignąłby wydajnościowo prezentowania produktów w wersji z połączonymi i niepołączonymi ofertami czy o co chodzi?

W sumie na Allegro sprawdziłem która firma sprzedaje potrzebne mi części i kupiłem w jej sklepie internetowym w którym jest to o wiele lepiej prezentowane.

oznacz moderatorów
Xander3
#8 Zapaleniec#

no ja mam do 10 wrzesnia, poki tego gowna mi nie wylacza to nie ma opcji ze przedluze

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

Ale czy to nie **piiip** ma to samo właśnie? Coś co mnie zawsze ostatecznie zniechęcało, jakiś niby katalog, ale taki szemrany, niedorobiony?

oznacz moderatorów
toMCioPP
#12 Orędownik#

Już i tak z resztą dawno nic tutaj nie kupowałem, chyba, że na lokalnym ze 3 miesiące temu, ale i to wkrótce wyleczą z normalności. Spadła konkurencyjność, sprzedawcy są trzymani krótko za pysk, sam jako okazjonalny sprzedawca widzę jak zainteresowanie potencjalnych nabywców zanika i ten sam trend wzrasta u każdego z kim rozmawiałem o tym. Monopolizacja. 
Czas zatoczył koło, taniej i przede wszystkim od ręki można nabyć ten sam towar drogą bezpośrednią na bazarze lub w sklepie. 

oznacz moderatorów
Xander3
#8 Zapaleniec#

prosze mi wylaczyc testowanie tej durnej opcji! nie prosilem o to! nie chce brac udzialu w tym tescie! nie da sie przegladac produktow!  ile razy wam uzytkownicy musza pisac, ze to debilny pomysl? zostawcie opcje z przelaczaniem, jak ktos chce z tego gowna korzystac to skorzysta! 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Xander3 

Zapomnij 🙂

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/od-1-pa%C5%BAdziernika-zmieniamy-spos%C3%...

Jak nie chcesz korzystać, to się wyloguj, wyszukaj ofert, skopiuj ich numery, zaloguj i kupuj. Easy

oznacz moderatorów