anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
pinsplash
#21 Demiurg#

Jeśli ktoś nie zrozumiał to tłumaczę słowa @ayo80 : nie radzimy sobie z ilością błędów dlatego waszym obowiązkiem jest ich raportowanie ( wykonywanie pracy za nas)....  No chyba że to nie jest wasz katalog za który odpowiadacie?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
MKOCISZE
#8 Zapaleniec#

Dobre....tylko ja jako wieloletni użytkownik i dość już dorosły chciałbym być traktowany poważnie i co ważne żeby szanowano mój czas tj. jeżeli chcę kupić np. gniazdko to szukam tylko gniazdka i nie mam czasu ani chęci na oglądanie szerokiego asortymentu dostępnego na Allegro.

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

Co oznacza "wyszukali już przedmiot"? Przecież w obecnej sytuacji nie ma czegoś takiego, bo jak ktoś raz zauważy, że bzdury są w tym katalogu, to będzie klikać wszystkie "produkty" aż znajdzie, albo odpuści, a jak ktoś nierozgarnięty, to nie zauważy, że go w konia robicie i kliknie pierwsze lepsze. Wprowadzacie tornado na wysypisko śmieci i liczycie, że samo się stworzy cokolwiek.

oznacz moderatorów
altsystem
#2 Obserwator#

Jak grupowanie wejdzie na stałe, to ja się wypisuję - już i tak zaczynam więcej kupować u konkurencji właśnie przez ten szczegół. Jeszcze do niedawna tylko na koncie prywatnym miałem grupowanie a teraz i na fimowym jest aktywne! Tragedia i dodatkowe nerwy, których i tak wszyscy mamy pod dostatkiem!  Niech grupowanie jest na prywatnych kontach a na firmowych niech zostanie możliwość wyboru!

oznacz moderatorów
JohnnyKnoxville
#9 Pomysłodawca#

Wszystko wskazuje na to, że i ja się z tego wypiszę, bo zaczyna mnie wkurzać i to bardzo. Bo uważam, że każdy z Nas, powinien mieć wybór. I mam nadzieję, że spadniecie w końcu z rowerka.

 

BTW - już zrezygnowałem z allegro pay. Spłacę do końca i definitywnie usuwam konto

oznacz moderatorów
MKOCISZE
#8 Zapaleniec#

dlaczego w tym "teście" są faworyzowane sklepy i często z drogimi ofertami i one wyświetlane w pierwszym oknie? a może taki "test" w którym będą wyświetlane najtańsze oferty (po prostu tj. wszystkich sprzedających) i sprawdzicie Państwo reakcję klientów.....

oznacz moderatorów
JohnnyKnoxville
#9 Pomysłodawca#

Ze smarta, już też zrezygnowałem. 

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Też się zastanawiam nad ciągle drożejącym smartem. I tak już tak mało biorę z allegro, że chyba nie będę odnawiał (przynajmniej na razie). Bycie królikiem doświadczalnym pomysłów syna wujka szefa mnie też nie zachęca. Zachęca za to konkurencja swoją prostotą i niższym poziomem głupoty.

 

Zachęcam do kontaktu z supportem w kwestii tego niezręcznego testu. Można się uśmiać, jak ładnie opowiadają, jak to moja opinia i pomysły jako wieloletniego użytkownika jest dla nich tak kluczowa i wspaniała oraz że przekażą oczywiście niezwłocznie moje sugestie działowi — uwaga — ROZWOJU.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
JohnnyKnoxville
#9 Pomysłodawca#

Z dniem 19.07, spłacam do końca lollegro pay i zamykam definitywnie konto, bo to co się odjaniepawla, woła o pomstę do nieba! Liczę też na porządną karę ze strony UOKIK, bo to już naprawdę szczyt bezczelności i głupoty. 

oznacz moderatorów
JohnnyKnoxville
#9 Pomysłodawca#

Miało być oczywiście 19.08.

oznacz moderatorów
arashy_jd
#2 Obserwator#

Widzę, że nie tylko ja dostaje szału podczas prób używania "nowego" Allegro.

Drogie Allegro,

dlaczego macie tak bardzo w nosie opinie użytkowników? Wszyscy Wam piszą, że ta forma przeglądania wyników wyszukiwa ja się po prostu nie sprawdza, a Wy nadal w to brniecie.

Przeglądanie w ten sposób jest nieczytelne, utrudnia zakupy, wręcz do nich zniechęca. Może pójdzie je o krok dalej i zamiast bawić się w takie podchody to w ogóle usunięcie możliwość sortowania produktów np. po cenie? Co się będziemy rozdrabniać?

To co proponuje cię to nie jest żaden rozwój i wcale nie wprowadzacie nowej jakości w e-commerce, co już wielokrotnie w tym wątku Wam powiedziano.

oznacz moderatorów
MKOCISZE
#8 Zapaleniec#

Dodam że przeglądając oferty po tym waszym "grupowaniu" ta oferta główna (często "firmowa") jest jeszcze kilka razy wyświetlana w środku - jako normalna, wyróżniona itp. (głównie przez firmy na które stać na takie ruchy). A gdzie równość i konkurencyjność w procesie sprzedaży? Chyba że na Allegro jest inaczej i wynikło to z jakiś "badań"..

oznacz moderatorów
Jerion
#8 Zapaleniec#

niestety teraz jak jakiś przestępca na innej przeglądarce bez logowania, bez akceptacji zgód szukasz produktów potem kopiujesz link do zalogowanego konta i kupujesz... kpina i paranoja w wykonaniu allegro... ale inaczej się już nie da korzystać z tego pseudo serwisu...

oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Tylko przez takie działanie "im" w słupkach nic się nie zmienia ludzie dalej kupują więc jest **piiip**iście i nie wiadomo właściwie dlaczego "ich" się czepiamy

oznacz moderatorów
JohnnyKnoxville
#9 Pomysłodawca#

I kolejny szczyt debilstwa - zrezygnowałem ze smarta. Mam dostać ponad 50 zeta (bo juz coś kupowałem) i chcąc nie chcąc, a właściwie nie chcąc - muszę czekać do 22 sierpnia. W imię kurka wodna czego?! Reklamowałem spodnie na Zalando - w 6 dni, bez problemu dostałem zwrot kasy. MOJEJ kasy!

oznacz moderatorów
seborka
#7 Wielbiciel#

Znowu to samo. Już kiedyś tak było ,potem się poprawiło i teraz znowu mnie to nęka. Nienawidzę tej opcji i na dodatek znikł przycisk możliwości wyłączenia tego. Jak nie jestem zalogowany to jest przycisk a jak się zaloguje to znika.  Proszę Allegro to poprawić. Tak tak czyściłem przeglądarkę i ciasteczka.

oznacz moderatorów
POL3r3efq
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam problem z łączeniem tych samych ofert, gdy jestem zalogowany, nie mam opcji rozłączenia ich, gdy jestem niezalogowany nie mam tego problemu. Domyślnie wyszukuje każdy przedmiot osobno + mam opcje łączenia/rozłączania ofert. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

allegro wie lepiej, że tak dla Ciebie jest lepiej a Ty narzekasz

Jak możesz ;]

 

Pisz oficjalną reklamacje na BOK

Może ilość skarg ich zmusi do opamiętania

Tu nie zaglądają a pseudo moderatorzy boją się coś napisać wyżej bo hajs stracą jak ich wywalą

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Podejrzewam czasem, że to ai odpisuje. 😉

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
POL3r3efq
#8 Zapaleniec#

Tak zrobiłem.
Łączenie ofert powoduje duże problemy z sortowaniem, szczególnie przy ofertach prywatnych i przedmiotów używanych. Spotkałem się nawet z czymś takim, że dwie oferty zaznaczone wysyłki z Polski + zaznaczenie, że przedmiot jest używany powodowało nie pojawienie się tej drugiej pomimo tego, że oba były z Polski i były używane.

oznacz moderatorów