anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
Lunei
#9 Pomysłodawca#

Też uważam, ze nie da się nic znaleźć!!! na jakiej podstawie i po jakich badaniach jakiś **piiip**a w Allegro uznał, że tak musi być? Gdzie są te badania i ankiety? Gdzie jest pokazanie, że ludzie mieli włączone to grupowanie i z tego korzystali? Wczoraj rano bez problemu znalazłam piórnik ofercie a po południu musiałam przewinąć kilka stron aby go znaleźć! Tak się nie da wyszukiwać produktów.

PS. Uwielbiam robić zakupy u korob_pl 🙂

oznacz moderatorów
BrickAndFun
#8 Zapaleniec#

przed chwilą zauważyłem że można rozłączyc ofert. nie ma opcji. To jest dramat. i faktycznie drozsze oferty są top, a te co mają sprzedaż i są tańsze są gdzieś na końcu. Odechciewa się cokolwiek kupować i szukać.

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@BrickAndFun @korob_pl @mm-computers @Lunei dziękuję Wam za opinię. Testujemy różne wersje listy ofert i produktów, a obecny stan jest wynikiem testu. Nie ma możliwości wypisania się z niego. Nie jest to błąd czy wina aktualizacji. Oczywiście, jak z każdego testu - będziemy wyciągali wnioski. Prosimy o cierpliwość.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
WiosenneKLOCKI
#7 Wielbiciel#

Hey, miesiąc od posta minął a porażka z wyszukiwaniem nie. Co dalej?? 

oznacz moderatorów
Client:20767866
#7 Wielbiciel#

Korzystam z Allegro od samego początku portalu i to najgorsza zmiana jaka kiedykolwiek została wprowadzona. Bałagan w ofertach sprawia że znalezienie produktu jest niewykonalne.

oznacz moderatorów
Kosu90
#7 Wielbiciel#

Witam,

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_

Patrząc że początek wątku jest z początku kwietnia tego roku dziwi fakt że nadal nie zostały wyciągnięte żadne wnioski odnośnie tej opcji. Jako szanująca się firma macie pewnie zmiany kodowe w aplikacji/na stronach w cyklu miesięcznym. Mimo negatywnego odzewu możliwość rozłączenia tych samych ofert dalej jest przepychana i nie jest brany pod uwagę żaden komentarz użytkowników. Testowanie zmian na środowisku systemu innym niż przeznaczonym do tego środowisku testowym + brak informacji do użytkowników że zostali objęci testem jest mało profesjonalny.

Proszę o wykluczanie mnie z tych testów i przywrócenie opcji rozłączania tych samych ofert.
W dużym skrócie opcja połącznia ofert od strony kupującego sprawia że:

-strona jest nieczytelna,

-wiele ofert może zostać pominięta, 

-kupujący traci czas na dodatkowe przyklękiwanie w celu weryfikacji oferty przez co zniechęca się całkowicie to jakiegokolwiek zakupu

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
robcio646
#10 Popularyzator#

Nie widzę żeby jakiekolwiek wnioski zostały wyciągnięte, tak jak nie dało się wyszukiwać tak się nie da. 

Totalny debilizm ze strony allegro. Grupowanie ofert pod jedną super ofertę - co za baran to wymyślił? Wygląda to tak - oferty zgrupowane pod jedną super ofertą - porównaj 98 ofert, pod drugą - porównaj 215 ofert a pod trzecią - porównaj 17 ofert - co to ma być. Dodam że to są te same produkty z tym samym kodem ean. Do tego z automatu zwinięty opis produktu gdzie trzeba coś dodatkowo klikać. Ja się pytam kto to wymyśla?

Proponuję naprawdę posłuchać ludzi, zwinąć i wywalić na śmietnik pomysł zgrupowania ofert. 

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Ten rozwijany opis to w ogóle jest webmasterski majstersztyk. 🤣 Klikasz "ROZWIŃ OPIS", a on wysuwa się z boku, zamiast, zgodnie z logiką i sztuką tworzenia ui/ux, faktycznie sie on ROZWINĄŁ w dół.

No ale to i tak jest w tej chwili marginalny problem, w porównaniu do tego szajsu, który się odwala z wyszukiwaniem, produktyzacją i manipulacyjnym prezentowaniem ofert.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
infango
#7 Wielbiciel#

Jak chcieliście odciążyć serwery to mogliście zacząć od wyczyszczenie tego spamu z aukcjami z Chin oraz powielania jednego produktu przez jednego sprzedawcę.. w dobie zawansowanego przetwarzania baz danych przez ML to chyba nie problem ( tak na boku ciekawa strategia wpuszczanie na swoją platformę podmioty z kraju który chce was wykończyć i przejąć rynek ( nieźle mu idzie z tym spamem 😉 )

 

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Nie no co kolega wymaga. Do tego trzeba by mieć wiedzę z BD, i programowania. A jak patrze na to co robią to wątpie....

A z tą konkurencją z chin... osobiscie znalazłem na Allegro oferty polskich producentów z wysyłką z chin w kwocie 600% polskiego produktu. BRAWO Allegówno.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
madzia_gralak
#7 Wielbiciel#

Proponuję zacząć wystawiać 1 gwiazdkę w Google i Google Play oraz dopisywać do tego komentarz, że to zasługa tego beznadziejnego, niedziałającego i zniechęcającego do zakupów tutaj systemu łączenia ofert 🤷🏻‍:płeć_męska:

oznacz moderatorów
7tekbar4
#8 Zapaleniec#

Czy allegro testuje jakieś nowe rozwiązywania przy wyszukiwaniu produktów? Kiedyś nie było problemu, ostatnio zauważyłem, że coraz trudniej coś znaleźć, bo wyniki są strasznie zaśmiecone. Dla przykładu, kiedy wpisuję "wkład dzbanka filtrującego Brita maxtra" większość zwróconych wyników to filtry innych firm, głównie oferty sponsorowane. I nawet nie chodzi o to, że są to jakieś zamienniki, czy chińskie podróbki, ale filtry innych marek, które po prostu nie będą pasować. Czy naprawdę muszę się przebijać przez dziesiątki sponsorowanych ofert, żeby znaleźć to czego szukam?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Już nawet zaklepało zmiany, dla  twojego, naszego dobra.

oznacz moderatorów
Grzesiekj23
#9 Pomysłodawca#

Zapraszam do dzielenia się radością z tych wspaniałych zmian również tutaj:

https://www.facebook.com/allegro/?locale=pl_PL

oznacz moderatorów
wojtkow
#8 Zapaleniec#

Jestem kolekcjonerem, który szuka starych przedmiotów w kategoriach "stare komputery" i "modelarstwo". Po włączeniu grupowania obie kategorie można spokojnie skasować, bo znalezienie czegokolwiek w nich jest niemożliwe, bo system grupuje unikalne z definicji przedmioty w sposób kompletnie losowy, ukrywając perełki pod chińskimi g...nami i chińskie padło pod przypadkowymi przedmiotami wstawionymi w losowych kategoriach.

 

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

Mam ten sam problem, tyle, że w innych działach.

oznacz moderatorów
martingo1
#8 Zapaleniec#

Z tego co pamiętam to oferty z allegro lokalnie mają zniknąć z ofert na allegro i od 1 października allegro lokalnie będzie działać osobno. Czyli  allegro przekształci się w sklep internetowy nie będzie praktycznie już aukcji.

oznacz moderatorów
martingo1
#8 Zapaleniec#

Bo to już nie jest portal aukcyjny tylko sklep z nowymi produktami. Ja mam ten sam problem z magnetofonami niestety.  Biznes to biznes co się nie opłaca to wyrzucają i pozostanie jeden wielki szczęśliwy sklep allegro, który ma gdzieś takich właśnie jak my. Czekam z niecierpliwością na powstanie konkurencyjnego portalu, gdzie można licytować i kupować pojedyncze a czasem nawet unikatowe rzeczy.

oznacz moderatorów
pietryna123
#9 Pomysłodawca#

@martingo1polecam e_r_l_i. Tutaj ktoś wkleił. Nawet nie wiedziałem, że istnieje ten portal. Zgrubnie przejrzałem oferty i wygląda to na tą chwilę nieźle.

oznacz moderatorów
martingo1
#8 Zapaleniec#

Dzięki wygląda obiecująco może tam się wszyscy przeniesiemy. **piiip**

oznacz moderatorów