anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 621 ODPOWIEDZI 1 621
matdb
#7 Wielbiciel#

"Tak jakby trudno było umożliwić wyszukiwanie tylko według ściśle wpisanej frazy. Od lat przekracza ta możliwości umysłowe władców allegro."

bo tu nie chodzi o to abyś Ty był zadowolony ale aby wcisnąć Ci niechciany produkt pokazując go setki razy mimo, że go nie chcesz i mało ma wspólnego z tym co szukasz. Czyste świństwo! i jeszcze moderatorzy tutaj wciskają nam kit że to dla naszego dobra i że większość tak chce... to tak jakby napluć klientom allegro na twarz i jeszcze im tłumaczyć, że deszcz pada i cera będzie zdrowsza.

oznacz moderatorów
robcio646
#10 Popularyzator#

Po ponagleniu pracownika allegro i po zadaniu po raz któryś (sam już nie wiem ile razy zadawałem to pytanie) pytania:

Proszę opisać mi własnymi słowami w czym przeszkadzało pozostawienie ludziom wyboru w postaci przycisku "Rozłącz oferty"?

Dostałem taką odpowiedź:

Screenshot_2024-10-05-16-41-22-84_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Sprawa została przekazana dalej i dostałem coś takiego:

Screenshot_2024-10-05-16-41-40-90_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Proponuję żeby każdy z tego wątku napisał reklamację do allegro może coś to da... 

oznacz moderatorów
MlodyGracz
#8 Zapaleniec#

O z wielką chęcią, gdzie jest taka opcja ? 

oznacz moderatorów
MlodyGracz
#8 Zapaleniec#

Od 1 października allegrowska dyktatura włączyła łączenie ofert nawet dla niezalogowanych użytkowników co przegięło pałę, czy ktoś zna wciąż jakiś trik albo obejście tego góvvna zanim przerzucę się na /\M/\ZON całkowicie ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@MlodyGracz Po wpisaniu interesującej Cię frazy w Allegro dodaj do paska wyszukiwarki &description=1 i będzie szukało w opisach po staremu. Innej opcji na tej moment chyba nie ma

oznacz moderatorów
MlodyGracz
#8 Zapaleniec#

O dzięki, w sumie zabawna rzecz bo nie napisałem tego komentarza tylko jako opis nowego wątku, ale widzę że automatycznie wszystko związane z tym ich upośledzonym eksperymentem przenosi tutaj, leniwe podeście, skoro można byłoby zamiast tego po prostu posłuchać ludzi i wywalić ten szajz. 

oznacz moderatorów
Czah-nik
#11 Animator#

Oni starają się wszystko tu wrzucić, żeby nie było widać jak bardzo ludzie są wkurzeni. Kto przewertuje 80 stron? Ale 10-20 tematów już robi wrażenie.

oznacz moderatorów
MlodyGracz
#8 Zapaleniec#

Ta, typowa korpo-ignorancja, szkoda że nikt znany w mediach typu youtube/tiktok/twitter kto ma dobre relacje z młodymi i ludźmi na ogół się tym tematem nie zajmie, dopiero byłoby śmiesznie patrzeć jak allegrokommando bronią tego upośledzenia przed większą publiką.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#10 Popularyzator#

@MlodyGracz No co ty. Żaden youtuber czy tiktoker tego nie zrobią, ponieważ wtedy mogą zapomnieć o współpracy. 

oznacz moderatorów
MlodyGracz
#8 Zapaleniec#

Hah, ciekawe czy by ich poszczuli prawnikami i sądami, jak tak, to byłby dla mnie koniec tej firmy od strony relacji publicznych. 

oznacz moderatorów
piska1987
#1 Nowicjusz#

Dzisiaj robiłem zakupy. Ten sam kosmetyk o tej samej pojemności i składzie występował w co najmniej kilkunastu zgrupowanych miejscach. Znaleźć teraz najkorzystniejszą ofertę to jakaś kpina. Teraz szukałem oleju do silnika i rezygnuje bo znalezienie czegoś od normalnego sprzedawcy graniczy z cudem. Kupuje w sklepie internetowym. Nie będę wspierał tej platformy

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@piska1987 do linku wyszukiwania dopisz &description=1

oznacz moderatorów
-Paq-
#8 Zapaleniec#

Teraz cały czas trzeba to dopisywać żeby normalnie korzystać z allegro ?. XD

Po co to zrobili jak to tylko irytuje i nic nie można znaleźć ?.

oznacz moderatorów
Elektron5
#9 Pomysłodawca#

XD... Z jednej strony wypowiedzi o buncie, robimy zakupy gdzie indziej bo się nie da nic znaleźć, niech im obroty spadną, to może przywrócą normalne wyszukiwanie, a z drugiej strony co chwilę posty jak zaradzić, macie tu dopiskę do adresu, żeby nadal robić tu zakupy. Normalnie nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, ale obstawiam że widząc takie obejścia po to, aby nadal i mimo wszystko zrobić zakup przez allegro to obsługa tutaj wywoływana musi mieć nie lada ubaw nie uważacie? Żeby nie było, nie podoba mi się dokąd to zmierza, bo 2 anozama raczej nikt nie potrzebował. Ludzie lubili allegro w PL za to że było allegro, ale ostatnia dekada to transformacja wszystkiego na beeee i migracja do innych państw w takim tempie pokazuje jaki kierunek został obrany i raczej nie jest to decyzja, której efekty allegro będzie analizować w ciągu następnych kilku miesięcy. Także nie spodziewajcie się że po nawet 3000 postów ktoś się nad tym pochyli i przyzna wam rację. Na allegro już w kilku państwach dochodzi do milionów transakcji dziennie. Kilka tysięcy i to w sumie nawet nie, bo piszą tu często ci sami użytkownicy, którzy w ogóle wiedzą o istnieniu "gadane" to promil promila użytkowników. Opinie na apce to już większa próba danych i tutaj musiałoby być kilka tysięcy opinii 1 dziennie, żeby coś zmienić. A ile jest? Od 1ego ok 35 dziennie, a dzisiaj niby weekend, więcej wolnego i kilkanaście opinii. Normalnie beka. Apka ma niemal 450tys opinii. Także w takim tempie ich edycji lub nowych nawet za 10lat nie spadnie im średnia poniżej 3. O czym my w ogóle tu rozmawiamy. To nawet nie jest promil promila. Dziennie 1000 opinii ale tych zmienionych z 5 lub 4 na 1 do końca roku może by spowodowało przechylenie się z jednego pośladka na drugi i podniesienie powieki kogoś tam na jakimś stołku. No i te opinie musiałyby też nieść za sobą ogromne zmniejszenie zawieranych transakcji. Jak będzie to się okaże po najbardziej zakupowym okresie roku. Myślicie że dlaczego to wchodzi akurat teraz wymuszone a nie w lato? No właśnie dlatego. Będzie to doskonała próba statystyczna do analizy i wyciągnięcia pierwszych wniosków. Możemy mieć tylko nadzieję, że próba do analizy będzie znacząco chudsza niż w poprzednich latach. Jak nie to chyba potraficie wyciągnąć wnioski jak będzie wyglądać przyszłe Allegro? POZDRO. 

oznacz moderatorów
-Paq-
#8 Zapaleniec#

Kolego chodzi tu przede wszystkim o braku wyboru opcji czy chce mieć  porównania ofert czy nie.

Mi osobiście się to nie podoba że nie ma już wyboru ,a Ty wypisujesz jakieś swoje wywody co ty adwokat allegro XD.

oznacz moderatorów
Elektron5
#9 Pomysłodawca#

Piszę, że właśnie dlatego co napisałem tego wyboru mieć nie będziesz, najwyraźniej ciężko ci przetrawić myślenie korporacyjne. Ty jesteś nikim i to forum to też jest dla nich nic, zero, a w statystyce nawet 1000 na kilka milionów to błąd pomijalny. Nie jestem adwokatem ale wiem czym jestem dla Allegro, na pewno nie pępkiem świata. Piszę ogólnie odnośnie całego tego tematu, a że komentujesz jako ostatni, to odpowiadam jako ostatni bo nie wiem jak tutaj działa to drzewko odpowiedzi. Nie czepiam się ciebie. 

oznacz moderatorów
-Paq-
#8 Zapaleniec#

Allegro dokładnie z tym wyborem porównania ofert już robiło testy w kwietniu tego roku wiec to nie nowość ,A czy się odwrócę od allegro bo wprowadza zmiany bez większego sensu nie odejdę bo tu głownie robię zakupy przez Internet.

Korporacyjne myślenie znam jak naj bardziej 🙂 ale korporacje tez się mylą w swoich decyzjach co nie raz doświadczyłem :). Jak allegrowicze będą drążyć temat to może coś zmienia jak już bywało to wcześniej 🙂 bo to my chcąc nie chcąc finansujemy też ten portal.

 

oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

Elektron5

Może ja się wtrącę - bo już kilka osób na to zwracało uwagę, tzn. na fakt, że te kilkaset negatywnych wpisów to w skali całego Allegro jakiś nie mający znaczenia ułamek. To nie do końca prawda - po pierwsze: nie wszyscy, którzy to czytają, zamieszczają swoje wpisy - więc trzeba ich jakoś doliczyć, prawda? - Tyle że nie bardzo wiadomo jak duża jest grupa owych czytaczy, którzy się tu nie dopisują.

Po drugie: Ci którzy się wypowiadają, stanowią chyba jakąś reprezentację ogólnych nastrojów - jeżeli mamy tu do czynienia ze 100% negatywnych wpisów, to można przypuszczać, że niezadowolonych ze zmiany jest dużo, dużo więcej - ilu? - nie mam pojęcia. I chyba nikt z nas tu nie wie, co realnie oznacza każdy wpis - bo może statycznie reprezentuje on 10 000 wkurzonych użytkowników (liczbę biorę z powietrza). 

Pojmować rzecz fatalistycznie, tzn. że dla korporacji każdy z nas = 0 - więc nie ma co strzępić sobie języka, to jest bardzo kiepska postawa. Dobre jest już choćby to, że ludzie nakręcają się nawzajem, że widząc reakcję innych, utwierdzają się w swoim niezadowoleniu - a zatem tworzą społeczność, w której - choćby w tym wąskim zakresie - każdy dowiaduje się, że nie = 0.

Czy z tego coś wyniknie, czy nic - nie wiem - i nikt tutaj raczej nie wie. Ale ta niewiedza raczej nie powinna skłaniać nas do milczenia.  

oznacz moderatorów
Elektron5
#9 Pomysłodawca#

Ale ja nie napisałem że nie warto strzępić tapety. Warto i trzeba 😁 bo sam tysiące razy korzystałem z szukania w opisie, więc też strzępię. Obstawiam jednak że do końca roku minimum i jeszcze ze 2 miesiące na analizę nic się nie zmieni. Obym się mylił. Do korporacji przemawiają realne liczby, a nie projekcja, bo tego nie da się przewidzieć. Jak liczby będą się zgadzać to ameno. 

oznacz moderatorów