anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 708 ODPOWIEDZI 1 708
maciek4477
#8 Zapaleniec#

Popyt jest, tylko klienci nic nie mogą znaleźć. Niezwykle kuriozalna decyzja ze strony Allegro.

oznacz moderatorów
tomekj_3
#8 Zapaleniec#

to takie usprawnienie zeby bylo nam lepiej hahahahahah

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#10 Popularyzator#

To niestety prawda, sam często szukałem różnych części do komputerów czy konsol i obecnie to jest niewykonalne albo bardzo ale to bardzo czasochłonne i frustrujące, rynek wtórny jak widać dla allegro nic nie znaczy a nas użytkowników nie szanują bo nie muszą z prostego powodu - nie ma realnej alternatywy jak na razie. Liczę że część rynku wtórnego typu lombardy, czy sklepy z częściami przeniesie się na portal na O.

oznacz moderatorów
alleloombard1119
#8 Zapaleniec#

Właśnie zauważyłem, że nawet przy licytacjach nie widać teraz przy liście ofert, ile osób dany przedmiot licytuje xD Co parę godzin człowiek znajduje jakiś błąd, niedociągnięcie, głupotę czy **piiip**yzm ale aż nie chce mi się uwierzyć, że to ma być tak na stałe.   

oznacz moderatorów
alleloombard1119
#8 Zapaleniec#

i-dio-tyzm to wulgarne słowo drogie allegro?

oznacz moderatorów
adi_tychy
#7 Wielbiciel#

cenzura na allegro jak w komunie i unii europejskiej.

w moich komentarzach "wypipali" mi nawet słowo (o) (l) (x)... tak się boją.

Zmiany jakie zrobili to katastrofa i jedyną odpowiedzią jest cenzura.

jako klient allegro od lat dwudziestu, wku****ny  ostatnimi zmianami napiszę tak - odnalazłem strony kilku sprzedawców i towary typu tusze, książki, komiksy NABYŁEM Z POMINIĘCIEM ALLEGRO.

CHCIELIŚCIE TO MACIE SKUMBRIE W TOMACIE

 

oznacz moderatorów
isoroku
#2 Obserwator#

Codziennie zaglądałem na zakładki z kilkunastu kategorii. I w zasadzie codziennie coś kupowałem. Czasami jedną rzecz, czasami kilka. Dziś, gdy przestał działać skrypt i zobaczyłem ten koszmar odpuszczam sobie. Przestaję przeglądać i kupować. Wrócę tu kiedyś, kiedy będzie normalnie. Wydawało mi się, że ten serwis jest dla mnie (kupującego) a nie odwrotnie.

oznacz moderatorów
pollytaglia
#8 Zapaleniec#

Oni naprawdę nie słuchają/czytają. Temat był setki razy poruszany i ludzie wyraźnie im pisali, że brną w głupotę a serwis traci monstrualnie na użyteczności. ALLEGRO, brniecie w głupotę i nawet jeżeli nie zanotujecie od razu dramatycznego spadku obrotów, to na pewno załatwicie sobie irytację większości użytkowników, ale przede wszystkim utrwalicie w nas poczucie, że macie użytkowników gdzieś i nie tworzycie dla nich przyjaznego środowiska.

oznacz moderatorów
Football-stock
#12 Orędownik#

Idą już po bandzie na całości - po fali negatywów na Google i trustpilot tak zachowuje się ich zaprzyjaźniona spółka (wspólny właściciel) jak próbujesz dodać opinie, dodam że e-mail żadne  nie docierają. Totalna blokada - ludzie piszcie do znajomych, piszcie komentarze gdzie możecie o prawdzie i wyzysku na Allegro. Nie mamy wyjścia to już jest WOJNA z tym podłym korpo. Niszczą nasze biznesy i polski rynek e-commerce.

opi1.png

oznacz moderatorów
mich41x
#10 Popularyzator#

Nie to że wulgarne, ale trochę zbyt często tutaj pada i zbyt często odnosi się do kogoś, kto miał techniczną możliwość tego zabronić 😉

oznacz moderatorów
Client:47102660
#2 Obserwator#

Ja rozumiem, że funkcja łączenia ofert może być przydatna. W niektórych przypadkach. Przy nowych przedmiotach, dających się sensownie skatalogować. Pod warunkiem, że są skatalogowane jak powinny, a nie parę ofert tego samego przedmiotu, parę ofert podobnych przedmiotów (ale z istotnymi różnicami) i masę mniej lub bardziej powiązanych przedmiotów wszystkie razem w jednym worku. Tak, wtedy dobrze jest mieć OPCJĘ porównania ofert tego samego przedmiotu w jednej pozycji.

W przypadku przedmiotów używanych, starych, nietypowych, zamienników, niekatalogowych części i ogromniej ilości innych niepasujących do katalogu wymuszone łączenie wprowadza kompletny chaos, nic nie da się znaleźć, ani nawet przejrzeć nowych czy najtańszych ofert, bo wszystko jest połączone w tajemnicze pozycje katalogowe i w efekcie większość ofert jest ukryta. Tragedia.

oznacz moderatorów
jb_filip
#7 Wielbiciel#

tragedia - grupuje nie te przedmioty, Nie pokazuje ceny najtanszego...szkoda gadac.

oznacz moderatorów
angelus3
#7 Wielbiciel#

Zmiany wprowadzone w październiku wywołały szereg zmian w moim życiu. Po pierwsze, dowiedziałem się, że Allegro Gadane istnieje, stąd dowiedziałem się o alternatywnych sklepach (bardzo kreatywni jesteśmy, pomimo cenzury) i tam zrobiłem zakupy, które regularnie wykonywałem na Allegro. Jeśli wierzyć nowej wyszukiwarce, zaoszczędziłem 200 PLN na tym. Poszukałem, poczytałem i ciekawostki związane z moim hobby będę od teraz kupował bezpośrednio u handlarza, znalazłem stronę jego sklepu. Dowiedziałem się też, że istnieje masa konkurencji, jedni lepsi inni gorsi, ale są. Jeden, taki duży, Amerykański, to całą bibliotekę filmów i seriali w streamingu a nawet i gry wideo do ich odpowiednika SMARTa dorzuca. Ja sobie bez Allegro poradzę. Szczerze, rozmawiając tutaj, widząc jak moderatorzy podchodzą do sprawy i wymieniając myśli z pracownikami Pomocy Allegro, nie widzę przyszłości dla tej platformy. Jak mój Ś.P. ojciec mówił: "tak dobrze żarło a zdechło". I tyle. Mam dość walki z wiatrakami... 20 lat i 8 dni na Allegro i wreszcie czuję się staro - nic znaleźć nie mogę. 

 
 
oznacz moderatorów
maxlukasz
#9 Pomysłodawca#

maxlukasz_0-1728380802765.png

Ponad 22 lata... doszło do tego, że na allegro kupowałem wszystko, od agd poprzez papier toaletowy aż do ubrań. Odkąd zostałem zmuszony do przeglądania ofert z połączonym katalogiem przeniosłem 90% zakupów w inne miejsca bo nic nie można znaleźć. Często bezpośrednio w sklepach przedawców są kody zniżkowe dzięki czemu kupuję taniej, przesyłki darmowe, zwroty darmowe. Już mi allegro nie potrzebne. A szkoda, wielka szkoda, bo było wygodnie i szybko a teraz znalezienie czegokolwiek zakrawa o absurd! Oby większość sprzedawców otwarła oczy i zaczęła wzmacniać swoje sklepy lub przeniosła się na inne portale gdzie są tak samo dobre warunki ale wyszukiwarka działa w sposób normalny.

Do tego jako sprzedawca codziennie dostaję plaskacza od allegro bo złe zdjęcie, bo zły opis! Sprzedaję rzeczy personalizowane, robione na zamówienie więc katalogować się tego praktycznie nie da. Do tego zabraniają mi kontaktu z klientem lub utrudniają go maksymalnie, więc w takim razie jak mam z klientem ustalić projekt! Paranoja.

 

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#10 Popularyzator#

Czy Allegro już poje**ło do reszty? Próbuję wyszukać konsole ROG Ally. Wyświetliło 3 produkty. Pod jednym napis „Porównaj 8 ofert”, No to klikam. I wiecie jaki napis mnie powitał? „1 z 8 ofert tego produktu”. Po prostu jakiś żart  

IMG_4828.png

oznacz moderatorów
marcin_2107
#1 Nowicjusz#

Hej allegro, rozdzielcie oferty albo dajcie taką możliwość robienia tego użytkownikom, bo obecnie jest taki burdel że nic nie można znaleźć. Tylko tutaj na forum jest ponad 1600 wpisów świadczących o tym że prowizoryczne połączenie ze sobą ofert w jakiś nijaki zlepek czegoś tam to bardzo, bardzo zły pomysł.
Dla mnie jako kupującego jest to masakra, kupuje głównie przedmioty używane i już przerzuciłem się na **piiip** i jak się nie ogarniecie to już nie wrócę.
Sprzedawcy po tej "zmianie" też zapewne mają jeszcze bardziej pod górkę.
Komu to służy ?

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#10 Popularyzator#

Ich punkt widzenia wygląda mniej więcej tak: cieszymy się razem z Tobą że jesteś zadowolony z nowego interfejsu i super czytelnego wyboru ofert. Mylisz się i jesteś z niego super zadowolony a nie jak napisałeś że nie jesteś. Wystarczy kliknąć porównaj x ofert aby przeglądać osobno każdy nasz starannie przygotowany śmietni-ko kontener w którym albo będzie to czego szukasz albo tego nie będzie, albo będzie w innych kolorach/rozmiarach albo będzie zupełnie to czego tam nie powinno być, jak nie ma to kliknij na kolejny zdublowany przez naszych ekspertów śmietni-ko kontener z różnościami i też kliknij porównaj x ofert, poukładaj je ponownie bo segregują się automatycznie od "najtrafniejszych" itd. aż do pojawienia się większej ilości siwych włosów z tej radości. P.S. proszę pamiętać że to ułatwia robienie zakupów i znacząco je przyspiesza 🙂 Jakie to wszystko jest teraz proste i wspaniałe.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#10 Popularyzator#

@marcin_2107 Teraz jest idealny moment na wprowadzenie konta premium za 100 zł/m-c gdzie będzie możliwość rozłączenia ofert. Jeśli zarząd Allegro nie jest głupi to w ciągu miesiąca powinien to wprowadzić. 

oznacz moderatorów
karmel1978
#8 Zapaleniec#

A myślałem, że będzie konkurs "Kto pierwszy znajdzie szukaną ofertę" , a nagrodą AllegroSmart 😄

oznacz moderatorów
Elektron5
#9 Pomysłodawca#

Katalog allegro w całej okazałości : IMG_20241008_132811.jpg

oznacz moderatorów