anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 708 ODPOWIEDZI 1 708
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Czekamy na to z utęsknieniem.  Pomaga i to nie komuś ale myślę że lekko licząc  tysiącom użytkowników.

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Ty nie pomagasz a ratujesz 😉
Jako sprzedawca zresztą chyba jak każdy ma problem, ale wystawianie nowej oferty bez danego wyszukiwania jest straszne, sam już prawie nie kupuję co nie brzmi optymistycznie dla osoby która czeka na kupujących.

oznacz moderatorów
export-z-polski
#8 Zapaleniec#

Zainstalowałem  AllegroRozlacz.js w rozszerzeniu Tampermonkey na przeglądarce Chrome 1.29, ale niestety mi nie działa. W instrukcji napisane że trzeba używając manifest V2, ale z tego co wiem Chrome już używa V3, czy to jest problemem? Można prosić o szerszą instrukcję instalacji jeśli jeszcze czegoś nie zrobiłem oprócz tego skryptu?

oznacz moderatorów
ErFill
#2 Obserwator#

To nie jest gotowa wersja, to raczej proof of concept, przy którym trzeba chwilę posiedzieć i może zadziała. Ogólnie Tampermonkey powinien działać na firefoxie, bo tam nie wyłączają manifestu v2. Ja po prostu kopiuję zawartość AllegroRozlacz.js do interfejsu Tampermonkey i włączam rozszerzenie, po czym odświeżam stronę. Powinien pojawić się guzik na ekranie wyszukiwania ofert. Po jego kliknięciu jest duża szansa na bycie zablokowanym, co można zobaczyć w konsoli przeglądarki (guzik F12 lub Ctrl+Shift+I, zakładka konsola).

oznacz moderatorów
Client:35666053
#8 Zapaleniec#

Jeszcze rano przeglądałem normalnie, ale chyba zablokowali w międzyczasie

oznacz moderatorów
pollytaglia
#8 Zapaleniec#

"Allegro szanuje swoich klientów"... ? żartujesz sobie? Ponad 1600 postów o głupocie, którą wprowadzili z łączeniem ofert i kompletnym wywaleniem do góry kołami użyteczności serwisu, psuciem ludzkiej wieloletniej pracy - tak, tak, ludzie wiele lat pracowali na swoje sklepy  w tym portalu - a Ty piszesz o "szacunku" Allegro dla klientów...

oznacz moderatorów
Elektron5
#9 Pomysłodawca#

A kolega ogarnia co to sarkazm? 

oznacz moderatorów
lowen-prise
#7 Wielbiciel#

Wpisuje tą fraze na Androidzie i nie szuka

oznacz moderatorów
adro5
#7 Wielbiciel#

Niestety nie można normalnie przeglądać ofert na allegro 

Bardzo dużo ofert w ogóle sie nie wyswietla 

niestety to jest koniec allegro....

byłem tu ponad 20 lat.... 

szkoda 

no nic zostaje portal na e 

S

oznacz moderatorów
murarz16
#9 Pomysłodawca#

Dzielnie walczycie z **piiip** o wprowadzenie najgłupszych zmian, które wyłącznie utrudniają korzystanie z portalu...

Jak można wymusić "łączenie ofert" czy szukanie w opisach na klientach... Tylko ktoś "mądry inaczej" mógł taką zmianę zaproponować i zatwierdzić.

oznacz moderatorów
kerretoip
#9 Pomysłodawca#

No niestety, widze że allegro bardzo stara się utrudnić życie kupującym i sprzedającym. Gdzie najlepiej sie teraz przenieść? Szkoda że nie ma jakiejś rodzimej alternatywy.

oznacz moderatorów
maciek4477
#8 Zapaleniec#

Allegro w obecnej formie jest kompletnie bezużyteczne dla osób regularnie szukających w gąszczu ofert części zamiennych, pod tym samym zgrupowanym produktem występuje 200 kompletnie niezwiązanych rzeczy.

W obecnej formie niestety wyszukiwanie czegokolwiek graniczy z cudem.

oznacz moderatorów
Widmo11
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się system jest całkowicie nieczytelny .. wszelkie wybory według cen czasu dodania itp praktycznie nie aktywne bo i tak otrzymujemy wyniki połączonych ofert gdzie mamy przedmioty nowe jak i takie co po rok leżą 😞

Parcie na kasę i większe promowanie ofert opłacanych dodatkowo ale według mnie powoduje to tylko mniejsza czytelność dostępu produktów a co za tym idzie mnie zakupów bo nie chce mi się siedzieć godzinami i szukać lepszych ofert  .. przy takiej stracie czasu wole kupić gdzie indziej 🙂

oznacz moderatorów
robcio646
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ 

I co na to moderatorzy? Już odechciało wam się pisać czy może doznaliście olśnienia i przekazaliście wątek do dyrekcji? 

oznacz moderatorów
matdb
#7 Wielbiciel#

.... co by tu nie powiedzieć, to wiesz ,moderator to też człowiek i te bzdury co kazali im wypisywać typu " z opcji <<szukaj w opisach>> nikt nie korzysta" im uwięzły w gardle, nie każdy lubi robić z siebie (i)(d)(i)(o)(t)(ę) i tracić twarzy.

oznacz moderatorów
Client:117084418
#2 Obserwator#

Podbijam

oznacz moderatorów
Ayushiteru
#8 Zapaleniec#

no słabo to wygląda, szukam starych konsol i komputerów i nic konkretnego się nie wyświetla. Ogólnie to nic się nie wyświetla i nic nie można znaleść... Jeśli ktoś ma jakiś działający skrypt to niech zapoda, będę wdzięczny 🙂

oznacz moderatorów
wojtkow
#9 Pomysłodawca#

Zablokowali już najpopularniejszą metodę, więc nie spodziewaj się cudów.

We wszystkich kategoriach które słabo się katalogują jest rzeźnia, nie można znaleźć starych komputerów, starych książek, przeszukiwać kategorii modelarstwo (tam większość informacji jest w opisie, a szukanie po opisie wyłączyli, bo pomagała ominąć grupowanie).

Brutalnie mówiąc: allegro wypięło się na użytkowników tych kategorii, jak interesuje cię coś nietypowego to masz sobie pójść i nie zawracać im głowy.

oznacz moderatorów
seattle84
#7 Wielbiciel#

Witajcie, gdzie się teraz przenosicie? Pytam jako kupująca, bo nawet karmy dla psa nie umiem "po nowemu" zamawiać. Szkoda mi tracić godzin na przeglądanie ofert szukając tańszych. **piiip**? Może jakiś szybki poradnik czy tam też jest coś jak smart? Widziałam darmową dostawę od 59zł ale była też reklama, że abonament teraz za 0zł, rozkminiam właśnie. oooo widzę, że konkurencji się boicie bo sklep wykropokowany chodzi o ten na eeeee

oznacz moderatorów
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Niestety bez możliwości wyszukiwania w opisach dodatkowo z wymuszonym łączeniem ofert praca wszelkich firm zajmujących się częściami oraz towarami używanymi została zaorana. Sprzedaż takich towarów też spada, co obserwuje po moim sklepie od wprowadzenia tych dramatycznych zmian.

oznacz moderatorów