anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 708 ODPOWIEDZI 1 708
export-z-polski
#8 Zapaleniec#

dobrze jak widzę że wrócili do listy ? 😄

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Może u wybranych u mnie dalej ich to nowe **piiip**o...

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Nie, u mnie nadal trzeba używać skryptu lub ręcznie dodawać &description=1.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
robertoos188
#8 Zapaleniec#

Da się jakoś przywrócić starą wyszukiwarkę w aplikacji mobilnej? Bo teraz nawet nie da się dobrze szukać ofert , dłużej to idzie i na dodatek wyświetlają się droższe oferty

oznacz moderatorów
benio2010
#10 Popularyzator#

dodaj opinie w sklep play o aplikacji i trzeb pisac jak najwiecej negatywów 

oznacz moderatorów
mich41x
#10 Popularyzator#

> dodaj opinie w sklep play o aplikacji i trzeb pisac jak najwiecej negatywów 

Proszę nie namawiać do masowego wystawiania negatywów, bo to zwykły wandalizm jest.

Trzeba pisać uczciwe recenzje, rzetelnie opisujące wygodę korzystania z aktualnej wersji aplikacji. Allegro szanuje swoich klientów i bardzo ceni szczere opinie na temat swoich usług 😉

oznacz moderatorów
tsosen
#7 Wielbiciel#

Akurat ocena 1 to ocena która odpowiada jakości obecnej aplikacji która wręcz wprowadza w błąd kupujących i prezentuje ofert zgodnie z sortowaniem które wybieramy. 

oznacz moderatorów
export-z-polski
#8 Zapaleniec#

to co zarząd allegro odwalił, to też zwykły wandalizm

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale jak to ma być żebym musiał do każdej strony?  &description=1

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Wklejam zapisany sobie do notatnika maual tego rozwiązania, chociaż ja sam zainstalowałem Tapermonkey:

"Działający (póki co) userscript, który z automatu rozłącza oferty:

https://greasyfork.org/pl/scripts/503580-allegro-roz%C5%82%C4%85cz-oferty

https://www.tampermonkey.net

Wystarczy którakolwiek przeglądarka z dodatkiem pozwalającym na używanie userscriptów. Ja używam Firefoksa i dodatku Violentmonkey.

Na greasyforku można znaleźć więcej skryptów zrobionych, by naprawić Allegro. 🙂

 

Ktoś też na githubie zrobił swoją wersję, gdzie pojawia się przycisk do rozłączania, ale jest to zrobione z wykorzystaniem webscrapingu i od razu jest wykrywane i blokowane z powodu liczby zapytań. Trzeba czekać na kolejne skrypty i dodatki do przeglądarek. 🙂

 

PS: Dla ciekawskich, ten skrypt nie robi nic więcej, prócz dodania &description=1 na końcu URLa, więc pewnie przestanie działać, kiedy zlikwidują możliwość szukania w opisach."

oznacz moderatorów
karmel1978
#8 Zapaleniec#

Czyżby koniec naszych męk przy wpisywaniu &description=1 ?:) U mnie na niezalogowanym i zalogowanym parametr przestał działać...

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Potwierdzam, jeszcze rano było ok ale już nie ucieczki

oznacz moderatorów
export-z-polski
#8 Zapaleniec#

u mnie też przestało już działać 😞

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#10 Popularyzator#

niestety skrypt przestał działać tak jak i parametr także czas zmienić portal bo taki bez wyszukiwarki mnie nie interesuje.

oznacz moderatorów
_muadib_
#2 Obserwator#

No to jest chore co robi **piiip**

oznacz moderatorów
angelus3
#7 Wielbiciel#

Skrypt nie działa, wpisywanie ręczne nie działa... 20 lat i 8 dni na Allegro - czas się pożegnać.

Tak w ogóle, szukanie w opisach praktycznie zabija szereg rynków dla kupujących i sprzedających.
Płyty z muzyką szuka się po numerze EAN. Jedyne miejsce na wpisanie tego numeru to opis.
Poszczególne wydania książek wyszukujemy po numerze ISBN. Jedyne miejsce na wpisanie tego numeru to opis.
Archiwalne gazety wyszukuje się po poszczególnych artykułach. Jedyne miejsce na wpisanie pełnej listy artykułów to opis.
Części zamienne wyszukuje się po numerach seryjnych lub modelach maszyn, do których one pasują. Jedyne miejsce na wpisanie pełnej listy obu to opis.
Kosmetyków szuka się po składzie. Jedyne miejsce na wpisanie całego składu to opis.
Jedzenia i napojów szuka się po składzie. Jedyne miejsce na wpisanie całego składu to opis.
(Nomen omen, jedzenie, picie i kosmetyki MUSZĄ być wyszukiwane po opisach. Chyba, że Allegro chce co by ludzie padali trupem z powodu alergii, ale co ja tam wiem...)
Ubrań szuka się po składzie. Jedyne miejsce na wpisanie całego składu to opis, filtry obejmują tylko JEDEN materiał.
Komponentów komputerowych szuka się po spisie kompatybilnych części. Jedyne miejsce na wypisanie ich wszystkich to opis.
Itd. Itp. 

Kolejny "genialny" pomysł Allegro... 

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 
 
oznacz moderatorów
Elektron5
#9 Pomysłodawca#

Mi się wydaje, że Alle tak sobie obciążyło serwery tym łączeniem produktów w katalogu, że próbują teraz wszelkimi sposobami odchudzić buforwania i stąd wywalenie szukania po opisach... nie ogarniają, że miliony transakcji nie zostanie przez to zawartych, bo jak doskonale opisałeś nie da się tego po prostu znaleźć bez szukania w opisie... a przecież nikt znowu nie będzie tworzył 1000 aukcji tego samego z innym numerem w tytule, bo katalog pękłby w szwach 😉 Np worki do odkurzaczy... weź tu wypisz S-Bag który pasuje do chyba miliona różnych modeli odkurzaczy. Allegro chyba celowo próbuje zaniżyć cenę akcji, bo może szykuje się jakaś sprzedaż portalu? Innego powodu nie widzę samozaorania.

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

@angelus3 wielka szkoda, że ten, co położył Tesco i uciekł do Amazajna, a później tutaj rządzić, nie przeczyta Twego wpisu. Dziewczyny nie przekażą go do zarządu. Twardogłowi nie zaglądają na Gadane.

Szkoda.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Ktoś mądry na githubie jeszcze takie coś zrobił:

https://github.com/picakia/allegro-rozlacz-oferty

Przywraca przycisk do rozłączania ofert (który działa trochę inaczej, tak na około), ale UWAGA, należy przed jego naciśnięciem mocno zawęzić wyszukiwanie. Tak, żeby pokazywało max 3 strony (proponuję jeszcze mniej). W przeciwnym wypadku zabezpieczenia antybotowe się włączają na Allegro.

Reszta instrukcji na stronie projektu.

Przed chwilą sprawdzałem i u mnie działa spoko, jeśli się używa z głową. Nie jest to mój skrypt i nie odpowiadam za ewentualne komplikacje, choć nie powinno takowych być, dopóki mózgi nie wpadną na prosty pomysł jak to przyblokować.

 

Wiem, że rozwiązanie nie jest idealne, ale powinno pomóc tym, którzy mimo wszystko jeszcze tu kupują.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
ErFill
#2 Obserwator#

Hej, nie spodziewałem się, że ktoś trafi na ten skrypt. Miałem w planach zrobić drugą wersję, która nie będzie tak mozolna i dopiero się pochwalić, ale widzę, że się nie wyrobiłem 😅.

Śledzę ten wątek od dłuższego czasu i widząc, że parametr description przestał działać muszę się zebrać i poświęcić wieczór lub dwa na zrobienie poprawek.

Dzięki za zainteresowanie i miło mi, że skrypt może komuś jeszcze pomóc 
😊

oznacz moderatorów