anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 633 ODPOWIEDZI 1 633
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

Elektron5

Może ja się wtrącę - bo już kilka osób na to zwracało uwagę, tzn. na fakt, że te kilkaset negatywnych wpisów to w skali całego Allegro jakiś nie mający znaczenia ułamek. To nie do końca prawda - po pierwsze: nie wszyscy, którzy to czytają, zamieszczają swoje wpisy - więc trzeba ich jakoś doliczyć, prawda? - Tyle że nie bardzo wiadomo jak duża jest grupa owych czytaczy, którzy się tu nie dopisują.

Po drugie: Ci którzy się wypowiadają, stanowią chyba jakąś reprezentację ogólnych nastrojów - jeżeli mamy tu do czynienia ze 100% negatywnych wpisów, to można przypuszczać, że niezadowolonych ze zmiany jest dużo, dużo więcej - ilu? - nie mam pojęcia. I chyba nikt z nas tu nie wie, co realnie oznacza każdy wpis - bo może statycznie reprezentuje on 10 000 wkurzonych użytkowników (liczbę biorę z powietrza). 

Pojmować rzecz fatalistycznie, tzn. że dla korporacji każdy z nas = 0 - więc nie ma co strzępić sobie języka, to jest bardzo kiepska postawa. Dobre jest już choćby to, że ludzie nakręcają się nawzajem, że widząc reakcję innych, utwierdzają się w swoim niezadowoleniu - a zatem tworzą społeczność, w której - choćby w tym wąskim zakresie - każdy dowiaduje się, że nie = 0.

Czy z tego coś wyniknie, czy nic - nie wiem - i nikt tutaj raczej nie wie. Ale ta niewiedza raczej nie powinna skłaniać nas do milczenia.  

oznacz moderatorów
Elektron5
#9 Pomysłodawca#

Ale ja nie napisałem że nie warto strzępić tapety. Warto i trzeba 😁 bo sam tysiące razy korzystałem z szukania w opisie, więc też strzępię. Obstawiam jednak że do końca roku minimum i jeszcze ze 2 miesiące na analizę nic się nie zmieni. Obym się mylił. Do korporacji przemawiają realne liczby, a nie projekcja, bo tego nie da się przewidzieć. Jak liczby będą się zgadzać to ameno. 

oznacz moderatorów
Erwtokritos
#2 Obserwator#

Ja mam Smarta do 28października, jak do tego czasu nie wycofają tych komunistycznych praktyk to nie przedłużę smarta i będę maksymalnie kupować co się da spoza allegro.
Skrypt z "&description="1 już dawno zainstalowany, ale tak nie może być my tu jesteśmy klientami.
A autystycznej m0deracji radzę działać, póki jeszcze macie czas.
Cała sprawa zgłoszona też do UOKIK o antykonsumenckich i antyrynkowych praktykach.

oznacz moderatorów
Ayushiteru
#7 Wielbiciel#

zapodaj instrukcje jak dodac &description=1 do wszystkich wyszukiwan allegro automatycznie

oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

Elektron5

No to oby im te liczby rymnęły na tak zwany pysk - z wysoka 😁

oznacz moderatorów
PanQuad
#7 Wielbiciel#

Zlikwidowanie normalnej wyszukiwarki ofert było tak świetnym pomysłem, że np. opony zamiast tutaj zamówiłem już u konkurencji. 🙂 Pięknie to wygląda w kategorii Motoryzacja, chcąc kupić zwłaszcza jakąś używaną część dostajemy jeden wielki śmietnik, w którym nie idzie nic znaleźć. Najlepsze są produkty typu ,,XYZ321", bo dana część nie ma na sobie żadnego numeru, a sprzedający są zmuszani do tworzenia produktów.

Zachęcam, aby w Centrum Pomocy otworzyć ich artykuł o tej zmianie z 1 października i wypełnić krótką ankietę "co sądzisz o tej zmianie".

oznacz moderatorów
Client:126482407
#1 Nowicjusz#

It sounds like you might be experiencing a bug or recent update affecting the search functionality. If you're unable to disconnect a product and only see product searches, it could be a temporary issue. I recommend reaching out to support or checking for updates from the platform to see if this is a known problem.🙂

oznacz moderatorów
lowen-prise
#1 Nowicjusz#

CHCEMY PRZYWRÓCENIA STAREJ WYSZUKIWARKI!

oznacz moderatorów
Czah-nik
#11 Animator#

Tak działa nowa wyszukiwarka allegro - oczywiście dalej należy pamiętać, że katalogowanie jest dalej wadliwe, to drugi problem. 

Kto zyskuje? Allegro.

Kto traci? Sprzedawcy i kupujący 🙂 

Zrzut ekranu 2024-10-06 093847.jpgZrzut ekranu 2024-10-06 093909.jpg

oznacz moderatorów
export-z-polski
#8 Zapaleniec#

dobrze jak widzę że wrócili do listy ? 😄

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Może u wybranych u mnie dalej ich to nowe **piiip**o...

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Nie, u mnie nadal trzeba używać skryptu lub ręcznie dodawać &description=1.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
robertoos188
#8 Zapaleniec#

Da się jakoś przywrócić starą wyszukiwarkę w aplikacji mobilnej? Bo teraz nawet nie da się dobrze szukać ofert , dłużej to idzie i na dodatek wyświetlają się droższe oferty

oznacz moderatorów
lowen-prise
#1 Nowicjusz#

Wpisuje tą fraze na Androidzie i nie szuka

oznacz moderatorów