anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 851 ODPOWIEDZI 1 851

piwko12
#9 Pomysłodawca#

miałem dziś to samo. Jak napisałem, że by się ludzie nie martwili, bo już niedługo wprowadzą nową dodatkowo płatną w abonamencie opcję "rozłącz oferty" Dokładnie jak to zrobili z rozliczeniami prowizji (acz to akurat mądre posunięcie tylko deko spóźnione było).

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@merkuriusz77 Do Twoich wyjątkowo trafnych haseł dodam hasełko nieco bardziej optymistyczne😉:

"Jak na frustrację chciałbyś odtrutkę, Allegro One Kurier dostarczy ci wódkę"

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może jednak nie dostarczy, szykują jakąś ustawę alkoholową- rząd.

oznacz moderatorów

merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

@szymela54 

Radość z tej wódki będzie dość krótka,

Bo ta z Allegro szczególna wódka

Ma to do siebie, że wszystkie procenty

Zarząd już zgarnął – najnowsze trendy

To wódka czysta, bezprocentowa,

Włączona w katalog i produktowa.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@merkuriusz77 Nie bój, nie bój; jakiś ułamek % zostawią, żeby jednak trochę sponiewierało.

Ja, będąc wczoraj "pod wpływem"😉 allegro (a ono działa na mnie jak Euterpe) napisałam tekst piosenki. Tylko jak go sklasyfikować: "Young adult" czy "For children"? Już sama nie wiem 🤣

Dodatkową inspiracją był dla mnie wierszyk autorstwa Ewy Bem.

Wódeczka jak książeczka,
co w niej tak szumi las,
wiadomo, po wódeczkach
weselej płynie czas.

Wódeczkę ci dostarczy
One-kurier, chłop na schwał
w ilości, że wystarczy,
byś sny w kolorze miał.

Byś śnił, żeś boss w Nairobi,
byś nie czuł się jak śmieć
i co allegro zrobi,
by wyższe słupki mieć.

Lupanar w katalogu,
szukajka - "urwał nać",
ty śnij, że jesteś szogun
i możesz na to plwać!

Wódeczka nie powiedzie
w tę stronę, co byś chciał,
śnij raczej o sąsiedzie
jak, kiedy i z kim spał.

Wódeczka na bolączki,
a "Oni"- dobrze wiesz:
umyją potem rączki,
a ty...? Ty rób, co chcesz.

 

oznacz moderatorów

merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

@szymela54 

😁😁😁🤣

oznacz moderatorów

adamw777
#8 Zapaleniec#

Allegro zapomniało, że istnieje dzięki kupującym i sprzedającym. Allegro przestanie istnieć Jak ich zabraknie. 

Ja zacząłem kupować już gdzie indziej, jest wprawdzie drożej, ale szybciej. A jak korzysta się z różnych cashbacków to jest nawet taniej. W tym wątku jest już blisko 2 tys wypowiedzi i nic. Zachęcam więc do takiej formy strajku, bo inaczej się nie da wpłynąć na ten portal 

Szkoda tylko sprzedawców, bo wielu z nich latami pracowało na swoją pozycję, a teraz ich produkty giną gdzieś przestrzeni.

 

oznacz moderatorów

bodziobodzio4738
#10 Popularyzator#

Nie wspominając nawet ile sklepów stacjonarnych, specjalistycznych, elektronicznych itp. się zwinęło przez te wszystkie lata i przeszło wyłącznie na allegro bo zaufało. A teraz ich oferty giną niewidoczne w jakichś kontenerach w których nikt nic nie może znaleźć bo wyszukiwarka wypluwa losowe oferty w kontenerach pomieszane jedne z drugimi. A użytkownicy dosłownie się bawią w górników i kopią w tym bałaganie.

oznacz moderatorów

piotrmleczny
#7 Wielbiciel#

Co oni zrobili do cholery 

oznacz moderatorów

dorothy2
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście ja również nie zamierzam nic tutaj więcej kupować, skoro się nie da w prosty sposób znaleźć najtańszych ofert 🙂 Również znajomi i rodzina się przyłączą (rodzina to nawet nie ma wyjścia, bo to ja im kupuję 😉 ). Mój czas jest zbyt cenny żeby się przeklikiwać przez miliony podstron z produktami...

oznacz moderatorów

Client:126836364
#7 Wielbiciel#

Zaraz wam coś wkleję może mnie nie zbanują bo ostatnio to bany sypią się jak wióry w tartaku.

oznacz moderatorów

Client:126836364
#7 Wielbiciel#

Wklejam screen z rozmowy z działem reklamacji po tym jak odrzucili moją reklamację na brak możliwości rozłączania ofert. Może mnie nie zbanują bo ostatnio to bany sypią się jak wióry w tartaku.

Screenshot_2024-10-15-09-32-56-38_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Jeśli Pani która to napisała sama uważa się za kompetentną osobę to sory ale z całą pewnością tak nie jest. Cały czas dopisuję sobie zdania które zamierzam odpisać na powyższego maila. I tak jak napisałem jeśli mnie nie zbanują to wkleję ich dalsze wypociny.

Naprawdę uważam że decyzja biznesowa to tylko skok na kasę bo komuś tam się w portfelu nie zgadza. I tak jak ktoś wcześniej napisał na allegro.cz, allegro.sk itp nie ma tych zmian dlatego nie wiem czy nas uważają za baranów a z Czechami i Słowakami się liczą? 

oznacz moderatorów

merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

Chyba żartujesz! - czyli Czesi i Słowacy dalej grzęzną w bagnisku tysięcy rozłączonych produktów, podczas gdy my, Polacy, sobie serfujemy radośnie dzięki nowej wyszukiwarce jak na oceanicznej fali, znajdujemy wszystko 10 x szybciej i w dodatku oszczędzamy zasoby energetyczne dzięki usunięciu przycisku do szukania w opisach??? - Niech moderatorzy natychmiast nam tu wytłumaczą, jakim prawem Allegro dyskryminuje Czechów i Słowaków? 

oznacz moderatorów

karmel1978
#8 Zapaleniec#

Z ciekawości wszedłem na allegrko.sk na analogiczną kategorię jak na polskim.
W boku widzę 639 ofert w kategorii, a wyświetla się jedna strona i 27 ofert (nie są połączone)...

oznacz moderatorów

bodziobodzio4738
#10 Popularyzator#

na .sk nawet nie dodali z tego co widzę tej cudownej fantastycznej funkcjonalności jak "magiczny" można chyba nieskromnie powiedzieć przycisk połącz oferty. No jak to możliwe że nie dali im możliwości skorzystać z tak wspaniałej funkcji dzięki której nie muszą przeglądać każdej oferty na 20 zakładkach, toż to skandal jakiś.

oznacz moderatorów

karmel1978
#8 Zapaleniec#

No, ale nadal pozostaje zagadką dlaczego na 639 ofert widzę tylko 27...

oznacz moderatorów

bodziobodzio4738
#10 Popularyzator#

Tego zapewne nawet nie wiedzą twórcy / programiści tej wspaniałości którą nam z uśmiechem i dla naszej wygody i na siłę wcisnęli.

oznacz moderatorów

karmel1978
#8 Zapaleniec#

Nie wiem czy się dobrze rozumiemy, ale piszę o allegro.sk

oznacz moderatorów

bodziobodzio4738
#10 Popularyzator#

Różnica w liczbie ofert pl i sk może wynikać z faktu że nie każdy sprzedawca wysyła za granicę? Nie mam pojęcia szczerze mówiąc bo nawet to co mi się wyświetla u nas w nowo dodanych ofertach nie pokrywa się z tym co dostaję później na maila jako obserwowane kategorie, ot cyrk. Tak czy inaczej sam fakt tego że nie zmuszają ich do durnego łączenia ofert już jest zastanawiający.

oznacz moderatorów

karmel1978
#8 Zapaleniec#

Różnica jest w ramach .sk

Z boku, przy drzewku kategorii widzę 639 ofert dla danej kategorii, a na liście wyników 27 ofert. Bez filtrów.

oznacz moderatorów