anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 525 ODPOWIEDZI 1 525
ja_Nitka
#10 Popularyzator#

@DonAlonso  może coś źle wpisałeś - poprawna formułka nie ma pytajnika tylko &
&description=1

oznacz moderatorów
DonAlonso
#8 Zapaleniec#

Już bangla, wpisałem i mozna znowu działać. Dziękuję. Ale jeśli i tą możliwosc uwalą to niezła komuna się tu dzieje. 

oznacz moderatorów
twojeoko_pl
#8 Zapaleniec#

Co gorsza zauważyłem że wykupienie promowania nie powoduje że twoje oferta będzie widoczna na głównej liście produktów, a powinna. Jeżeli ktoś jeszcze dla danego produktu wykupił promowanie i ma bardziej "top ofertę" to twoja oferta będzie schowana i widoczna dopiero po przejściu w "porównaj oferty". 

Jakby tego było mało to mamy pełno duplikatów tego samego produktu. Czyli może być tak i w wielu sprawdzonych przeze mnie sytuacjach tak jest, że oferty bez wyróżnienia, ale podpięte pod inny produkt (duplikat produktu), będą bardziej widoczne (od razu na głównej liście) niż twoja promowana oferta.

To promuje cwaniactwo. Bo zamiast podpinać oferty pod jeden wiodący produkt i grupować oferty pod jednym produktem, opłaca się podpinać pod duplikaty produktów z mała liczbą ofert i nawet nie potrzeba wtedy promowania aby oferta była widoczna na głównej liście.

Przecież to jest farsa. 

oznacz moderatorów
Rafiusz
#9 Pomysłodawca#

Farsa.

Przedmioty, które mam w ulubionych nie wyszukują się wcale. Porażka.

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

@renata86aa Zależy. W opinii Allegro, to słuszna zmiana, wspaniała decyzja biznesowa i ma Ci być z tym dobrze. W opinii użytkowników to błąd. ¯\_ (ツ)_/¯

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
era_1976
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów