anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest jakiś problem techniczny z płatnością za zakupy?

wiki0441
#13 Ambasador#

Czy jest jakiś problem techniczny z płatnością za zakupy? Pytam, bo mam kilka produktów kupionych z rozpoczętą, a nie zakończoną płatnością. Owszem, zdarzały mi się już takie sytuacje, ale pojedynczych przypadków, a nie kilku na raz. Czy w tej sytuacji muszę czekać tydzień i tydzień mieć zablokowany towar zanim klientowi minie czas na zapłatę?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Coś się dzieje ,coraz więcej osób zgłasza problemy . Wygląda to na poważniejszą awarię .

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Czy próbowałaś ponowić płatność? Nie otrzymaliśmy innych sygnałów w tej kwestii. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

To są płatności klientów w ofertach, które sprzedaję. Tamte faktycznie zostały nieopłacone, kolejne są opłacone, więc może to faktycznie zbieg okoliczności. Przy okazji zapytam, pierwsze z tych nieopłaconych zamówień są z 19 lutego. Dziś mija 7 dni terminu na ich opłacenie. Kiedy te zakupy będą automatycznie anulowane, bym mogła otrzymać zwrot prowizji?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Jeśli nie zmieniłeś ustawień, zakupy anulujemy automatycznie, gdy kupujący wybrał płatność z góry i nie opłacił swojego zamówienia w wyznaczonym czasie, czyli:

  • po 7 dniach – w przypadku zakupu w opcji kup teraz
  • po 14 dniach – w przypadku zakupu w opcji kup teraz, gdy klient wybierze płatność z góry przelewem tradycyjnym.
   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Nic nie zmieniałam, także czekamy- dziś powinno być anulowane. Czy to nastąpi o jakiejś konkretnej godzinie, czy o tej samej o której był zakup, czy o północy? Pytam z ciekawości, jak to wygląda?

oznacz moderatorów