anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mogłam wypełnić formularz zwrotu, jeśli minęło 14 dni?

ilonaka93
#2 Obserwator#

Kupiłam przedmiot na allegro ale chce go zwrócić, na moim koncie allegro przy rozwinięciu szczegółów do danego produktu widniała cały czas informacja, iż na zwrot mam 30dni. 7 dni przed końcem zwróciłam przedmiot, lecz nie był podany adres do zwrotu. Po skontaktowaniu się z allegrowiczem, dostałam odpowiedź, że na zwrot miałam 14 dni. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów
56 ODPOWIEDZI 56

az1rael
#21 Demiurg#

link do aukcji daj 

oznacz moderatorów

ilonaka93
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ilonaka93 masz wyraźnie napisane ,, czas na odstąpienie od umowy 14 dni , po odstąpieniu masz kolejne 14 dni na odesłanie  , daje to razem bez mała miesiąc

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria czy ty też nie możesz mi doliczyć łapki? jak dajesz to się w statach nie podnosi

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@az1rael Zobacz czy moja łapka coś podniosła

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 nie jest 117 jak było moje też nikomu nie podnoszą 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Masz i ode mnie, ja wczoraj patrzyłem jak to jest, to jakaś cenzura działa.  Po prostu punkciki wpadają hurtem, pewnie ktoś zatwierdzać musi.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@br. no nie wpadają bo dostałbym kilka łapek a nie doszła ani jedna od piątku moje też nie dodają się innym

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@az1rael  już masz tylko 116 wiec ci spada.  Jeśli patrzysz na statystykę miesiąca to trzeba wziąc poprawkę na minus ile dostałeś  22 września. Więc nie musi rosnąć, może spadać.

Ale kontroli - cenzury  moderacji też wykluczyć nie można

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@br. dzisiaj doszło mi 10 łapek a pokazuje dalej 117 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@az1rael Brakuje nieco do 117

Schowek03.jpg

A masz jeszcze jedną: 👍

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@az1rael status łapek odświeża się co parę godzin albo o wybranych godzinach. Do tego odejmowane łapki sprzed miesiąca.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@drekenzes do tej pory miałem że od razu dałem łapkę i np od razu było plus jeden przy awatarze osoby której dałem teraz od soboty kiedy zgłosiłem do allegro stoję dobe na 117 przynajmniej cały czas widzę 117 nawet jak @br. wkleił obrazek u mnie stoi na 117 mimo że on widział 116

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Należałoby mieć ofertę z dnia zakupu, teraz widzimy aktualną może moderacja to sprawdzi: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ilonaka93 z tego co widze to zerknąłaś na przewidywany czas dostawy ok 33 dni zamiast na czas odstąpienia więc odstąpienie jest nieskuteczne opłać wysyłkę powrotną sprzedawca ci odeśle

oznacz moderatorów

ilonaka93
#2 Obserwator#

Wiem co to jest czas dostawy - 🙂 Sugerowałam się czasem widocznym tu na panelu przy danym produkcie. Teraz "zwróć zakup" jest wygaszony bo udało mi się zwrócić poprawnie produkt, lecz w danych nie dostałam adresu do zwrotu. I dalej historia jak opisałam wyżej. 

 

 

1.png

 

oznacz moderatorów

ilonaka93
#2 Obserwator#

Więc skoro tu mogłam zwrócić i miałam informacje iż mam na zwrot 30 dni a na aukcji jest 14 dni, to czasem nie jest wprowadzenie konsumenta w błąd? Skoro mam tu dane dotyczące wszystkich szczegółów zamówienia. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

pokaż co masz w szczegółach zakupu może oferta się zmieniła w międzyczasie

oznacz moderatorów

ilonaka93
#2 Obserwator#

Tzn? Jakie informację podać?

oznacz moderatorów