anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
103 ODPOWIEDZI 103
hirudina
#8 Zapaleniec#

Pół prawdy to kłamstwo. Pani moderatorka zapomniała nieopatrznie przypomnieć, że kiedyś opcja "szukaj w opisach" była dupnym podlinkowanym paskiem tuż pod wyszukiwarką główną. Później opcję tą przenieśli na koniec listy, następnie listę wydłużono aby ta opcja nie była widoczna wśród wielu do wyboru, konieczne było scrolowanie aby do niej dotrzeć, jak ktoś nie wiedział, że taka opcja istnieje nigdy do niej nie docierał. Następnie "szukaj w opisach" zamieniono na niewielkie okienko tuż pod wyszukiwarką i znowu w kolejności to okienko przeniesiono na koniec listy. A teraz prawda objawiona: "Z opcji tej korzystał niewielki procent użytkowników." Klasyczne gotowanie żaby. 

oznacz moderatorów
Culik1
#7 Wielbiciel#

Korzystam z allegro od ponad 20 lat. Proszę nie robić sobie jaj i przywrócić tę funkcjonalność.

oznacz moderatorów
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Culik1 Zła wiadomość jest taka, że ich to nic obchodzi. Przeciwnie, ci którzy są tu od 15-20 lat są niewygodni, bo za dobrze pamiętają lepsze czasy 🐭

Allegro to firma, która nie ogląda się wstecz, tylko prze bezmyślnie naprzód. Już kilka razy zniszczyła swoją historię (likwidacja starej cafe z ogromnym dorobkiem merytorycznym np. w Numizmatyce, likwidacja dorobku komentarzowego sprzedawców etc.) 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

@N_Nitka28 proszę przekazać szefowi, że portal przestał spełniać swoją funkcję.

W motoryzacji siedzę 32 lata. Na Allegro od ponad 20 lat. Prowadzę sklep internetowy i zarządzam sprzedażą częściami samochodowymi tutaj na Allegro od 2009 roku.

Od wczoraj szukam prywatnie korka wlewu oleju do swojego auta Volvo 2.0 FlexiFuel benzyna V70 P3 i wyświetla mi setki bzdur. Te parametry sprzedawcy wrzucali w opisy. Tam głębiej. Że benzyna, nie diesel. Że Volvo, nie Ford. 

 

Taki korek pasuje do kilkuset modeli aut i to w samym nagłówku się nie mieści.

 

Zwolnijcie tego CEO co położył Tesco i później z Amazajna uciekł do Was.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
matdb
#1 Nowicjusz#

N_Nitka28

Pani nie wstyd takie duby smalone pisać?, że to opcja nie spełniająca swojej funkcji i mało użytkowników z niej korzysta? Szok!  Przecież Pani traci twarz wypisując takie dyrdymały. Dobrze się Pani z tym czuje?

oznacz moderatorów
hotimpulss
#1 Nowicjusz#

Szukam sprężyn do land cruiser j95 - po wpisaniu w waszą wyszukiwarkę frazy:

"sprężyny land cruiser j95" - pokazuje mi się jedna oferta!

wcześniej po zaznaczeniu opcji szukaj w opisach potrafiłem znalęźć dziesiątki (może setki) ofert z pasującymi sprężynami to jest katastrofa co zrobiliście!

Zmieniacie się w Alliexpress gdzie trzeba wyszukiwać przez wyszukiawarkę google?  

Kupuję na waszym portalu mimo, że jest drożej właśnie dlatego, że alli ma bardzo kiepskie bezpośrednie wyszukiwanie.  

oznacz moderatorów
brzozzz
#1 Nowicjusz#

być może niewielki, ale korzystał. Bez tego przeszukiwania nie można nic znaleźć, bo przecież w tytule czy w parametrach nigdy nie ma wszystkiego, żeby przefiltrować tak jak się chce.  Ta opcja powinna wrócić ! 

oznacz moderatorów
keretey
#8 Zapaleniec#

Szukałem zestawu firmy quickstep. W połączonych ofertach pokazuje mi oferty Remmers, Picobello...

W ubiegłym tygodniu po prostu przełączałem się na szukanie po opisach. A teraz muszę ręcznie przejrzeć KILKADZIESIĄT ofert połączonych bez sensu...

Tak - sporo użytkowników nie korzystało z szukaj po opisie bo nie znało możliwości.

Kiedyś zaletą allegro w porównaniu do a..... było to, że Wasza wyszukiwarka działała. Teraz Wasza wyszukiwarka TEŻ NIE DZIAŁA...

oznacz moderatorów
keretey
#8 Zapaleniec#

Tak, bez szukania w opisie prawie działa.

Szukam zestawu serwisowego do auta:

elf 900 sxr 5l tce clio

Bez opisów - 0 ofert: Przykro nam, nie znaleźliśmy ofert dla “elf 900 sxr 5l tce clio”

Z opisami - 32 oferty - TEGO CZEGO SZUKAM.

Droga moderatorko N_Nitka28 - JAK mam to znaleźć "po nowemu"?

keretey_1-1727990811365.png

 

keretey_0-1727990792827.png

 

oznacz moderatorów
Hubert_Kuczwara
#7 Wielbiciel#

Pomijając, że pisze Pani oczywistą nieprawdę, to zadam pytanie - skoro upodabniacie się do swojej większej konkurencji na A (jednej i drugiej) to jaki jest sens korzystać z Waszych usług, skoro większa konkurencja ma lepsze oferty? Jeżeli mogę kupić tylko to, co Wy chcecie żebym kupił a nie to co chcę to nie lepiej, żebym miał przy okazji niższe ceny i oprócz darmowej wysyłki jeszcze dosyć bogaty streaming w cenie? Korzystam z Allegro właśnie ze względu na te funkcje - a tak, jaki sens? Nie jesteście i nie będziecie najtańsi bo macie niższy kapitał, możecie konkurować jedynie funkcjonalnością, którą od czasu usunięcia historii komentarzy sukcesywnie niszczycie.

oznacz moderatorów
piszad
#1 Nowicjusz#

Ja się nie zgadzam z Pani zdaniem, bardzo często używałem opcji " szukaj w opisie " ! Sądzę, że wielu użytkowników również używało takiego wyszukiwania ! Teraz, gdy próbuję coś wyszukać, to czuję się jak kaleka, jakby nagle zabrakło mi jednej ręki ! Natomiast wyszukane przedmioty nie są odnajdywane w sposób zadowalający ! Dlaczego, gdy coś przez tyle ładnych lat fajnie funkcjonuje, to zawsze musi się znaleźć jakaś osoba, która na siłę próbuje wszystkich uszczęśliwić ? Niby usprawnia system, a w rzeczywistości jest na odwrót ! Na tą chwilę, to jakaś masakra ! Bardzo proszę o przywrócenie tej bardzo ważnej opcji wyszukiwania !

oznacz moderatorów
piszad
#1 Nowicjusz#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Ja się nie zgadzam z Pani zdaniem, bardzo często używałem opcji " szukaj w opisie " ! Sądzę, że wielu użytkowników również używało takiego wyszukiwania ! Teraz, gdy próbuję coś wyszukać, to czuję się jak kaleka, jakby nagle zabrakło mi jednej ręki ! Natomiast wyszukane przedmioty nie są odnajdywane w sposób zadowalający ! Dlaczego, gdy coś przez tyle ładnych lat fajnie funkcjonuje, to zawsze musi się znaleźć jakaś osoba, która na siłę próbuje wszystkich uszczęśliwić ? Niby usprawnia system, a w rzeczywistości jest na odwrót ! Na tą chwilę, to jakaś masakra ! Bardzo proszę o przywrócenie tej bardzo ważnej opcji wyszukiwania !

Nawet na tej stronie podbicie łapek w górę, gdzie treść nawiązuje do mojej wypowiedzi zostało skutecznie ograniczone do 2 na minutę ! Nagle przypomniały mi się czasy PRL-u, gdzie cenzura była wszędzie, na każdym kroku ! Brawo Wy ! Oby tak dalej ! Zaczynacie skutecznie odpychać od Siebie klientów !

oznacz moderatorów
piszad
#1 Nowicjusz#

Ja się nie zgadzam z Pani zdaniem, bardzo często używałem opcji " szukaj w opisie " ! Sądzę, że wielu użytkowników również używało takiego wyszukiwania ! Teraz, gdy próbuję coś wyszukać, to czuję się jak kaleka, jakby nagle zabrakło mi jednej ręki ! Natomiast wyszukane przedmioty nie są odnajdywane w sposób zadowalający ! Dlaczego, gdy coś przez tyle ładnych lat fajnie funkcjonuje, to zawsze musi się znaleźć jakaś osoba, która na siłę próbuje wszystkich uszczęśliwić ? Niby usprawnia system, a w rzeczywistości jest na odwrót ! Na tą chwilę, to jakaś masakra ! Bardzo proszę o przywrócenie tej bardzo ważnej opcji wyszukiwania !

Nawet na tej stronie podbicie łapek w górę, gdzie treść nawiązuje do mojej wypowiedzi zostało skutecznie ograniczone do 2 na minutę ! Nagle przypomniały mi się czasy PRL-u, gdzie cenzura była wszędzie, na każdym kroku ! Brawo Wy ! Oby tak dalej ! Zaczynacie skutecznie odpychać od Siebie klientów !

oznacz moderatorów
kudlatyg
#1 Nowicjusz#

TAK 
Oddajcie szukaj w opisach. Nie jest prawdą, że jest nieużyteczne.

W aliekspress też nie ma. Czy to z tego g...a czerpał ktoś inspirację? 

oznacz moderatorów
rafciop007
#1 Nowicjusz#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Jak można było usunąć opcję przeszukiwania opisów? Poprzez filtrowanie 90% moich zapytań wyświetla się nieprawidłowo. Jest ktoś myślący w tym allegro? Przecież wiele ofert ma pozaznaczane fałszywe kategorie aby więcej osób klikało... Ja teraz nie jestem w staznie wyszukać prawidłowej części w aucie bo allegro wskazuje na nieprawidłowe po kategoriach. Po prostu bedę kupowął o te 10zł więcej ale w sklepie...

oznacz moderatorów
boismortier
#9 Pomysłodawca#

niech się wypowie jakiś inny moderator i uzasadni to jakoś sensownie, bo ta moderatorka nie kuma

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@boismortier nie otrzymasz sensownej odpowiedzi , zwykle zasłaniają się owianą tajemnicą

,, decyzją biznesową ,,

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@boismortier Wypowiedział się już szef moderacji w innym poscie.

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

...lub przekaże do odpowiedniego działu. Dział nazywa się Amba Fatima.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przyjemność robienia zakupów tu to już historia . Teraz tylko "wybrani" będą mogli handlować i tylko ich produkty będą podsuwane w wyższych cenach i nie zawsze w odpowiedniej jakości.

oznacz moderatorów