anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę dane sprzedawcy, od którego kupiłem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Knowhere
#21 Demiurg#

Mam jedno ważne ale to zaj3biście ważne pytanie: czy osoby decyzyjne w allegro na pewno mają klimatyzację w biurach, w których pracują?
Pytam, bo nie rozumiem idei przyświecającej usunięciu danych (kompletnie wszystkich, dobrze że chociaż login został) sprzedających ze szczegółów zakupu w zakładce "moje zakupy".

@mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Rozwiniecie ten najnowszy kapitalny pomysł allegro? Dobrze kombinuję, że podeprzecie to jakimiś badaniami? Czy może przez zupełny przypadek ktoś w allegro kliknął w "ukryj" teraz nie wie jak te dane odkryć?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Faktycznie, danych sprzedającego próżno szukać, pozostaje tylko skrzynka mailowa.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere   Istny cyrk  😂😂 Żeby tylko nikomu nie przyszło do głowy ukryć adresów w zakładce Zamówienia od kupujących 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Knowhere @TATLOK a po co wam dane ? potem będziecie szukać sprzedawcy i kupicie poza allegro, sprytne posunięcie 😄 wszystko dla naszego dobra 😉

Najważniejsze jest Kup Ponownie 🙂

fgggg.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@Knowhere 

Też sprawdziłam i... nie ma! Normalnie rozpacz w kratkę! 😄 Dobrze, że sobie zostawiam maile pozakupowe.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sophie-bunny w mailach są same xxxxxxxxx 😄 😄 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@kostas11 w mailach są pełne dane sprzedawcy (mail jest rzecz jasna w domenie @allegromail.pl).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Knowhere klikasz w "Szczegóły zakupu", a następnie w login sprzedawcy - tam wszystko jest.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@msniezek 

No jest! Ale po co ten labirynt? Kto by na to wpadł? 🙄

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@msniezek na to bym nie wpadł 🙂 czemu nie jest to w formie zakładki jak reszta ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@kostas11 znasz odpowiedź na to pytanie - nie potrzebujesz mojej pomocy 🙂

Swoją drogą mam kilka tysięcy oszczędności na Smarcie i nie przypominam sobie sytuacji, kiedy potrzebne mi były dane sprzedającego. Co oczywiście nie znaczy, że te dane nie są potrzebne nigdy i nikomu. Ale (również po liczbie postów na ten temat) stawiam, że jednak bardzo rzadko.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek Maciek, BARDZO nie lubię tego zwrotu... Bo za każdym takim zwrotem oznacza to że jakaś grupa osób zostaje poza "nawiasem" bo jest za mała....ale oni też są waszymi klientami...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek "Ale (również po liczbie postów na ten temat) stawiam, że jednak bardzo rzadko" - no tak, w końcu na AG zagląda 9/10 użytkowników zarejestrowanych na allegro (a 10/10 wie o jego istnieniu)😁
Poza tym kiedy to zostało zmienione? W zeszłym tygodniu chyba jeszcze było normalnie.

PS A co wnosisz po liczbie postów nt. ukrytych zakupów?

PSS Swoją drogą, do tej pory kliknięcie w login sprzedawcy przenosiło do jego ofert.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek "klikasz w "Szczegóły zakupu", a następnie w login sprzedawcy - tam wszystko jest." - Chryste Panie na gumowym bananie, kto na to wpadł?🙄
Czy ktoś tam ma jakiegoś pier$ na punkcie komplikowania UI/UX, zwiększania liczby kliknięć i ukrywania wszystkiego na coraz dziwniejsze i coraz bardziej nieintuicyjne sposoby? Co to ma być, jakiś escape room?

A kiedyś to był taki fajny portal, w większość miejsc można było dostać się 1-3 kliknięciami...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:98572120
#13 Ambasador#

[PILNE!] AFERA!!!!!! Allegro ukradło nam dane sprzedawców!!!!!!11111 Kręcimy Małysza!!!!!

Spoiler
Jednak nie. Fałszywy alarm. Kek

 

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@Knowhere 

Osobnik ma kupować, płacić i odbierać, a nie sprawdzać, czy sprzedawca to laska z podlaskiego, czy kolo z Kolonowskiego.

😁

Ciesz się, że nie jest tak jak na ibeju, bo tam danych sprzedającego nie znajdziesz w żadnej zakładce, w mailu też nie.

Jakby tutaj msniezek nie udzielił podpowiedzi, to nie wpadłbym na to, żeby te informacje ukryć pod nickiem. W akcie desperacji bym tam może zajrzał ;] Taka ciekawostka, że w każdym przypadku jest tam napisane "DANE FIRMY". Sprzedając na allegro z urzędu stajesz się firmą ;]

oznacz moderatorów