anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
144 ODPOWIEDZI 144
kostas11
#21 Demiurg#

@BlackDrago serio, takie kombinacje żeby zrobić zakup, masz za dużo czasu 😄 na Allegro się nie szuka tylko kupuje to co podpowie portal 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
BlackDrago
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2024-10-04 123012.png

Nie ma opcji szukaj w opisach bo "nie jest potrzeba". Komu nie jest potrzebna? Dlaczego nie jest potrzebna? Kolejny przykład jak bezużyteczna staje się wyszukiwarka Allegro.

Znalazłem zapięcie rowerowe z 4 kluczami. Chcę poszukać czy są inne zapięcia co mają 4 klucze. W odpowiedniej kategorii wyszukuję "4 klucze" i nie znajduję aukcji, która wiem, że posiada przedmiot gdzie w opisie jest zaznaczone, że posiada 4 klucze. Więc jeśli funkcja szukanie w opisach nie jest potrzebna to jak inaczej mam znaleźć to co mnie interesuje (w tym przypadku zapięcie rowerowe z 4 kluczykami bo większość ma 2 a nie chce dorabiać bo to się nie opłaca)?? Poproszę jakąś instrukcję dla tego przykładu jak sformułować zapytanie aby znaleźć intersujące mnie wyniki?

Wyszukiwarka szuka w opisach a opisy przez kategoryzację produktów wielokrotnie są błędne lub wręcz opisują zupełnie inny przedmiot.

Zaraz trzeba będzie zacząć używać wyszukiwarki Google tak jak w przypadku Ali aby znaleźć to co cię interesuje.

oznacz moderatorów
ameld
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nadeszło nowe, stare odeszło. Poznaj nową wersję Allegro.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro stwierdziło że mało kto z tek opcji korzystał i zlikwidowali tę funkcję . Skoro coraz więcej osób o to pyta to czy mieli rację czy nie sam oceń.

oznacz moderatorów
wojtkow
#9 Pomysłodawca#

Nie można bo rozłączało się to **piiip**ające grupowanie, więc wylali dziecko z kąpielą. Przy czym sprzedają to jako udoskonalenie, oczywiście, bo to korpo w końcu i nawet g..no w złotku będzie wspaniałym produktem i innowacją.

oznacz moderatorów
MisieqKrak
#8 Zapaleniec#

Zgadza się, dlatego konkurencja (**piiip**) ma ja domyślnie włączoną. Mało tego w przypadku mody nie da się dać wszystkich filtrów. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 spoko, tylko czemu wyłącznie tej opcji przypadło na 1 października 😄 Widać że bardzo chcecie namieszać w wyszukiwarce, ciekawe czy to trafna decyzja czy wkurzycie wielu kupujących ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kermu
#9 Pomysłodawca#

Bardzo zła decyzja biznesowa.
Z punktu widzenia kupujących ogranicza dostęp do asortymentu którzy szukają produktu o pożądanych parametrach jakościowych.
Będzie to skutkowało naciąganiem na zakup gorszych produktów za tą samą cenę.
Np. produkt "Akumulator Bosch 2 Ah" występuje w kilku wersjach jakościowych o których

decyduje numer producenta podawany w opisie produktu.
Dla sprzedawców, zmniejsza dodarcie z ofertą do Klientów.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kermu czy zła zobaczymy, jak na razie wszyscy kombinują jak wyszukiwać i dalej kupują na allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

Nie wszyscy będą kupować. Muzyka na płytach rządzi się kodami EAN i numerem katalogowym. Tak jest na największych wyszukiwarkach, sklepach internetowych. Kupowałem tu od wielu lat japońskie płyty CD... ale znowu mi łatwiej wejść na sklepy #by czy na #apońskie by kupić to co sobie jestem w stanie wyszukać natychmiast. Barcode (EAN) lub Catalogue Number

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@TALARKI62  szukanie w opisach nie jest potrzebne, aby przeszukiwać wyniki po EAN-ie. To jeden z parametrów oferty (wyszukiwarka i tak przeszuka EANy).

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kermu
#9 Pomysłodawca#

Dodajcie chociaż filtr wyszukiwania o parametrze "symbol (oznaczenie towaru) producenta"

oznacz moderatorów
Arkadia_OK
#11 Animator#

@N_Nitka28 
"...Opcja szukania w opisach od dawna nie spełnia swojej funkcji i nie jest potrzebna..."
Wam chyba naprawdę mózgi odjęło, aby pisać takie bzdury, albo was do tego zmuszają....?

Jest to jedna z najpraktyczniejszych opcji wyszukiwania !
A których produktów potrzebuję, to JA wiem, a nie wy !

oznacz moderatorów
bronzo77
#9 Pomysłodawca#

Jak to nie zmienia ?! O czym Ty w ogóle piszesz ?! Przestańcie ludziom wciskać kit.

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

i nagle sprzedaż na Allegro spadła do ZERA !

Od wczoraj nic, ani jednej transakcji.

Dziękujemy Wam pracownicy prezesa z Amazajna.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
jacolex
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, że również korzystam. Często jest to jedyna opcja, by znaleźć potrzebny artykuł, gdyż w tytule danych informacji po prostu nie ma. W opisach ofert są informacje szczegółowe, dzięki którym mogę dopasować wyszukiwanie do swoich potrzeb. Moim zdaniem jest to skandal, że pracuje u was osoba bez wyobraźni na stanowisku decyzyjnym.

oznacz moderatorów
roso
#9 Pomysłodawca#

Jak teraz znaleźć (po numerze części) potrzebną część np. do samochodu? Jak znaleźć coś, czego nie obejmują wasze filtry, a jest tego masa. Łatwiej będzie szukać w Google dopisując Allegro. Kpina z użytkowników.

oznacz moderatorów
oscyp1000
#2 Obserwator#

Nie zgodzę się, że mało osób to używało. Ciekawe jak ja mam teraz znaleźć część od samochodu po numerze części? Sprzedający nie piszą takich rzeczy w tytule aukcji, więc będę musiał marnować godziny na przeglądanie nie pasujących części. 

oznacz moderatorów