anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 580 ODPOWIEDZI 1 580
viper-6
#1 Nowicjusz#

Powinniście uprzedzać i prosić o wyrażenie zgody ba takie głupoty...przynajmniej człowiek byłby świadomy czemu tak wszystko się skiepściło 

oznacz moderatorów
Dadidon
#7 Wielbiciel#

Jest już sierpień. Proszę o możliwość rozłączenia tych samych ofert.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Nie da się nadal.

oznacz moderatorów
pzkf
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem, że po testach pokryjecie mi straty z tym związane?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pzkf to pokazuje że jak zostawią to na stałe u wszystkich, będziesz miał jeszcze większe straty, więc poprawiaj oferty, ceny itp. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
resistdj
#10 Popularyzator#

Dlaczego na jednych przeglądarkach działa a na innych nie skoro ten "test" dotyczy części użytkowników?

oznacz moderatorów
pzkf
#9 Pomysłodawca#

W rozumieniu allegro 100% to jest część.

oznacz moderatorów
PWDKMP
#1 Nowicjusz#

Brak możliwości rozłączenia ofert to masakra, pojawiają się zdublowane produkty. Wyszukiwanie  jednego produktu trwa 10 razy dłużej.
Prośba o jak najszybsze przywrócenie opcji starej listy wyszukiwania ("rozłącz te same oferty")

oznacz moderatorów
Kosmetykio-flame
#8 Zapaleniec#

Po spadającej sprzedaży widać jaki jest efekt...

Skoro ja mam problem z wyszukiwaniem konkretnych ofert i ich sortowaniem ( a sprzedaję aktywnie na allegro jakieś 15 lat) to co dopiero laik, który korzysta z portalu od czasu do czasu tylko w celach zakupowych...

oznacz moderatorów
kanas153
#8 Zapaleniec#

Jaki jest powód niemożności wyłączenia tego testu u użytkownika? Przecież musi stać za tym jakiś feature flag, który w bazie danych można zmienić. Kolejne pytanie: w jaki sposób użytkownicy mogą wyrazić swoje niezadowolenie z powodu łączenia ofert? Skoro to test, to ma on na celu zapewne sprawdzenie, czy użytkownicy z tego "usprawnienia" będą zadowoleni, ale w jaki sposób mają zasygnalizować, że nie są?

Wygląda na to, że do 30 kwietnia aplikacja allegro na telefonie będzie dla mnie w zasadzie nieużywalna.

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

Osobiście nagminnie korzystam z opcji "połącz te same oferty" aby nie widzieć tony tych samych produktów bo jest to dla mnie irytujące. Zwłaszcza, jak sprzedawca ma "500 kont" i po raz enty widzę to samo. Nie widziałabym dużego problemu- dla siebie- w połączeniu ofert bez możliwości ich rozłączenia przy testach, ALE!- Nie podoba mi się to, że zniknął przycisk "porównaj oferty" wraz z informacją ile ich jest do porównania. I nie, nie chce wchodzić w każdą ofertę aby sprawdzać czy inni ją mają i tam to sobie wyklikać, chciałabym to widzieć tak, jak wcześniej, zanim w tą ofertę wejdę. Włączycie ten kafelek spowrotem przed końcem testów?

Screenshot_20240408-200902.jpg

oznacz moderatorów
craig
#7 Wielbiciel#

Tylko jakiś retard umysłowy mógł to wymyślić...

oznacz moderatorów
viper-6
#1 Nowicjusz#

Test nie wypalił. Wersja beznadziejna i strasznie utrudnia wyszukiwanie ofert. Można go przerwać i wrócić do poprzedniej wersji

oznacz moderatorów
teletubus
#8 Zapaleniec#

Jest maj, a dalej ta beznadziejna wersja jest w użyciu. Proszę mnie z tego wypisać!

oznacz moderatorów
elektronika-plus
#7 Wielbiciel#

Wam do końca odbija w tym allegro? Nic się nie da wyszukać, przestańcie się wpiepszać do wszystkiego co miesiąc. 
Handlujemy na innych marketplacach w Unii i nigdzie nie wymyślają takich bzdur. Tylko u was co chwilę próbują wszystko zmienić i spieprzyć. 

oznacz moderatorów
pan_za
#8 Zapaleniec#

Szanowna moderatorko,

i jak z tymi testami? Kiedy wyłączycie nam ten szajs? 
Dziękuję.

oznacz moderatorów
Cermo
#7 Wielbiciel#

To mam nadzieję, że jeśli nie kupię niczego do 30go kwietnia, to test na moim koncie zakończy się niepowodzeniem i dostanę ponownie opcje rozłaczania ofert. Nie mam zamiaru korzystać z tej wersji.

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

Dramatyczna ergonomia

oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/czy-to-kolejna-awaria-wyszukiwarki-allegro...

Spróbujcie tej metody - u mnie zadziałało i mam znów możliwość rozłączania ofert.

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

Dziła. Dzięki. 

Niestety o Twojej metodzie dowie się ułamek użytkowników, a sprzedaż leci na łeb na szyję.

Najpierw na siłę każą używać allegro one, następnie algorytm twierdzi przed świetami że paczki impostem idą tydzień, a teraz ten wymysł. Quo vadis allegro?

oznacz moderatorów