anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam i odebrałam przez paczkomat i wszystko ok, ale... Dalej oczekuje na wyslanie

MAMY ROZWIĄZANIE!
malgorzata705
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Jaka metoda i od kogo kupione?

oznacz moderatorów
malgorzata705
#8 Zapaleniec#

Paczkomat Orlen zakup dezodorant x3  ( produkt opłacony) od 24 kwietnia czeka a już odebrany, przepraszam za bałagan, pierwszy raz odbierałam z paczkomatu i bałagan;)

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli Allegro, ogólnie to sprzedajacy za to odpowiada za takie coś: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malgorzata705 przepraszam, ale nie jestem pewna czy dobrze to rozumiem. Sprawdziłam to i u nas w systemie jest informacja, że przesyłka została odebrana. Rozumiem, że w zakładce Moje zakupy u Ciebie widoczne jest informacja, że paczka czeka na nadanie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
malgorzata705
#8 Zapaleniec#

Tak odebrałam,  wyświetla zakup opłacony, do czekania na wysłanie jeszcze nie trafiło, otrzymałam sms Odbierz dzis paczke 2601002613908 w Automacie Paczkowym:.... odebrałam. 

Screenshot_2023-04-26-14-40-09-646_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malgorzata705 dziękuję za info! To najważniejsze, że przesyłka do Ciebie dotarła, a czy w aplikacji jeszcze przed wejściem w szczegóły zakupu nie widzisz możliwości, żeby zaznaczyć, że przesyłka jest odebrana? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
malgorzata705
#8 Zapaleniec#

 

 

Automatyczne wyskakiwało, że odebrana, nie widzę możliwości zaznaczenia  odebrane

 teraz zmienił się status - w przegotowaniu 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malgorzata705 w tej sytuacji nic nie musisz robić. W systemie widać wyraźnie, że przesyłka została odebrana, Ty również to potwierdzasz, wiec wszystko się zgadza 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

ale czy to jakieś zmartwienie? niech sobie tak wisi

oznacz moderatorów