anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwy sprzedawca.

MAMY ROZWIĄZANIE!
arni730121
#1 Nowicjusz#

Zakupiłem na allegro lokalnie klucz do gry który się okazał już raz aktywowany. O opcję kup teraz musiałem poprosić na discord, a płatność odbyła się za pomocą blik. Teraz widzę tą samą ofertę tego sprzedającego na allegro lokalnie. Po zakupie ze sprzedającym urwał się kontakt. Nie odpowiada choć widzę że odczytuje wiadomości.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Monika__L
#16 Inspirator#

pytanie czy kupiłeś naprawde na allegro. kupowałeś z linka znalezionego przez siebie czy tamten ci ją podesłał?

oznacz moderatorów
arni730121
#1 Nowicjusz#

Szukałem innego klucza i znalazłem tą przez inne ogłoszenia tego sprzedającego. W zakładce "inne ogłoszenia sprzedającego", "zobacz wszystkie".

oznacz moderatorów
arni730121
#1 Nowicjusz#

Screenshot_2024-10-17-14-02-26-622_pl.allegro.sale-edit.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wiec jak zapłaciłeś poza Allegro to nie masz jak odzyskać kasy z pomocą Allegro.

oznacz moderatorów
arni730121
#1 Nowicjusz#

Nie dokońca o to mi chodziło. Fajnie by było odzyskać pieniądze. Mi chodzi czy jest możliwość zablokowania takich ofert. Tą samą ofertę znalazłem, w ten sam sposób. Ten człowieczek pewnie znowu oferuje użyte już klucze. I czeka na " ofiarę". Jak to zgłosić? Mam tylko zrzuty ekranu.

oznacz moderatorów
arni730121
#1 Nowicjusz#

Screenshot_2024-10-22-19-34-40-876_pl.allegro.sale-edit.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
arni730121
#1 Nowicjusz#

W tym jest problem bo nie informacji o tej transakcji w moich zakupach. Rozmowa ze sprzedającym odbywała się nie poprzez czat na allegro tylko poprzez discord. A płatność blokiem.

oznacz moderatorów